güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Anında NAKİT PARA Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

Xiaomi Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

Telefon satmak istiyorum

Günün birinde herhangi bir sebeple kafanıza “telefon satmak istiyorum” düşüncesi yerleşebilir. Peki, telefon nasıl satılır, telefonu kim alır, telefonu iyi paraya nereye satabilirim, telefona yüksek para veren yerler nerelerdir, en iyi telefoncu tavsiyesi, ikinci el telefon hangi siteden satılır şeklinde birçok soru da bu düşünceyle birlikte ortaya çıkacaktır. Öncelikle söylemeliyiz ki telefon satmak istiyorum dediğinizde belirli bir zaman ayırmalısınız. İnternette ilan vermek elbette bir seçenek. Telefonun kutusu ve aksesuarlarını ayrıca faturasını bir araya getirin. Güzel temizleyerek fotoğrafını çekin ve bilinen ilan sitelerine verin. Tabii ki size en önemli tavsiyemiz ödeme almadan kapora karşılığı asla cihazınızı göndermemeniz. İnternet siteleri güvenli alışveriş altyapıları ile havuz ödeme sistemi ile alışverişi daha güvenli hale getirmektedir fakat yine de bazı risklerden bahsedilebilir ve bunlar da genelde alıcı-satıcı rolündeki iyi niyetli olmayan kişilerden kaynaklıdır. 

İnternet sitelerinde telefon satmak fiyatlara bakıldığında daha cazip gelebilir ancak gerçek fiyatlar elbette orada göründüğü gibi değildir. İnternette uçanlar, sıfır fiyatından daha fazla fiyata ikinci el telefon satmak isteyenler ve daha birçok kullanıcı karşınıza çıkacaktır. Ucuza telefon ilanı açıp sizi dolandırmak isteyenler de yer alabilir. İnternet ilan siteleri tüm bu tarzda kullanıcıları engelleyecektir. Fakat özellikle yüksek fiyatlı cihazların alımı-satımı sırasında yüksek komisyon oranları düşündürücü olabilmektedir. 20 bin TL’lik bir cihazda yüzde 5’lik bir komisyon oranı bile 1000 TL’ye denk gelmekte ve bu da işin cazibesini biraz olsun azaltmaktadır. Elden satışın da türlü türlü riskleri bulunmaktadır. Bu nedenle internetten telefon satmak istiyorum diyenler için şu anda en güvenilir platform telefonsat.teknoway.com.tr olmaktadır. 

Xiaomi alan yerler

Xiaomi akıllı telefon pazarının en önemli markalarından birisidir ve tüm telefoncular Xiaomi alan yerler arasında gösterilebilir. Tabii bu noktada dikkat edilmesi gereken Xiaomi alan yerler ile birlikte değerinde ödeme yapan dükkan ve mağaza seçenekleridir. İstanbul dışındaysanız veya ikinci el Xiaomi alımı-satımı yapılan bölgelerin uzağındaysanız telefon dükkanları Xiaomi ikinci el fiyatı pek hoşunuza gitmeyebilir. Xiaomi telefonu yüksek fiyata ikinci el satmak için yapmanız gereken İstanbul’da ikinci el telefon alım-satım merkezi olan Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesinde yer alan Teknoway’e gelmenizdir. Teknoway Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında beş katlı bir binada hizmet vermektedir ve her gün onlarca Xiaomi dahil akıllı telefonun yüksek fiyatla alımını gerçekleştirmektedir. Xiaomi ikinci el alış fiyatları veya Xiaomi telefonum ikinci elde kaça satılır gibi sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknoway Xiaomi akıllı telefonu nakite çevirme ihtiyacı için en yüksek fiyatları vermektedir.

Kampanyalı Xiaomi alan yerler veya borcu devam eden Xiaomi telefonu bozdurma, nakite çevirme gibi ihtiyaçlar için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Mağazamızda faturasını ibraz edebildiğiniz tüm Xiaomi telefonların ikinci el alım satımı yapılabilmektedir. Yeni Xiaomi alırken eski telefon kaça gider, eski Xiaomi telefona yüksek para veren telefon dükkanları neresidir gibi sorular için bizimle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. Mağazamızda uygun ödeme koşullarıyla eski telefonu getir yeni telefonu götür kampanyası yapılmaktadır. Durumu ne olursa olsun eski telefonunuzu alıyor ve yerine yenisini veriyoruz. Dilerseniz satışa sunduğumuz ikinci el garantili Xiaomi telefon modelleri seçenekleri arasından da tercihte bulunabilirsiniz. Eski telefonu verip sıfır Xiaomi almak için de indirimli fiyatları bizden öğrenebilirsiniz. 

