güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Ödeme Aynı Gün Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

General Mobile Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

General Mobile alan yerler

General Mobile tamamı yerli ve 2005 yılına kadar Muzaffer Gölcü tarafından kurulmuş bir yazılım şirketiyken 2006’nın başı itibariyle ilk cep telefonunu üretimine başlamış ve de yılın son çeyreğinde de bayilik ağını oluşturmuş Türkiye’nin en yaygın yerli cep telefonu markasıdır. Çift SIM kart destekli telefonları ile bir dönem oldukça yaygın şekilde tercih edilmiş olan General Mobile hala 2. el piyasası güçlü markalar arasındadır ve telefonunu değiştirmek isteyen kullanıcılar tarafından araştırılmaktadır. Teknoway olarak General Mobile alan yerler arasında ilk sırada gelmekte ve yüksek müşteri memnuniyeti ile tavsiye edilen bir nokta olarak hizmet vermekteyiz. Kadıköy’de 20 yıla yakın süredir 2. el cep telefonu alım satımı yapan firmamızda General Mobile modellerin de aynı gün satışı gerçekleştirilmektedir. Eğer General Mobile satmak istiyorum, General Mobile satın alan mağazalar, ikinci el General Mobile telefona değerini veren dükkanlar hakkında araştırma yapıyorsanız Teknoway ile görüşmenizi öneririz.

Kadıköy’ün Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında ikinci el cep telefoncu olarak hizmet veren Teknoway General Mobile ikinci el alım-satım merkezi gibi çalışmaktadır. Teknoway aynı zamanda İstanbul’un en iyi cep telefonu servisidir ve General Mobile onarımı gibi konularda da hizmet vermektedir. Eğer arızalı General Mobile telefonu tamir ettirip satmak istiyorsanız mağazamıza gelebilirsiniz. Bildiğiniz gibi çalışmayan telefonu ikinci el satmak fiyatın çok düşmesine neden olacaktır. Telefoncular da çalışmayan telefonu tamir ederek satmak peşindedir çünkü bu şekilde iyi kar elde edebilirler. Bizler size arızalı General Mobile’ı satmak istiyorum dediğinizde işçilik ücreti ödemeden malzeme parasına tamir edip yine sorunsuz bir telefon gibi değerinde almayı öneriyoruz. Bu yüzden müşterilerimiz General Mobile alan yerler dendiğinde ilk bizi göstermektedir.

General Mobile telefoncu alış fiyatları

General Mobile telefon ikinci elde ne kadar eder, telefoncu alış fiyatları ne kadardır, General Mobile alırsam zarar eder miyim, telefoncular General Mobile alıyor mu, General Mobile’a yüksek para veren dükkanlar hangileri soruları eğer telefonunuzu satmak istiyorsanız kafanızda yer işgal edebilir. Öncelikle General Mobile ikinci el piyasası güçlü olan bir markadır ve ancak kendine güveni olmayan telefoncular almayı reddedebilir. Yani başka bir deyişle ekonomik yönden para bağlayacak gücü olmayan telefon dükkanları yeterli müşteri trafiğine sahip değilse para bağlamaktan kaçınabilir. Bunda markanın suçu yoktur. General Mobile telefoncu alış fiyatları değerli bir markadır ve bunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Firmanın ürünleri fiyatına göre sunduğu dengeli özelliklerle iyi satış rakamları elde etmektedir ve bu nedenle General Mobile ikinci el satış fiyatları değerinde olmalıdır.

General Mobile telefonu satabileceğim dükkanlar şeklinde araştırma yaptığınızda elbette telefoncular yaklaşık bir fiyat belirlemiştir ancak cihazınızın durumu bu fiyat üzerinde daha fazla belirleyici olacaktır. Ön camı çatlak, kenarları ezik ve gövdesinde çizikler olan bir telefonla sıfır gibi, nokta hasarsız, kutulu ve faturalı bir telefonun ikinci el alım fiyatları farklı olacaktır. Teknoway’in geliştirdiği Telefon Sat sistemi sizi dükkan dükkan dolaşmaktan ve daha da önemlisi General Mobile’ı en yüksek fiyata satabileceğim yer araştırmasından kurtarmayı hedefliyor. İstanbul’da ikamet ediyorsanız özel bir zaman ayırıp belki bunu gerçekleştirebilirsiniz ancak şehir dışı kullanıcılar için neredeyse imkansız bir şeyden bahsediyoruz. Telefon Sat üzerinden Anında Nakit Satış Formu’nu doldurduğunuzda telefonunuzun teknik özellikleri ve kozmetik durumu müşteri hizmetleri temsilcimize aktarılmış olacak ve sonrasında anında nakit şekilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten telefon fiyatı hesaplama

