Telefoncu iPhone alış fiyatları

iPhone ikinci el pazarı en hareketli olan telefon markalarının başında gelmektedir.  iPhone ile birlikte Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, HONOR, General Mobile, Realme gibi markaların da amiral gemisi modelleri ikinci el piyasasında ilgi görmekte fakat bundan yaklaşık 10 yıl önce piyasaya çıkmış olan iPhone 6’nın bile halen ikinci el pazarında ilgi gördüğünden bahsedebilmek mümkün. Dolayısıyla iPhone sahibi kullanıcılar telefoncuya telefon satmak veya model yükseltmek istediklerinde telefoncu iPhone alış fiyatları konusunda merak içerisine girmekteler. Gerçekten de bakıldığında gerek döviz kurunun yükselmesi, gerekse Apple’ın arada yaptığı zamlar sebebiyle artan sıfır iPhone fiyatları ikinci el iPhone fiyat yükselişine sebep olmakta ve tüm modellere zincirleme şekilde ilgi göstermektedir. Günümüzde halen ikinci el iPhone 6 fiyatlarının 3000 TL seviyesine kadar gidebildiğini söylemek mümkündür. Elbette bunlar hiç kullanılmamış gibi görünen cihazlar içindir. Kullanılmış ve zamana bağlı izler taşıyan cihazlar da 2000 TL ve üzerinde olabilmektedir.

Telefoncu iPhone alış fiyatları

Telefoncu iPhone alış fiyatları

Günümüzde ikinci el piyasasında değerli sayılan modeller eskiden yeniye doğru iPhone 6 ailesi, iPhone 7 ailesi, iPhone 8 ailesi, iPhone X ailesi, iPhone 11 ailesi, iPhone 12 ailesi ve iPhone 13 ailesi şeklindedir. Elbette bu modellerin arasında iPhone SE (1. Nesil), iPhone SE (2. Nesil) ve iPhone SE (3. Nesil) model seçeneklerini de dahil etmek gerekiyor. Özellikle fiyatına göre oldukça fazla gören iPhone SE modelleri ikinci elde en hızlı satılan iPhone modelleri arasında yer almaktadır. Genelde günümüzden iki nesil öncesinde yer alan modeller de (günümüz için iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max) fiyat ve karşılığı konusunda dengeyi kurmuş ve diğer birçok marka karşısında rekabetçi duruma gelmiş seçenekleri içermektedir. Özellikle kozmetik görünümü düzgün, fatura, kutu içeriği ve aksesuar gibi detaylara sahip bir telefonu tüm telefoncular almak isteyecektir ve tabii burada belirleyici olan yegane nokta telefoncu iPhone alış fiyatlarıdır. Burada da kalıplaşmış fiyatlar yerine gerçekten telefonun görünümü ve güncel fiyat değerini göz önünde bulundurarak teklif sunan yerlerle işbirliği içerisine girmelisiniz. Teknoway, İstanbul Kadıköy’ün Söğütlüçeşme bölgesinde 20 yıla yakın süredir ikinci el iPhone alım-satım konusunda hizmet vermektedir. Teknoway kısa zamanda yüksek kar elde etmek yerine müşteri kazanma odaklı hareket etmektedir. Bugün bizden birçok ikinci el telefon alan kullanıcımız takas ve telefon yenileme gibi işlemler için yeniden bizi tercih etmektedir.

TELEFONCU YÜKSEK FİYATA NAKİT ALINAN TELEFONLAR

 • iPhone 6
 • iPhone 6 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone XR
 • iPhone X
 • iPhone XS
 • iPhone XS Max
 • iPhone 11
 • iPhone 11 Pro
 • iPhone 11 Pro Max
 • iPhone SE (2. Nesil)
 • iPhone 12 mini
 • iPhone 12
 • iPhone 12 Pro
 • iPhone 12 Pro Max
 • iPhone 13 mini
 • iPhone 13
 • iPhone 13 Pro
 • iPhone 13 Pro Max
 • iPhone SE (3. Nesil)

Telefoncu iPhone kaç paraya alır?

Telefoncular için iPhone modelleri her zaman tercih sebebi olmuştur çünkü özellikle üst seviye modeller 30 bin TL’ye yakın fiyatlara sahiptir ve ikinci el iPhone alım-satımı kar oranı da bu yüzden cazip olmaktadır. Yüzde 5-8 arası bir kar oranı bile telefoncular için birkaç bin TL’lik kar anlamına gelmektedir. Eğer nakit para iPhone satmak istiyorsanız telefoncular kaç para verir veya telefoncu iPhone kaç paraya alır alış fiyatları nedir şeklinde düşünebilirsiniz. Genelde telefoncular telefona neden düşük para verir derseniz bu tamamen ticaret hacmiyle ilgilidir. Küçük semtlerde sürümden kazanamayan telefoncular tek bir cihazdan yüksek kar edebilmek için müşterilere düşük fiyat teklifi yaparlar ve yeni alıcıya da değerinde fiyat söyleyerek günü kurtarmayı hedeflerler. Teknoway ise Türkiye’de iPhone alım satımı açısından en hareketli bölge olan Kadıköy’de hizmet vermektedir ve kullanılmış iPhone alımı yaparken satıcılara en yüksek fiyatı vermektedir. Teknoway’in iPhone satın almak isteyen müşterileri hazırdır ve firmamızın ticaret anlayışında sürümden kazanarak hem satıcıyı, hem de alıcıyı memnun etmek vardır. Dolayısıyla en yüksek fiyata iPhone telefon satmak istiyorum veya iPhone’a en fazla para veren telefoncu şekilde araştırma yapan herkesi Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde yer alan ve Söğütlüçeşme Camii karşısında bulunan mağazamıza bekliyoruz.