Xiaomi satmak istiyorum

Mağazamız 20 yıla yakın bir geçmişe sahiptir ve ikinci el cep telefonu alımı satımı konusunda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta, kısa zamanda yüksek kar etme düşüncesinde uzak hizmet vermektedir. Bugün Teknoway’e Xiaomi satmak istiyorum diye gelerek yeni telefon alan onlarca, yüzlerce mutlu müşteriden bahsedebiliriz. Mağazamız kullanılmış Xiaomi telefon alan yerler arasında ilk sırada gelmektedir ve tüm telefon alma süreçleri titizlikle sürdürülmektedir. Teknoway’e müşterileri tarafından satılan veya gönderilen tüm telefonlar ileri düzey test ekipmanları ile çok ciddi kontrollerden geçirilmekte ve varsa sorunlar alım-satım öncesinde satıcı olan tarafa bildirilmektedir. Sorunların giderilmesi sonrasında tüm cihazlar Teknoway garantisi ile ikinci el olarak satışa sunulmaktadır. Dolayısıyla Xiaomi telefon satmak istiyorum ve 2. el garantili Xiaomi telefon satan mağazalar konulu araştırma içerisindeyseniz mutlaka bize danışmanızı tavsiye ediyoruz. 

Teknoway beş katlı mağazası içerisinde Xiaomi teknik servisi, Xiaomi cep telefonu aksesuarları showroom’u ve ikinci el Xiaomi alım-satım merkezi olarak hizmet vermektedir. Mağazamızda tüm Xiaomi telefonlar değerinde alınmakta ve müşterilere nakit ödeme yapılmaktadır. Şehir dışı telefon satmak isteyen kullanıcılarımız da telefonsat.teknoway.com.tr hizmetimizi kullanarak Xiaomi akıllı telefon güncel ikinci el fiyatı öğrenme ve fiyat hesaplama işlemlerini gerçekleştirebilir ve telefon satışı öncesinde fiyat bilgisi alabilir. Sitede fiyat bilgisi canlı şekilde müşteri hizmetleri yetkilisi bağlantısı sağlanarak verilmekte ve güncel değerleme yapılmaktadır. Bazı siteler yazılımlar aracılığı ile yanıltıcı ve tatmin etmeyen Xiaomi cep telefonu ikinci el fiyat hesaplaması yapmaktadır. Teknoway sizi gerçek bir yetkili ile WhatsApp üzerinden görüştürmektedir. 

2.el Xiaomi telefon sat

2.el Xiaomi fiyatları diğer birçok telefon modelinde olduğu gibi sürekli olarak değişmektedir. Birkaç ay önce bir arkadaşınız ikinci el Xiaomi telefon fiyatı olarak bir rakam söylediyse şu anda onu geriye satmak istediğinde daha yüksek rakama verebilir. Bu durum sıfır telefon fiyatları artma nedeni ve paralelindeki ikinci el telefon fiyatı artışı ile özetlenebilmektedir. Artan ikinci el telefon fiyatlarında piyasanın çok iyi bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir. Özellikle 2. el Xiaomi modelleri 5G’li sürüm, çift SIM desteği, yüksek RAM veya daha fazla GB depolama alanı veya hızlı şarj adaptörü gibi ayrıntılara ciddi şekilde değişebilmektedir. Bu nedenle her bir fiyatlandırma işlemi o Xiaomi telefona özel olarak yapılmalı ve teknik özellikleri ilk göz önünde tutulan ayrıntı olmalıdır. Elbette telefonun temizliği, pil performansı, fatura ve kutu içeriği gibi ayrıntılar da ikinci el fiyat hesaplaması sırasında önemli ayrıntılar arasında yer almaktadır. 2. el Xiaomi telefon sat konusunda Teknoway’in Telefon Sat servisi üzerinden yardım alabilir ve en yüksek fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