Telefon fiyatları sürekli olarak değişiyor ve tabii bunda en başta döviz kuru etkisi var. Artık telefonunun değerini, satın aldığı günden çok daha yukarıda olduğunu bilmeyen kalmadı diyebiliriz. General Mobile’dan devam edersek şu anda kullandığım General Mobile kaç para eder, telefoncu kaça alır, fiyatını nasıl öğrenebilirim veya ikinci elde kaça gider diyebilirsiniz. Öncelikle bu konudaki tavsiyemiz ilan sitelerindeki fiyatlara bakmanız. Tabii bu türde sitelerde ya tutarsa mantığıyla fiyatı uçurup sıfırından da pahalı yazanlar veya herhangi bir kusurlu cihazı kusursuz gibi gösterip düşük fiyatla müşteri çekmek isteyenler de var. İkinci el ilan sitelerinde General Mobile fiyatları en doğru şekilde dükkan fiyatları aracılığıyla anlaşılabilir çünkü dükkanlar bu işi kullanıcılara kıyasla daha ciddi şekilde yapmaktadırlar.

Peki General Mobile’ı telefoncular kaça alır? İnternetten ikinci el General Mobile fiyatı hesaplama nasıl yapılır? İkinci el cep telefonu fiyatı hesaplamanızı sağlayan bazı internet siteleri var ancak sürekli değişen cep telefonu fiyatları göz önünde bulundurulduğunda çok da gerçekçi ve memnun edici fiyatlar ortaya çıkardıklarını söylemek zor. Çünkü her bir cep telefonunun ayrı şekilde değerlendirilmesi gerekir çünkü her cihaz aynı değildir. Bu nedenle internetten en doğru telefon fiyatı hesaplaması ancak canlı bir uzmana bağlanarak gerçekleştirilebilir. Telefon Sat sistemi üzerinde telefonunuzun teknik özellik ve kullanım geçmişi verilerini bize ilettiğinizde güncel telefoncu alış fiyatını öğrenebilirsiniz. Eğer fiyat teklifimizin size uygun olduğunu düşünüyorsanız size sağlayacağımız ücretsiz kargo kodu ile General Mobile satışı yapabilir ve anında nakit ödeme alabilirsiniz. Teknoway General Mobile’a en fazla ödeme yapan telefoncu olarak bilinmektedir.

General Mobile 2. elde yüksek fiyata alış

Yüksek fiyata telefon alan yerler gerçek mi, hangi telefoncular iyi para veriyor, telefonu değerinde alan dükkan adresleri ve daha birçok soru aklınıza gelebilir. Teknoway gerçekten de sizi şaşırtacak kadar fiyat teklifi sunabilir ve tahmininizden çok daha yüksek fiyata General Mobile telefon alımı yapabilir. Peki, genelde telefoncular ikinci el cihazlara çok düşük fiyat verirken nasıl olur da Teknoway yüksek fiyat verebiliyor? Bu bir strateji mi şeklinde düşünebilirsiniz. İşin gerçeğini size anlatalım. Hareketli olmayan bölgelerde haftada 2-3 tane telefon alıp satan telefon dükkanlarına gittiğinizde oldukça düşük alım fiyatları ile karşılaşırsınız hatta bol miktarda ucuz fiyat gerekçesi de yanında hediyesidir. Bu tarz yerlerde az sayıda cihazdan yüksek miktarda kar elde etmeye çalışılır. İkinci elde satış fiyatlar belli olduğundan tek çare cihazı ucuza alabilmektir ve bu nedenle ölü fiyatlar ile karşılaşırsınız. Teknoway’de bozuk cihazlara bile ölü fiyat sistemi uygulanmamaktadır.

Teknoway her gün onlarca ikinci el cep telefonu alım satımı yapmaktadır ve sunduğu ikinci el cep telefonları da satın alma sırasında çok kapsamlı testlerden geçirilerek fiyatı belirlenir. Böylece General Mobile 2. elde yüksek fiyata alış mümkün olabilmektedir. İkinci el garantili cep telefonu sunan Teknoway’e talep oldukça fazladır ve bu nedenle bize getirilen hiçbir cep telefonunu geri çevirmeyerek General Mobile dahil yüksek fiyatlı olarak alımını yapmaktayız. Teknoway’de her cihazın müşterisi hazır gibidir bu nedenle sürümden kazanma mantığıyla alım sırasında da en yüksek fiyatı verebiliyoruz. Teknoway bugün General Mobile’ı en yüksek fiyata alan telefoncudur denebilir. Yüksek fiyata alım ve uygun fiyatlı garantili ikinci el seçenekleriyle çift taraflı müşteri memnuniyeti sağlıyor ve müşteri kazanıyoruz. Teknoway Kadıköy General Mobile ikinci el alım-satım ve teknik servis merkezi olarak 20 yıla yakın bir geçmişe sahiptir. 