Eğer İstanbul’da oturmuyorsanız ve Teknoway’e kargo ile iPhone satmak istiyorsanız yani kargo ile yüksek fiyata iPhone alan telefoncu şeklinde bir araştırma içerisindeyseniz Teknoway yine size bu konuda yardımcı olabilir. telefonsat.teknoway.com.tr/iphone/ sayfamızdan modelinizi seçerek ve nakit satış için bilgi formunu doldurduktan sonra müşteri hizmetleri yetkilimiz ile bir WhatsApp görüşmesi başlatılacaktır ve size hemen robotlar tarafından üretilmemiş ve günümüzün koşullarına uygun bir iPhone alış fiyatı verilecektir. Teknoway’e kargo ile telefon satmak istiyorum diyen herkes herhangi bir komisyon veya kargo ücreti ödememektedir. Bunun dışında ekranı kırık iPhone, çalışmayan Apple cihazları veya görüntü gelmeyen eski iPhone alan yerler konusunda da araştırma yapmanıza gerek yoktur. Elinizde olan bu türde cihazlar için fiyat teklifini Teknoway’den alabilirsiniz. Tamamen suyun içine düşmüş olsa bile telefonunuzun kamera camı veya kasa parçaları gibi parçalarını tekrardan kullanabileceğimiz için telefonunuzu değerinde alabiliriz. Eğer eski iPhone’u satıp yeni iPhone ile takas yapmak istiyorsanız yine bu konudaki talebinizi müşteri hizmetleri yetkilimize iletmeniz yeterli olacaktır. Güncel satışta olan garantili iPhone modellerimizden hangisini istediğinizi müşteri hizmetleri yetkilimize söylemeniz yeterli. Buradan satıştaki garantili ikinci el iPhone modellerini inceleyebilirsiniz.

TELEFONCU 2.EL İPHONE ALIŞ FİYATLARI

iPhone 6 1499 TL
iPhone 6 Plus 2099 TL
iPhone 6s 2499 TL
iPhone 6s Plus 3299 TL
iPhone 7 5299 TL
iPhone 7 Plus 5999 TL
iPhone 8 6999 TL
iPhone 8 Plus 7499 TL
iPhone XR 8499 TL
iPhone X 8999 TL
iPhone XS 9999 TL
iPhone XS Max 10499 TL
iPhone 11 10999 TL
iPhone 11 Pro 12999 TL
iPhone 11 Pro Max 13499 TL
iPhone SE (2. Nesil) 8999 TL
iPhone 12 mini 12499 TL
iPhone 12 12999 TL
iPhone 12 Pro 13999 TL
iPhone 12 Pro Max 16499 TL
iPhone 13 mini 15499 TL
iPhone 13 16499 TL
iPhone 13 Pro 18499 TL
iPhone 13 Pro Max 19999 TL
iPhone SE (3. Nesil) 12999 TL

* Fiyatlar cihaz kozmetik durumu, fatura, aksesuar, kutu vb. gibi bilgilere göre değişebilmektedir. En güncel fiyatlar ve cihazınızın gerçek fiyatını öğrenmek için bize 0 (533) 508 90 03 numaralı telefondan veya buraya basarak WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

iPhone’a en çok para veren dükkan

İstanbul Kadıköy’de hizmet veren dükkanımız Teknoway beş katlı bir mağazada hizmet vermekte ve kendi bünyesinde ileri donanımlı bir cep telefonu teknik servis merkezi bulundurmaktadır. Eğer kırık veya bozuk bir iPhone’unuz varsa ve satmak istiyorsanız, telefoncu alış fiyatları sizi tatmin etmeyebilir. Genelde böyle durumlarda bazı telefon dükkanı veya mağaza olan yerler ekran değişimi veya ön cam yenileme gibi işlemler için fiyatlarda ciddi kesintiler yapar. Bu cihazları sizden alırlarsa dışarıda ciddi tamir ücretleri öderler; bunun temel nedeni budur. Teknoway ise böyle bir durumda ikinci el iPhone satmak istiyorum diyen müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. iPhone’u satmak için Teknoway’e getiren veye Telefon Sat üzerinden başvuru yapan müşterilerimize işçilik ücreti ödemeden malzeme parasına iPhone tamiri yapma imkanı sağlıyoruz yani kesinti olarak sadece parça parasını düşüyor, işçilik almıyoruz. Takas gibi durumlarda ise cihaz alış fiyatımızı daha da yükseltiyor, elimizdeki cihaz ücretinden de indirim gerçekleştirerek daha kazançlı çıkmanızı sağlıyoruz. Teknoway Türkiye’de en iyi fiyata iPhone satılabilecek yer olmaktadır ve bu şekilde rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Bugüne kadar binlerce ikinci el telefonun alım satımını gerçekleştirdik ve alım süresince telefonlara çok hassas testler uygulamaktayız. Eğer bir sorun varsa bunu satıcı ile paylaşıp bilgi vermekteyiz. iPhone satın alma işleminden sonra varsa cihazların kusurlarını giderdikten sonra orijinal parçalar ile garantili onarımlar gerçekleştirmekteyiz ve tüm cihazlarımızı ikinci el 6 ay garantili olarak satışa sunmaktayız. Teknoway iPhone’a en çok para veren dükkan olma özelliğindedir. iPhone 11 satıp iPhone 13 almak istiyorum veya iPhone 12 ile iPhone 13 takası en az parayla nerede yapılır gibi sorularınız için mağazamıza danışıp bilgi alabilirsiniz. Teknoway iPhone’u değerinde satmak için telefoncu tavsiyesi olarak gösterilmektedir.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü