güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Anında NAKİT PARA Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

Samsung Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

Samsung Modelleri

2. el Samsung telefon satmak istiyorum

İkinci elde en yüksek talep gören cep telefonları iPhone ve Samsung marka olmaktadır. iPhone ve Samsung’lar diğer markalara göre daha fazla tercih edilmeleri nedeniyle her zaman yüksek fiyata alınır ve satılır. Android’de ikinci el piyasası en yüksek telefon modelleri Samsung’dadır desek hata etmemiş oluruz. Eğer kullandığınız Samsung telefonu değerinde satmak istiyorsanız bunun için ikinci el ilan siteleri veya Teknoway’in geliştirmiş olduğu anında nakit telefon satışı sağlayan telefonsat.teknoway.com.tr adresine başvurabilirsiniz. Fakat internet sitelerinden ilan vererek cep telefonu satmanın alıcı ve satıcı için bazen riskli durumlar oluşturduğunun bilinmesi gerekiyor. Kötü niyetli olan bazı taraflar anlaşmazlıklar yaşanmasına neden olarak mağduriyetler oluşturabiliyorlar. Özellikle çok yüksek fiyatlı akıllı telefonları internetten satmak düşünüldüğünde bu biraz daha düşündürücü olabiliyor.

İnternetten telefon satmak güvenli mi derseniz evet güvenlidir; alışveriş siteleri çeşitli ödeme sistemleriyle havuzda ödemeyi bekleterek alıcının onayı sonrasında satıcıya aktarılmasını sağlamaktadır. Bu hizmetin karşılığı olarak da ücretsiz kargo avantajı ile birlikte komisyon alarak kazanç elde edilmektedir. Yüzde 5 ile 13 arasında kesinti yapılan internet ilan sitelerinde özellikle yüksek fiyatlı cep telefonları satışı sorun olmaktadır. Samsung Galaxy S22 Ultra satmak istiyorum veya Samsung Galaxy S komisyonsuz satış gibi isteklerde kullanıcılar internetten cep telefonu alan dükkanlar araştırmakta ve fiyat almaktadır. Teknoway’in telefonsat.teknoway.com.tr altyapısı ile cep telefonunuzun durumunu bizlere bildirerek anında tüm Samsung modelleri için nakit alım teklifi alabilirsiniz. Samsung telefonumun güncel piyasa fiyatı nedir diyenleri de sitemize bekliyoruz. 

Samsung cep telefonu alan yerler

Hemen hemen tüm dükkan, mağaza ve telefoncu olarak faaliyet gösteren yerler Samsung cep telefonu alan yerler arasında gösterilebilir ancak burada ihtiyaç duyulan müşterinin hoşuna gidecek fiyatlar vermektir. Mahalle aralarında telefonculuk yapan birçok telefoncu ne yazık ki ölü fiyatlar vererek müşterileri telefoncuya Samsung telefon satmak işleminden soğutmuştur. Teknoway, İstanbul’un cep telefonu merkezi olarak gösterilen Kadıköy’de Söğütlüçeşme bölgesinde ikinci el cep telefonu alımı-satımı hizmeti vermektedir. Mağazamızda iPhone ve Samsung başta olmak üzere birçok marka cep telefonun ikinci el alım ve satımı yapılmaktadır.

İKİNCİ EL ALDIĞIMIZ TELEFON MARKALARI

  • iPhone
  • Samsung
  • Xiaomi
  • Oppo
  • Huawei
  • Honor
  • General Mobile
  • Realme
  • Diğer marka telefonlar

Anında Nakit Telefon Sat sistemimizde öncelikle markayı ve modeli seçip telefonunuzun durumu hakkında bir form doldurmanız gerekiyor. Sonrasında bu form üzerindeki veriler müşteri hizmetleri temsilcimize aktarılmakta ve WhatsApp üzerinden canlı bir görüşme başlatılmaktadır. Bu sistem aracılığıyla telefoncular telefonuma ne kadar para verir, Samsung Galaxy S telefon telefoncu alış fiyatları, Samsung Galaxy M takasta kaça sayarlar, Samsung Galaxy A sıfır telefon takas fiyatı gibi bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. Sistem sayesinde İstanbul’da ikamet eden müşterilerimiz cihazlarını teklif sonrası elden teslim ederek anında nakit ödeme alabilirler. İstanbul içi moto-kurye ile Samsung telefon satışı yapılması da mümkündür. Şehir dışında bulunan müşterilerimiz ise anlaşma sağlandıktan sonra sağlanacak ücretsiz kargo kodu ile Samsung telefonlarını bize gönderebilir ve nakit ödeme ile internetten komisyonsuz Samsung telefon satışı gerçekleştirebilirler.  