General Mobile ikinci el piyasası nasıl diye merak ediyor olabilirsiniz. Yerli bir üretici olması ve uygun fiyata dengeli özellikler sunması kullanılmış General Mobile telefon satmak isteyenlerin şansını yükseltiyor. Özellikle uygun fiyatlı ikinci el telefon tavsiyesi isteyenlere o anda elimizde mevcutsa biz de General Mobile öneriyoruz. Trendleri yakından takip eden bir firma olan General Mobile eskiyi getir yeniyi götür kampanyası gibi takas seçeneklerinden de faydalanabileceğiniz dikkat çekici modelleri içeriyor. Tabii ki bunun için de Teknoway gibi General Mobile alım satımı yapan yerler ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Kullanılmış General Mobile fiyatları diğer birçok markaya göre daha caziptir. Bu nedenle General Mobile satıp model yükseltmek, yüksek fiyata General Mobile satmak veya General Mobile takası yapmak markayı da seven kullanıcıların tercih ettiği yöntemler arasındadır. Bütçe dostu akıllı telefon modelleri arasında yer alan General Mobile her zaman yüksek ikinci el değeri olan bir firmadır. Biz de Kadıköy’de General Mobile alan mağaza olarak tüm General Mobile modellerine yüksek fiyat ve anında nakit ödeme yapmaktayız. Eğer farklı bir marka telefona sahipseniz ve satıp General Mobile almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Teknoway yaklaşık 20 yıldır Kadıköy’de ikinci el cep telefonu alımı ve satımı yapmaktadır. General Mobile satın alan yerler arasında da müşterilerimiz tarafından tavsiye edilmekteyiz. Kadıköy kullanılmış cep telefonu alım-satımı konusunda bir merkez haline gelmiştir ve Teknoway de Kadıköy’deki General Mobile mağazası veya General Mobile Söğütlüçeşme dükkanı dendiğinde akıllarda beliren bir yer olmaktadır. Bu nedenle General Mobile telefonumu neresi alır, General Mobile satmak istiyorum hangi mağazaya gidebilirim veya ikinci el General Mobile yüksek fiyata neresi alır gibi sorularınızın tek bir cevabı vardır: Teknoway. Teknoway Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde yer almaktadır.

İkinci el değeri yüksek General Mobile modelleri GM 8’den başlayarak GM 8 Go, GM 9 Go, GM 9 Plus, GM 9 Pro, GM 10, GM 20, GM 20 Pro, GM 21, GM 21 Plus, GM 21 Pro, GM 22, GN 22 Plus, GM 22 Pro şeklindedir. Teknoway yüksek fiyata General Mobile alımı yapmaktadır. Kutusu açılmamış sıfır veya kullanılmış ikinci el General Mobile satılabilecek yerler arayışında olan birçok müşterimiz Teknoway’i tercih etmektedir. Dolayısıyla Kadıköy’de General Mobile telefon satan dükkanlar konulu bir araştırma halindeyseniz yine karşınıza gelen ve en fazla seçeneğe sahip olan dükkan Teknoway olacaktır. Teknoway müşterileri tarafından en yüksek fiyata General Mobile alan mağaza olarak bilinmektedir.

İnternetten General Mobile satmak için iki yöntem vardır ve bunlardan ilki ilan sitelerindeki General Mobile kategorisinde yeni bir ilan açmaktır. Fakat ilan siteleri üzerinden cep telefonu satma riskleri var mıdır bu sorunun cevabını elbette biliyoruz. Her ne kadar ilan siteleri çeşitli koruyucu yöntemlere sahip olsa da ürün ve para alışverişi iki kişi arasında gerçekleşir ve bu da güven sarsıcı olabilir. Yüksek fiyatlı telefonu internetten satmak bu sebeple endişe verici olabilir. General Mobile ilan açıp satmak elbette bir yöntem ancak alışverış sitelerinin komisyon oranlarının yüksek oluşu ve ödenmesi gereken kargo fiyatları gibi ayrıntıların da düşünülmesi gerekiyor. Ayrıca çok acil General Mobile alan yerler, General Mobile nakite çevirme ve aynı gün ödeme ile satma gibi işlemler için ilan siteleri cazip değildir.