Xiaomi ikinci elde kaça gider, Xiaomi telefonlar ikinci elde değer kaybeder mi, kullanılmış Xiaomi telefon en yüksek ödeme neresi yapar, Xiaomi kapalı kutu telefon nereye satılır, Xiaomi Kadıköy hangi mağazaya gidilmeli, Xiaomi ikinci el alım-satım yapan telefoncular hangileri gibi birçok sorunun cevabı için Teknoway size yardımcı olmaya hazırdır. Teknoway ayrıca bir Xiaomi telefon yenileme merkezi olarak hizmet vermektedir. Servisimize Xiaomi telefon yeniletmek istiyorum şeklinde gelen müşteriler orijinal Xiaomi telefon yedek parça ile yenileme yaptırabilmekte ve telefonu görünüm ve yazılım olarak tamamen sıfırlatabilmektedir. Xiaomi özellikle Android tarafında fiyatına göre sunduğu ileri düzey özelliklerle dikkat çeken bir markadır ve hatta bu konuda piyasada baskınlığa sahip olan Samsung’u oldukça fazla şekilde zorlamaktadır. Özellikle Samsung telefonu verip Xiaomi almak, ikinci el Xiaomi telefon tavsiyesi, kamerası en iyi olan Xiaomi telefon hangisi, şarjı en iyi olan Xiaomi modelleri, şarjı uzun giden Xiaomi’ler gibi sorular için de bizden yardım alabilirsiniz. Teknoway aynı zamanda Xiaomi çatısı altındaki Mi, Redmi, POCO gibi markalar için de aynı şekilde hizmet vermektedir. 

Xiaomi günümüzdeki en popüler akıllı telefon markaları arasındadır. İlk satın almada hemen hemen herkes uzun süre kullanılabilecek akıllı telefon modelleri araştırması yapmaktadır fakat bir süre sonra teknolojinin yeniliklerinden faydalanmak için ister istemez yeni bir akıllı telefona geçiş yapmak gerekiyor. Xiaomi nereye satılır bir fikriniz yoksa size yardımcı olmak için buradayız. Tüm Xiaomi telefonları değerinde nakit alarak yeni akıllı telefonunuza daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Mağazamızda aynı gün Xiaomi alımı yapılmakta ve ücretsiz kargo ile Xiaomi satışı yapma imıkanınız da bulunmaktadır. 

Kadıköy’de 2. el Xiaomi telefon alan yerler arasında Teknoway en yüksek fiyat avantajıyla dikkat çekmektedir. Xiaomi telefonu değerinde satmak veya hızlı şekilde nakite çevirmek ihtiyaçları varsa bize başvurarak aynı gün satışı gerçekleştirebilir ve ödemeyi nakit olarak alabilirsiniz. Xiaomi ve Mi, Redmi, POCO gibi tüm telefonların aynı gün nakit şekilde alım işlemlerini yapıyoruz. Şehir dışında olan kullanıcılarımız da bizimle iletişime geçerek ücretsiz kargo ve komisyon ücreti ödemeden internetten Xiaomi telefon satışı gerçekleştirebilirler. Teknoway Xiaomi alan yerler arasında mağaza ve dükkan olarak tavsiye edilmektedir.

“Xiaomi satmak istiyorum fakat nereden satabilirim?” sorusu telefonu satmak ve nakit ödeme almak isteyen birçok kişinin kafasını kurcalıyor. İnternette ikinci el Xiaomi satışı yapabileceğiniz birçok ilan sitesi mevcut ancak bazı durumlarda güvenilirlik konusunda sorunlar yaşanabiliyor. Müşterilerin genelde mağaza ve dükkanların değerinden az nakit ödeme yaptığını düşünmesi bazen yanılgı ve istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. Teknoway en yüksek fiyata Xiaomi alan dükkan olarak dikkat çekmektedir. Xiaomi telefona en yüksek para ödemesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Xiaomi internetten satmak ve ikinci el piyasası açısından oldukça ilgi gören bir markadır. Xiaomi telefon alan yerler İstanbul Kadıköy’de Teknoway olarak gösterilebilir. 

Xiaomi giriş seviyesi, fiyat / performans ve yüksek performans (amiral gemisi) modelleri ile oldukça dikkat çeken bir marka ve son dönemlerde Android cephesinde oldukça artan bir popülerliğe sahip. Eski Xiaomi modelini getir yeniyi götür şeklinde ihtiyaçlarınız için mağazamız Teknoway’den hizmet alabilirsiniz. Teknoway Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında yer almaktadır. Yüksek fiyata Xiaomi alan telefoncu olarak bizi tercih edebilir, uygun fiyatlı ve garantili ikinci el Xiaomi telefon almak için de takas seçenekleri değerlendirebilirsiniz. 