Kadıköy’de Samsung telefon alan dükkan ve mağaza

Teknoway Kadıköy’de Samsung telefonlara en yüksek fiyat veren dükkandır. Samsung telefon nereye satılır, Samsung telefona en yüksek para veren dükkan nerede veya Samsung telefona en yüksek ödeme hangi mağaza yapar şeklinde araştırma yapıyorsanız yolunuzu Teknoway ile kesiştirmenizi tavsiye ederiz. Mağazamızda faturası ibraz edilen kontratlı, taahhütlü, senetli, borçlu Samsung ikinci el ve sıfır kapalı kutu cep telefonu alımı da yapılmakta yani Samsung telefon bozdurma yapan mağaza olarak da bizleri ziyaret edebilirsiniz. Teknoway’de her gün onlarca cep telefonu alım satımı yapılmakta ve satışa sunduğumuz tüm modeller çok detaylı testlerden geçirilerek alınmaktadır. Sorunlu olan cep telefonlarının testler sırasında sorunları sahiplerine bildirilmekte ve fiyat bu doğrultuda revize edilmektedir. Bu sayede alıcı ve satıcı arasındaki cep telefonu mağduriyeti sorununu tamamen ortadan kaldırmakta ve güvenli bir ikinci el cep telefonu satışı sunmaktayız. Teknoway ikinci el garantili Samsung cep telefonu satışı yapan mağazalar arasında yer almaktadır ve Samsung başta olmak üzere diğer tüm markalar için de garantili ikinci el satış hizmeti vermektedir.

Samsung telefonlar oldukça fazla sayıda modelden oluşmakta, hatta modellerin de kendi içerisinde çift SIM’lisi, 5G’lisi, fazla RAM’lisi gibi farklı seçenekleri olmaktadır. Anında Nakit Satış Formu üzerinden bu bilgileri bize ilettiğinizde telefonunuzun sahip olduğu özellikler ve cep telefonunun temizliği doğrultusunda bir fiyat belirlenecek ve tarafınıza iletilecektir.

Teknoway aynı zamanda İstanbul’un en büyük ve gelişmiş Samsung telefon servisi olarak hizmet vermektedir. Mağazamıza getirilecek sorunlu Samsung telefonların da alımı yapılmaktadır. Kampanyalı olarak arızalı, ekranı kırık, şarj girişi bozuk gibi telefonların işçilik ücreti ödemeden yani yedek parça parası kesilerek değerinde alımını yapmaktayız. Standart telefoncular bu türde arızalı telefonlar için yüksek kesintiler yapmakta ve verdiği fiyatlarla moral bozmaktadır. Teknoway’in teknik servisi kendi beş katlı binası içerisinde hizmet vermektedir ve böylece durumu ne olursa olsun ikinci el Samsung cep telefonu alan yer olarak en yüksek fiyatı veren ve tavsiye edilen nokta olarak gösterilmekteyiz.

Samsung telefonlara anında nakit ve takaslama

Samsung telefonu nakite çevirme ihtiyacı birçok sebeple doğabilir. İster model yükseltme amacı ile düşünün veya acil bir para ihtiyacı gibi durumlar söz konusu ise Teknoway ile bağlantı kurarak anında nakit şekilde Samsung telefonu paraya çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mağazamızda Samsung telefon takaslama seçeneğini seçtiğinizde, almak istediğiniz model üzerinden ekstra indirim yapılmakta ve uygun ödeme koşulları sağlanmaktadır. Özellikle birçok telefon dükkanının müşteri bulamam kaygısıyla almaya çekindiği katlanabilir ikinci el Samsung telefon alımı-satımı da mağazamızda yapılmaktadır. Samsung Galaxy Z Fold veya Samsung Galaxy Z Flip ikinci el fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız veya katlanabilir Samsung telefon nereye satılır diyerek fiyat almaya başladıysanız mutlaka bizimle görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Teknoway’in oturmuş bir müşteri kitlesi vardır ve aynı yerde 20 yıla yakın süredir ikinci el Samsung cep telefonu alımı-satımı yapmaktadır. Yüksek adetli cihaz trafiği sayesinde Samsung telefonları en yüksek fiyata alan yer olmaktayız ve en düşük karla yeni telefonları sahiplerine ulaştırmaktayız. Teknoway bu ticaret anlayışıyla hem alıcının, hem de satıcının memnun kaldığı çift taraflı bir müşteri memnuniyeti ortamı oluşturmaktadır.