Teknoway tüm Türkiye’den General Mobile cep telefonu alımı yapmaktadır. Mağazamıza gelerek General Mobile telefonu nakit para satmak yolunu deneyebileceğiniz gibi internetten İstanbul’daki telefonculara General Mobile satmak da bir seçenek. Telefon Sat sistemi üzerinden model seçimi yaptığınızda karşınıza Anında Nakit Satış Formu getirilecek. Cihaz hakkındaki bilgileri bize ilettiğinizde müşteri hizmetleri yetkilimiz size anında bir fiyat teklifi verecektir. Teklifin kabul edilmesi durumunda hesabınıza anında nakit şekilde ödeme alarak cihazınızı ücretsiz kargo ile Teknoway’e gönderebilirsiniz. Eğer İstanbul içindeyseniz ve General Mobile’ı anında nakite çevirmek istiyorsanız moto-kurye hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Böylece yerinizden kalkmadan telefon satışı yapabilirsiniz.

General Mobile ikinci el piyasa değeri nedir, General Mobile ikinci elde değer kaybeder mi, General Mobile telefonum kaça satılır, telefoncular General Mobile’a ne kadar para verir gibi birçok soruya sahip olabilirsiniz. Geliştirdiğimiz Telefon Sat sistemi ile anında nakit ödeme General Mobile alışı yapmaktayız. Telefonunuzun gerçek değerini öğrenmek için bize bu sistem üzerinden ulaşmanız yani cihaz hakkındaki bilgileri iletmeniz yeterlidir. İnternette otomatik hesaplaması yapan birçok site bulunmakta ve bunlar kullanıcıları memnun edememektedir. Teknoway ise Telefon Sat sisteminde sizi anında bir müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştürür ve General Mobile telefonun piyasa değerini öğrenme fırsatı sunar. General Mobile ikinci el yüksek fiyata alım yapan Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesinde tek mağazayız.

Modeli ne olursa olsun Teknoway’de tüm General Mobile telefonlar yüksek fiyata alınmakta ve en düşük ücretle en az kar oranı ile yeni sahiplerine satılmaktadır. Eğer telefoncular General Mobile’a neden düşük fiyat veriyor şeklinde bir merakınız varsa yanlış bir adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Teknoway her gün onlarca ikinci el telefon alım-satımı yapmaktadır ve çift taraflı müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Yüksek fiyata General Mobile alımı yaparak hem satıcıyı hem de ikinci el kullanılmış ve garantili General Mobile satan yerler olarak alıcıları memnun etmekteyiz. Teknoway bu ticaret anlayışı ile kısa zamanda yüksek para kazanmak yerine müşteri kazanmaya odaklanmıştır. Teknoway General Mobile Kadıköy mağazası ve teknik servisi olarak da bilinmektedir.

General Mobile veya başka bir marka eğer yüksek fiyata satmak istiyorsanız yapılması gerekenler bellidir. Kendinizi her zaman alıcı yerine koymalısınız. Ekranının ortasında koca bir çizik olan cep telefonunu almak ister misiniz? Faturası olmayan ikinci el cep telefonu alınır mı? Gövdesinde soyulmalar olan telefon ikinci el fiyatı elbette çok temiz kullanılmış olanlara göre daha düşük olacaktır. General Mobile telefoncuya yüksek fiyata satış için kutu ve aksesuarları da birlikte götürün. Varsa kılıf ve ekran koruyucu gibi şeyler çıkartılmalı ve telefonun temizliği net bir şekilde görülmeli. Faturalı cep telefonları daha kolay satılır. Eğer General Mobile cep telefonu faturası kayıp ise nasıl çıkartılabileceği konusunda araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Bozuk General Mobile neresi alır veya ekranı kırık General Mobile’ı parça parasına nereye satabilirim gibi sorularınız için Teknoway’in aynı zamanda Kadıköy’ün en gelişmiş ve en kapsamlı teknik servis olduğunu söyleyebiliriz. Herhangi bir telefoncu ekranı kırık telefonu satmak istediğinizde fiyattan oldukça kırabilir. Sonuçta ekranın bir telefon tamircisinde tamir edilme maliyeti vardır ancak satılmak istenen bu tarz cihazlar Teknoway’de işçilik ödemeden ve malzeme parasına onarılır. Böylece Teknoway arızalı, bozuk, kırık, açılmayan ve çalışmayan General Mobile telefonlara en yüksek ödeme yapabilmesinin de sırrını açıklamış olmaktadır. Eğer General Mobile cep telefonunu hemen anında nakite çevirmek istiyorsanız Teknoway’den mutlaka fiyat alın; zararlı çıkmayın.

Menü