Firmamiz Xiaomi alan yerler arasında İstanbul’da Kadıköy ilçesi Söğütlüçeşme bölgesinde bir marka haline gelmiştir. Güvenilir ikinci el Xiaomi alım hizmeti ile ekspertizli ikinci el telefon satışı yapabilir ve anında nakit ödeme alabilirsiniz. “Xiaomi alan yerler” konusunda sektörümüzde bir numarayız ve her gün onlarca ikinci el Xiaomi alımı yapmaktayız. Eğer Xiaomi telefon fiyat araştırması yapıyorsanız ve 2. el satış fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanız gerekiyorsa sitemiz üzerinden müşteri hizmetlerimizle görüşerek Xiaomi telefon telefoncu alış fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizde tüm Xiaomi telefon değerinde alış yapılmaktadır.

Xiaomi telefon fiyatları birçok nedenle sürekli olarak değişmektedir ancak telefonu değerinde satmak için yapılması gerekenler basittir. Telefonun kutu, fatura ve aksesuar gibi içeriklerini sunmanız telefonu daha cazip hale getirecektir. Bunun dışında ekranı çizik Xiaomi telefon ikinci elde kaça gider veya telefoncu ekranı kırık Xiaomi telefonu kaça alır gibi düşünceleriniz için de endişelenmemenizi öneririz. Teknoway’de Xiaomi telefonların değerinde ikinci el nakit alımı yapılmaktadır. 

Cep telefonunun merkezi olarak gösterilen Kadıköy’de Xiaomi telefon 2.el alım satım yapan birçok dükkan yer almaktadır. Teknoway Xiaomi telefonu nakite çevirme için güvenle tercih edebileceğiniz telefoncu seçenekleri arasında ilk sırada gelmektedir. Xiaomi telefon güncel ikinci el fiyatları konusunda satış öncesinde bilgi sahibi olmanızı tavsiye etmekteyiz. İnternette yer alan ilan siteleri bunun için doğru bir kaynak olabilir ancak ya tutarsa mantığı ile yüksek Xiaomi telefon fiyatı verenlerin olabileceğini de unutmayın. En güncel fiyat ve Xiaomi 2. el kaça gider gibi konular için müşteri hizmetleri yetkilimiz size yardımcı olmaya hazırdır.

Xiaomi telefonu hemen satmak istediğinizde telefoncu fiyatları düşük gelebilir ancak “telefoncu 2. el alış fiyatları” düşük olur diye bir düşüncenizin olmaması gerekiyor. Telefoncu ikinci el Xiaomi fiyatları tamamen iş hacmi ve ticaret anlayışına göre değişir. Teknoway’de her gün onlarca ikinci el cep telefonu alımı ve satımı yapılmaktadır. Teknoway müşteri kazanma odaklı hareket eder ve kısa sürede yüksek kar etme düşüncesinde olmayan bir firmadır. Xiaomi telefon satmak istiyorum diyerek mağazamıza gelen müşterilerimize o günün koşullarında en yüksek para teklifi yapılmaktadır. Cihazlar kontrol edildikten sonra 6 ay garantili olarak ve düşük kar oranlarıyla tekrar satışa çıkarılmaktadır. 

Nakit ihtiyacı veya herhangi bir nedenden ötürü Xiaomi telefonu anında satmak istiyorsanız Teknoway’e gelebilir veya bu hizmeti internet üzerinden sitemizden de alabilirsiniz. telefonsat.teknoway.com.tr üzerinden marka ve modeli seçerek başvuru gerçekleştirdiğinizde Xiaomi telefon kullanım bilgileri müşteri hizmetleri yetkilimize gidecek ve anında 2.el Xiaomi fiyat hesaplaması yapılacaktır. Fiyat teklifini kabul etmenizin sonrasında moto-kurye, ücretsiz kargo veya mağazaya elden teslim şeklinde cihazı Teknoway’e verebilir ve anında nakit şekilde ödemenizi yüksek fiyatlar ile alabilirsiniz.

Kadıköy Xiaomi servisi olarak hizmet veren firmamızda arızalı, bozuk, açılmayan veya onarım ihtiyacı olan Xiaomi cep telefonları da değerinde alınmaktadır. Teknoway’in beş katlı binası içinde kendi teknik servis birimi de yer almaktadır ve böylece arızalı Xiaomi telefonlar kampanyalı olarak malzeme parasına işçilik ödemeden tamir edilerek ikinci el alımı yapılmaktadır. Böylece arızalı telefonları değerinde alan telefoncular arasında Teknoway bir numaraya yerleşmektedir. Diğer birçok telefoncu tamir hizmetini dışarıdan aldığı için işçilik de ödemek zorundadır ancak Teknoway bu noktada ikinci el telefon satmak istiyorum diyenlere kolaylık sağlamaktadır. 

Menü