güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Ödeme Aynı Gün Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

OPPO Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

2. el OPPO alan yerler Kadıköy

Kadıköy ikinci el telefon alım satım merkezi olmuş durumdadır ve İstanbul’un bu konuda diğer önemli ilçeleri olarak gösterilebilecek Şişli, Beşiktaş, Bakırköy, Ümraniye ve Maltepe’ye göre çok daha ileri bir konumdadır. Kadıköy’de 2. el OPPO alan yerler arasında birçok seçeneği değerlendirme şansınız vardır çünkü bu bölgede alım gücü yüksek insanların yaşadığı, yoğun yaya trafiği olan ve de gençlerin gezmek için sıklıkla tercih ettikleri bir merkez haline gelmiştir. Dolayısıyla ikinci el OPPO telefon satmak istiyorum diyenler için de Kadıköy’de bu işi gerçekleştirmek oldukça kolay olacaktır. Kadıköy’ün özellikle Söğütlüçeşme bölgesinde konumlanan dükkan ve mağazalar rekabet halindedir ve telefonunuza en yüksek fiyatı vererek satmanız için en cazip fiyat tekliflerini sunacaklardır.

OPPO A serisi telefonlar bugün ikinci el piyasasında en çok tercih edilenler arasındadır. Ayrıca zengin özelliklere sahip olan Reno serisi de OPPO kullanmanın ayrıcalıklarını yaşayabileceğiniz modeller arasındadır. Özellikle 2020 yılı içinde oldukça ses getirmiş olan OPPO A5 2020, OPPO A5s ve OPPO Reno2 gibi modellerden başlayarak günümüze kadar gelen tüm OPPO akıllı telefonların 2. el alımını yapmakta ve sizlere değerinde ikinci el telefon satışı yapma fırsatı vermekteyiz. Özellikle bir dönem oldukça adından bahsettiren kamerası üstten çıkan OPPO Reno2 Z ekran / gövde oranı en iyi OPPO modeliydi ve ikinci el piyasası eski bir model olmasına karşın hala oldukça hareketli durumdadır.

İnternetten OPPO telefon satmak istiyorum

İnternetten yüksek fiyatla ikinci el satılabilen telefonlar arasında hiç şüphesiz iPhone birinci sırada gelmektedir. Samsung’u da Android cephesinde ilk sıraya koyabilmek mümkün ancak Xiaomi ve OPPO gibi firmaların da özellikle son dönemlerde çıkarttığı yüksek teknolojiye sahip akıllı telefonlarda oldukça hareketli bir ikinci el piyasası var. Özellikle OPPO uzun süredir damla çentikli modeller üretiyor ve bazı Reno modellerinde artık delikli kamera tasarımına geçmiş durumda. Dolayısıyla artık ikinci el piyasa fiyatları bakımından OPPO da piyasanın iyi bir oyuncusudur ve sıfır telefon fiyatlarına bağlı olarak o günün koşullarına göre bir fiyat değerlemesi yapmak gerekmektedir. Artan sıfır OPPO telefon fiyatları ikinci el fiyatlarına da yansımaktadır ve OPPO telefon fiyat hesaplama işleminde ortaya çıkan rakamlar sürekli olarak değişmektedir. 

İnternetten OPPO telefon satmak istiyorum diyorsanız ilk seçenek ilan siteleri olarak görünebilir ancak bizler telefonsat.teknoway.com.tr sitemizde size bir ayrıcalık sunarak garantili şekilde ve komisyon ücreti ödemeden, ücretsiz kargo avantajı ile telefonunuzu aynı gün satıp nakit ödeme almanızı sağlıyoruz. Site üzerinden Anında Nakit Satış Formu üzerinden yapılan başvurularda cihazınıza dair teknik özellik ve kullanım bilgisi canlı olarak müşteri hizmetleri yetkilisine iletilmekte ve OPPO telefon güncel telefoncu alış fiyatı hesaplama işlemi canlı şekilde alış fiyatı hesaplaması yapılarak size söylenmektedir. Anlaşma sağlanması durumunda İstanbul dışı OPPO telefon satmak istiyorum diyenler aynı gün kargo yaparak ödeme alabilirler. İstanbul içi müşterilerimiz de elden teslim veya moto-kurye ile OPPO satışı yapma imkanına sahipler.