Firmamızda Samsung Galaxy M verip Samsung Galaxy S almak, Samsung Galaxy S model yükseltmek, Samsung Galaxy A ile Samsung Galaxy S takaslamak, Samsung Galaxy model yenilemek gibi tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulabilirsiniz. Dilerseniz uygun ödeme koşulları ile ikinci el Samsung cep telefonu takası yapmak yerine sıfır Samsung cep telefonu almayı da düşünebilirsiniz. Tüm bunlar için Samsung cep telefonunu değerinde satmak ilk adımından sonra bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Teknoway İstanbul Kadıköy Samsung cep telefonu alım-satım merkezi olarak hizmet vermekte ve Samsung telefonu en yüksek fiyata satabileceğim yer olarak müşterileri tarafından çevresine önerilmektedir.

Samsung özellikle Android tarafında günümüzdeki en popüler akıllı telefon markaları arasında başta gelmektedir. Bu nedenle ikinci el satış fiyatları açısından kullanıcısını her zaman memnun eder ve değer kaybetmez. İlk satın almada hemen hemen herkes uzun süre kullanılabilecek akıllı telefon modelleri araştırması yapmaktadır fakat bir süre sonra teknolojinin yeniliklerinden faydalanmak için ister istemez yeni bir akıllı telefona geçiş yapmak gerekiyor. Samsung nereye satılır bir fikriniz yoksa size yardımcı olmak için buradayız. Tüm Samsung telefonları değerinde nakit alarak yeni akıllı telefonunuza daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Mağazamızda aynı gün Samsung telefon alımı yapılmakta ve ücretsiz kargo ile Samsung satışı yapma imkanınız da bulunmaktadır. 

Samsung telefon modelleri en basit haliyle Galaxy S, Galaxy M ve Galaxy A olarak sıralanmıştır. Mağazamızda kapalı kutu, sıfır veya kullanılmış tüm akıllı telefonların alımı yapılmaktadır. İnternetten Samsung telefonu kargo ödemeden ve komisyonsuz satmak istiyorsanız sitemizdeki Anında Nakit Satış Formu’nu doldurarak müşteri hizmetleri yetkilimiz ile görüşme başlatmanız yeterlidir. Teknoway Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesinde, Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında hizmet vermektedir. Mağazamızda internetten Samsung Galaxy telefon alımı yapılmaktadır ve dilerseniz satışa sunduğumuz diğer ikinci el Samsung telefon modelleri arasından garantili veya garantisi devam eden seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Teknoway tüm ikinci el cep telefonları için 6 ay garanti vererek satışa sunmaktadır. 

Firmamiz Samsung telefon alan yerler arasında İstanbul’da Kadıköy ilçesi Söğütlüçeşme bölgesinde bir marka haline gelmiştir. Güvenilir ikinci el Samsung alım hizmeti ile ekspertizli ikinci el telefon satışı yapabilir ve anında nakit ödeme alabilirsiniz. “Samsung alan yerler” konusunda sektörümüzde bir numarayız ve her gün onlarca ikinci el Samsung alımı yapmaktayız. Samsung telefon alan mağazalar veya Samsung telefonu nakite çevirebileceğim dükkanlar şeklinde araştırma yapıyorsanız ve internet fiyatları daha cazip görünüyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Samsung telefon ikinci elde kaça gider, telefoncular Samsung telefon alış fiyatları, telefoncular telefonuma ne kadar verir veya internetten Samsung telefonumu kaça satabilirim şeklinde araştırma yapıyorsanız sizi anında nakit satış ayrıcalığını yaşamanız için mağazamıza bekliyoruz. 

Samsung telefon eskiyi getir-yeniyi götür kampanyası için Teknoway ile iletişime geçebilirsiniz. Sitemizde fiyatlar otomatik olarak hesaplanmamaktır. Samsung telefon güncel ikinci el fiyatları döviz kuru ve çeşitli nedenlerle sürekli olarak değişmektedir ve verilen bilgiler doğrultusunda sizi canlı şekilde müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştürerek gününün koşullarına uygun değerinde telefon satışı avantajı sağlıyoruz. Samsung telefon ikinci el fiyatı hesaplama için sitemizden marka ve model seçimi yaparak formu doldurarak müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmeniz yeterli olmaktadır. Müşteri hizmetleri yetkilisi cihazın teknik özellikleri ve kullanım durumuna bağlı olarak ve sadece sizin cihazınıza özel fiyatlandırma yapmaktadır. Teknoway bu hizmeti Kadıköy’de bir ilk olarak sunmaktadır. 

“Samsung satmak istiyorum fakat nereden satabilirim?” sorusu telefonu satmak ve nakit ödeme almak isteyen birçok kişinin kafasını kurcalıyor. İnternette ikinci el Samsung satışı yapabileceğiniz birçok ilan sitesi mevcut ancak bazı durumlarda güvenilirlik konusunda sorunlar yaşanabiliyor. Müşterilerin genelde mağaza ve dükkanların değerinden az nakit ödeme yaptığını düşünmesi bazen yanılgı ve istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Teknoway olarak internet ilan sitelerinde telefon satmak ve telefoncuya telefon satmak gibi seçeneklerin olumlu özelliklerini bir araya getirerek Telefon Sat platformunu ortaya çıkarttık. Telefon Sat platformu internet ortamında kargo ücreti ödemeden ve komisyonsuz Samsung cep telefonu satışı yapmanıza fırsat vermektedir. 