Kadıköy OPPO telefon dükkanı

Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında OPPO dükkanı olarak hizmet veren Teknoway’de giriş katında ikinci el kullanılmış OPPO telefon alım-satımı yapılmaktadır. Dilerseniz eski OPPO’yu getir yeni OPPO’yu götür takas kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Mağazamızda sıfır kapalı kutu OPPO telefon satışı da yapılmaktadır ancak dileyen müşterilerimiz yine satışa sunduğumuz ikinci el garantili OPPO akıllı telefon modellerinden de tercihte bulunabilirler. Teknoway Kadıköy OPPO dükkanı olarak hizmet vermektedir ve aynı zamanda beş katlı binasında profesyonel teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Arızalı, ekranı kırık, açılmayan veya bozuk tüm OPPO telefonları mağazamıza getirerek yüksek fiyata değerinde satış yapabilirsiniz. 

Teknoway diğer birçok telefon dükkanının aksine kendi teknik servis merkezine sahiptir ve bu nedenle OPPO telefon satmak istiyorum diyerek mağazamıza gelen kullanıcılara cihaz arızalı olsa bile işçilik ödemeden ve sadece malzeme parasına tamir hizmeti verilir. Dolayısıyla arızalı OPPO ikinci elde kaça gider diye düşünüyorsanız Teknoway’de en yüksek fiyatı alacağınıza emin olabilirsiniz. Teknoway aynı zamanda bir telefon yenileme merkezidir ve bozuk olan tüm OPPO telefonları tamamen yenileyerek orijinal parçalarla tamir eder ve sıfırlar. Mağazamızda satılan tüm ikinci el cep telefonları altı ay garantilidir. 

Kullanılmış OPPO fiyatları

Kullanılmış OPPO telefon fiyatları İstanbul veya İstanbul dışı farklı olabilmektedir. En yüksek fiyat için rekabetin en yüksek olduğu İstanbul’da fiyat almanız, hatta Kadıköy’deki mağazamıza gelmeniz veya telefonsat.teknoway.com.tr üzerinden Anında Nakit Satış Formu’nu doldurmanız yeterlidir. Bugün OPPO telefoncu ikinci el alım fiyat listesi gibi bir şeyden bahsetmek söz konusu değildir çünkü fiyatlar sürekli yukarı yönlü değişmektedir. Bundan iki ay önce bir fiyat teklifi almış olsanız bile günümüzde artık bu rakamların çok daha değişmiş olduğunu görebilirsiniz. Ancak yine de OPPO telefonu değerinde satmak için yapılması gerekenler konusundan mutlaka bahsetmemiz gerekiyor. 

Telefonu yüksek fiyata satmak için neler yapılması gerekiyorsa aynı durum OPPO için de geçerlidir. Yurt içinden alınan telefon fiyatları her zaman yurt dışından daha yüksek olmaktadır. Bunun dışında telefonun temizliği oldukça önemlidir çünkü artık OPPO da dahil ikinci el telefon alım-satım sektörü oldukça hareketlidir ve kullanıcılar nokta hasarsız telefon aramaktadırlar. Hiçbir kimse köşelerinde vuruk izi olan veya ekranı çizik, kırık, çatlak telefon almak istememektedir ve de böyle durumlar fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır. Teknoway ileri düzey bir OPPO teknik servis merkezidir ve cihazların tüm arızalarını gidererek satışa sunmaktadır. En yüksek fiyata OPPO telefon alabilmemiz için kutu, fatura, orijinal aksesuar gibi tüm detayları bize sunmanız gerekmektedir.

OPPO telefon ikinci el piyasası fiyatları

OPPO özellikle son dönemlerde çıkarttığı cihazlarla Android’de ikinci el piyasası en iyi olan marka haline gelmiştir diyebiliriz. İkinci elde kaybettiren telefon markaları arasında hiçbir zaman OPPO’yu sayma durumu söz konusu olamaz. OPPO ikinci el piyasası fiyatları açısından kullanıcıların ilgisini çekmektedir ve özellikle Reno modelleri oldukça hızlı el değiştirmektedir. Teknoway’in geliştirdiği telefonsat.teknoway.com.tr altyapısında 2020’den bu yana tüm OPPO akıllı telefonların alımı yapılmaktadır. Ancak daha farklı bir telefona sahipseniz veya müşteri hizmetleri yetkilimizle doğrudan WhatsApp üzerinden OPPO alım fiyatları konusunda görüşme başlatmak istiyorsanız iletişim kısmındaki numaraya mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır. 

Teknoway Kadıköy Söğütlüçeşme’de OPPO dükkanı olarak ikinci el alım-satım, tamir ve takas konularında akla gelen ilk mağazadır. Günlük yüksek adetli ürün alım satımı sayesinde sürümden kazanma anlayışı çift taraflı müşteri memnuniyeti ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Teknoway en yüksek fiyatı vererek cep telefonu satmak istiyorum diyen kullanıcıları mutlu etmekte, düşük kar oranları ile alıcıya da aynı duyguları yaşatmaktadır. Dolayısıyla Teknoway kısa vadede yüksek para kazanmak yerine her zaman müşteri kazanmayı tercih etmektedir. OPPO telefona en yüksek para veren yeri arıyorsanız Teknoway’e bekleriz. Mağazamızda satışa sunduğumuz garantili ikinci el telefon modelleriyle takas etmeyi düşünmeniz durumunda takaslanacak cihaz fiyatında da ayrıca indirim gerçekleştiriyoruz. 

OPPO aslında geçmişi oldukça eskiye dayanan bir teknoloji üreticisi. Çok eski dönemlerde müzik çalar taşınabilir ve taşınabilir medya oynatıcı gibi ürünlerle adından oldukça bahsettirmişti fakat ülkemizde tam olarak tanınması kesinlikle akıllı telefon sektörüne giriş yapmasıyla oldu. Bugüne baktığınızda OPPO özellikle Android tercihi düşünenlerin listesinde kolay bir şekilde ilk sıralarda yer almayı başarıyor. Ürünler kalite ve teknoloji yönünden en üst seviyede dahi tatmin edici özellikleri rahatlıkla sunuyorlar ve rekabete renk katıyorlar. OPPO telefon satışı başlamasıyla birlikte ikinci el alım-satım piyasası da kısa süre içerisinde hareketlenmiş oldu.

OPPO günümüzdeki en popüler akıllı telefon markaları arasındadır. İlk satın almada hemen hemen herkes uzun süre kullanılabilecek akıllı telefon modelleri araştırması yapmaktadır fakat bir süre sonra teknolojinin yeniliklerinden faydalanmak için ister istemez yeni bir akıllı telefona geçiş yapmak gerekiyor. OPPO nereye satılır bir fikriniz yoksa size yardımcı olmak için buradayız. Tüm OPPO telefonları değerinde nakit alarak yeni akıllı telefonunuza daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Mağazamızda aynı gün OPPO alımı yapılmakta ve ücretsiz kargo ile OPPO satışı yapma imkanınız da bulunmaktadır. 

“OPPO telefon satmak istiyorum fakat nereden satabilirim?” sorusu telefonu satmak ve nakit ödeme almak isteyen birçok kişinin kafasını kurcalıyor. İnternette ikinci el OPPO satışı yapabileceğiniz birçok ilan sitesi mevcut ancak bazı durumlarda güvenilirlik konusunda sorunlar yaşanabiliyor. Müşterilerin genelde mağaza ve dükkanların değerinden az nakit ödeme yaptığını düşünmesi bazen yanılgı ve istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Bizler Teknoway olarak sizlere ücretsiz kargo ile komisyon ücreti ödemeden internetten OPPO telefon satışı yapmanızı sağlıyoruz.

Basit bir form doldurarak bize OPPO telefonunuz hakkında tüm bilgileri kolayca iletebilir ve nakit ödeme tutarını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hangi telefona sahipseniz sayfayı açarak formu doldurmak. OPPO telefonu değerinde satın! Teknoway Kadıköy’ün tam merkezinde Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii’nin karşısında OPPO telefon alan yer olarak bilinmektedir. OPPO ikinci el telefon alan dükkan ve mağaza araştırması yapmak yerine Teknoway’e gelerek anında nakit ve yüksek fiyata cihazınızı satabilir aynı zamanda uygun fiyatlı takas hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. 