Basit bir form doldurarak bize Samsung telefonunuz hakkında tüm bilgileri kolayca iletebilir ve nakit ödeme tutarını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hangi telefona sahipseniz sayfayı açarak formu doldurmak. Eğer İstanbul içindeyseniz telefonunuzu elden Teknoway’e teslim edip nakit ödeme ile satış yapabilirsiniz. Zamanı olmayanlar veya uzak olan müşterilerimiz için ücretsiz kargo ile Samsung telefon satışı ve moto-kurye seçenekleri de sunmaktayız. Şehir dışı ve İstanbul dışı cep telefonu alım hizmetlerinde telefonunuz servis merkezimize geldikten sonra kontrol edilmekte ve aynı gün nakit ödeme şeklinde banka hesabına IBAN üzerinden para transferi yapılmaktadır. Samsung telefonu değerinde satın!

Samsung modelleri diğer tüm akıllı telefonlar gibi oldukça hassastır ve alım sırasında detaylı kontrollerden geçirilmelidir. Yeterli imkanlara sahip olmayan dükkanlar ve ikinci el alım-satım yapan kişiler olası arıza tespitlerini tam olarak gerçekleştiremezler. İsteyerek veya istemeyerek ikinci el alım yapılan Samsung telefonların sorunlarını gidermeden bir başkasına satabilirler. Firma olarak alım yaptığımız tüm Samsung modellerini ileri teknoloji test cihazları ile genel kontrolden geçirip cihaz sahiplerine olası arıza ve yıpranmaları bildiriyoruz. Bilgilendirme sonrası değerleme yapılarak aynı gün nakit ödeme gerçekleştirilmektedir.  Sektörümüzdeki 20. yılımız ile Samsung alımı satımı konusunda en güvenilir yer olmayı hedefliyoruz. 

Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesinde bulunan mağazamızda sıfır, kullanılmamış, 2.el tüm Samsung marka telefonların alımı yapılmaktadır. Teknoway İstanbul Anadolu Yakası en gelişmiş ve güvenilir Samsung servisi olduğundan sorunlu cihazları yüksek fiyata alan yer olarak da bilinmektedir. Bize herhangi bir sorunu olan telefon getirildiğinde işçilik ödemeden malzeme parası düşülerek alımı yapılmaktadır. Örneğin; ön camı çatlak Samsung telefon alan yerler şeklinde araştırma yapıp dükkan ve mağazamızı ziyaret ettiğinizde sizden çok ciddi ücretler değil sadece indirimli olarak malzeme parası kesintisi yapmakta ve bozuk olsa bile Samsung telefonu değerinde almak üzerine odaklanmış bulunmaktayız. 

Samsung telefon fiyatları modeline göre değişmektedir ancak aynı dönemde çıkan Galaxy S modelleri genellikle Galaxy M‘den, Galaxy M modelleri de Galaxy A‘dan daha yüksek olmaktadır. Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold gibi katlanabilir modeller ise daha yüksek fiyatlıdır ve bu modellerin ucuzlaması için oldukça fazla zaman geçmesi gerekmektedir. Samsung 2.el telefon fiyatları elbette cihazın kozmetik durumuna, batarya sağlığına ve cihazın yanındaki aksesuar ve fatura durumuna göre değişmektedir. Yurt dışı Samsung telefon alan yerler arasında bulunan mağazamızda bu tarz telefonları alarak bazı telefon yenileme işlemlerinde kullanıyor ve ekonomiye geri döndürüyoruz. Değerinde yüksek Samsung yurt dışı telefon satışı veya taksiti devam eden kontratlı Samsung telefon bozdurma işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Samsung telefonlar ikinci el piyasası değerli olan telefonlardır ve özellikle yüksek ekran kalitesi ve sunduğu özellikler ile rağbet görmektedir. Bugün bundan 4-5 yıl önce çıkmış olan Samsung telefonların bile ikinci el piyasası birçok telefoncu için önem teşkil etmektedir. Özellikle Android cephesinde Samsung markalı telefonların yeri her zaman ayrı olmaktadır ve hatta ikinci elde en hızlı alınan ve satılan telefon markası olarak da Samsung gönül rahatlığı ile gösterilebilir. Samsung telefonu değerinde alan mağazalar arasında yer alan Teknoway’e danışmadan telefonunuzu satmayın.  

Menü