OPPO telefon ikinci el değeri elbette piyasa koşullarına göre sürekli olarak değişebiliyor. Bugün sahip olduğunuz bir cep telefonunun yaklaşık 1.5 sene öncesinde sıfırını yarı parasına alabileceğinizi biliyor muydunuz? OPPO akıllı telefon ikinci el fiyatları da artan sıfır fiyatlara bağlı olarak yüksek olmaktadır ve bu  nedenle müşteriler OPPO telefonu değerinde satmak istemektedirler. OPPO telefon kaça satılır, telefoncular kaç para verir, ikinci elde kaça gider, telefoncular kaça sayar gibi sorularınız için bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. 

OPPO telefonlar ikinci el piyasası yüksek olan ve kullanıcıların ilgi gösterdiği seçenekler arasında yer almaktadır. İnternet ilan siteleri üzerinden fiyat araştırması yapabilirsiniz ancak en doğru fiyatlandırma için Anında Nakit Satış Formu üzerinden müşteri hizmetleri temsilcimize ulaşmak en doğru seçenek olmaktadır. İnternetteki ilan fiyatları bazen kullanıcıları aldatma nedeniyle düşük veya uçuk fiyat isteyenler yüzünden oldukça yüksek olabilmektedir. OPPO telefon fiyat hesaplama işlemleri için telefon hakkında çok detaylı bilgi sahibi olunması, kutu, aksesuar, fatura gibi ayrıntıların sunulması gereklidir.

OPPO modelleri diğer tüm akıllı telefonlar gibi oldukça hassastır ve alım sırasında detaylı kontrollerden geçirilmelidir. Yeterli imkanlara sahip olmayan dükkanlar ve ikinci el alım-satım yapan kişiler olası arıza tespitlerini tam olarak gerçekleştiremezler. İsteyerek veya istemeyerek ikinci el alım yapılan OPPO telefonların sorunlarını gidermeden bir başkasına satabilirler. Bizler Kadıköy’de OPPO profesyonel servis olarak hizmet vermekteyiz ve sadece OPPO telefonlar için değil alımını yaptığımız tüm akıllı telefonları kapsamlı testlerden geçirip satıcılara bilgi aktarımı yapmaktayız. 

Firma olarak alım yaptığımız tüm OPPO modellerini ileri teknoloji test cihazları ile genel kontrolden geçirip cihaz sahiplerine olası arıza ve yıpranmaları bildiriyoruz. Bilgilendirme sonrası değerleme yapılarak aynı gün nakit ödeme gerçekleştirilmektedir.  Sektörümüzdeki 20. yılımız ile OPPO alımı satımı konusunda en güvenilir yer olmayı hedefliyoruz. Teknoway alımını yaptığı tüm cihazlara en yüksek piyasa fiyatını vermektedir. Ayrıca cihaz alımı sırasında sizden kimlik bilgileriniz alınarak sözleşme imzalatılmaktadır. Böylece ikinci el cihaz alışverişi sonrasında yaşanabilecek tüm sorunlar ortadan kaldırılmakta ve güvenli ikinci el alışveriş sağlanmaktadır. 

2. el OPPO sat veya OPPO alan yerler şeklinde araştırma yaptığınızda karşınıza birçok yerin geleceğini kolaylıkla görebilirsiniz. Cep telefonu alan yerler hareketli bir ikinci el piyasasına sahip olması nedeniyle OPPO telefon almaya sıcak bakacaklardır. Fakat her bir telefoncunun ticaret anlayıcı farklı olabileceğinden kafanızdaki fiyatı alabilmeniz için sizin de doğru hamleler yapmanız gerekmektedir. Öncelikle bulunduğunuz semtteki telefoncular OPPO alış fiyatları konusunda bir araştırma gerçekleştirin ve OPPO telefon ikinci el fiyat nedir öğrenin. 

Türkiye’de OPPO cep telefonu alım-satım konusunda en hareketli bölge Kadıköy‘dür. Rekabetin olması nedeniyle özellikle Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde birçok telefoncu OPPO telefon alan yer konumundadır. Eğer Kadıköy’e gelme imkanınız yoksa Kadıköy’deki en büyük ikinci el telefon mağazası olarak hizmet veren Teknoway’e internetten de ulaşarak ikinci el OPPO satın alma fiyatı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece telefonsat.teknoway.com.tr sitemizden OPPO kategorisini ve devamında modeli seçerek Anında Nakit Satış Formu’nu doldurmanız. 

Menü