iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro satmak istiyorum diyen herkesi İstanbul’da Kadıköy ilçesi Söğütlüçeşme bölgesinde 20 yıla yakın deneyimle firmamızın ayrıcalıklı güvenli ikinci el satış hizmetini yaşamaya davet ediyoruz. Hemen şimdi NAKİT ÖDEME ile hızlı ikinci el telefon satışı gerçekleştirebilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizimle WhatsApp görüşmesi başlatmanız yeterlidir.

iPhone 13 Pro telefonu en yüksek fiyata alan mağaza artık size daha da yakın.

iPhone 13 Pro

FİYAT TEKLİFİMİZİ ALIN

Cihazınız bize ulaştıktan sonra aynı gün içinde en yüksek fiyat teklifini alın.

CİHAZINIZI KARGOLAYIN

Anlaşmalı kargo ile satmak istediğiniz cihazı bize ücretsiz yollayabilirsiniz.

ÖDEME AYNI GÜN BANKADA

Cihaz için satış bedeli ödemesini aynı gün banka hesabına al.

iPhone 13 Pro Anında Nakit Satış Formu

Cihaz Bilgileri

Yüzde 0
Yüzde 0

Kişisel Bilgiler

Telefon satışını başlatmak için WhatsApp butonuna basınız.

iPhone 13 Pro satabileceğim yerler

iPhone 13 Pro şu anda Apple’ın en iyi iki akıllı telefonundan biri ve haklı olarak en yüksek ikinci el satış fiyatlarına sahip. Özellikle tek elde kullanım kolaylığı yüzünden iPhone 13 Pro tercih eden kullanıcılar var. Eğer iPhone 14’e geçiş için iPhone 13 Pro’yu değerinde satmak istiyorsanız Kadıköy’de iPhone 13 satılabilecek en iyi yer olan mağazamız Teknoway’e uğramanızı sizlere öneririz. Kadıköy ikinci iPhone alım-satımı konusunda gerek müşteri profili, gerekse hareketliliği sebebiyle bir merkez haline gelmiştir. Söğütlüçeşme üzerinde beş katlı bir binada hizmet veren Teknoway’e iPhone 13 Pro’yu en yüksek fiyata satabilirsiniz. Oturmuş müşteri profilimiz ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızla sizden aldığımız ikinci el telefonları en düşük kar oranları ile yeni sahipleri ile buluşturmaktayız. Kadıköy’de garantili ikinci el iPhone satan dükkanlar arasında ilk sırada gelen Teknoway’de müşteri memnuniyeti önceliklidir.

iPhone 13 Pro satabileceğim yer şeklinde araştırma yapıyorsanız Teknoway’den en yüksek fiyatları alabileceğinize emin olabilirsiniz. Teknoway aynı zamanda bir Apple yenileme merkezidir. Telefonunuzda birtakım sorunlar varsa işçilik ödemeden ve malzeme parasına dükkanımızda yenileterek o şekilde de alımı gerçekleştirebiliriz. Kullanıcıların en büyük endişelerinden biri ekranı kırık iPhone 13 Pro kaç para eder, yurt dışı iPhone 13 Pro ikinci el fiyatları, iPhone 13 Pro yurt dışı kaça satılır, IMEI kaydı olmayan iPhone 13 Pro kaç para eder gibi konulardır. Öncelikle belirtmeliyiz ki mağazamızda iPhone 13 IMEI atma, IMEI yazdırma, IMEI değişikliği gibi işlemler kesinlikle yapılmamaktadır. Eğer yurt dışından gelme iPhone 13 Pro’yu değerinde satmak isterseniz yine geniş müşteri profilimiz sebebiyle yüksek fiyatla alımını yapabiliriz ancak yasal olmayan hiçbir işlemi gerçekleştirememekteyiz.

Kadıköy iPhone alım-satımı

Bugün internetteki ilan sitelerine baktığınızda özellikle iPhone konusunda neredeyse ilanların yarısının Kadıköy’de olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Kadıköy bölgesi bu alanda bir marka haline gelmiştir ve iPhone’ların en hızlı şekilde yer değiştirdiği bir bölgedir. Dolayısıyla ikinci el iPhone alım-satımı yapan yerler de rekabet içerisindedir. Teknoway olarak size en yüksek iPhone 13 Pro alış fiyatı sunmakta iddialıyız. Genelde iPhone 13 Pro telefoncu alış fiyatı düşük olur şeklinde bir inanış vardır ancak bunlar Kadıköy gibi bir bölgede kurumsal düzeyde hizmet veren ve yüksek müşteri profili olan mağazalar için geçerli değildir. İstanbul içi veya müşteri hareketliliği olmayan bölgelerde telefoncuların düşük fiyat önermeleri normaldir; çünkü bağlanacak bir para vardır ve muhtemelen cihazı internet üzerinden satmaya çalışacaklardır. Teknoway olarak iPhone 13 Pro’ya en yüksek fiyat veren mağaza olmakta iddialıyız.

Kadıköy’de iPhone alım-satımı yapan yerler fiyat hesaplaması yaparken bazı noktalara dikkat ederler. Telefonunuzun faturasının olması, kutusu ve şarj adaptörü, kablosu gibi ayrıntılarının bulunması önemlidir. Ayrıca ikinci el telefon satarken garanti olması alıcıya güven veren bir detay olduğu için garantisi devam eden telefonların ikinci el satışı her zaman daha yüksek fiyatlı olmuştur. Üretici garantisi olsun veya olmasın Teknoway’de iPhone alımı yaparken cihazları çok kapsamlı testlerden geçirmekteyiz. Cihazlarda olası bir sorun çıkarsa bunları alıcıya göstermekte ve fiyat değerlendirmesini bu şekilde yapmaktayız. Eğer alıcı onarım talep edersen işçilik ödemeden ve parça parasına onarımı gerçekleştirebilmektedir. Özellikle Teknoway ekranı çatlak veya kırık iPhone 13 Pro satılabilecek yer olarak ilk sıradadır çünkü kendi bünyesinde profesyonel bir teknik servis ortamı bulundurmaktadır.

iPhone 13 Pro ne kadar eder?

Eğer iPhone 13 Pro model yükseltme veya iPhone 14 ile takas için satılmak isteniyorsa fiyat araştırması yapmanız oldukça doğal. Telefon fiyatları özellikle döviz kurunun etkisiyle sürekli yukarı olarak tırmanmakta ve de bundan iki ay önce aldığınız bir fiyattan daha yükseğini şu an çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. Hatta ilk çıktığında iPhone 13 Pro alanlar şu anda kullanılmış cihazlarını bile daha yüksek fiyatlara satabilme avantajına sahipler. iPhone 13 Pro ne kadar eder sorusunun cevabı için internetteki ilan sitelerini kullanabilirsiniz fakat burada oldukça yüksek olan fiyatları da görmezden gelmeniz gerekiyor. Ya tutarsa mantığı ile sıfırından bile pahalı fiyat yazanlar veya sorunlu bir cihaza gereksiz yere yüksek fiyat isteyenler gibi birçok ilan karşınıza çıkabilir. Size tavsiyemiz internette mağazaları olan dükkanların ilanlarına ve fiyatlarına bakmanız, kendi iPhone 13 Pro’nuz ile karşılaştırmanız. Dükkanlar nakit akışı için mantıklı fiyatlar sunmak zorundadır ve bu sebeple çoğunlukla düzgün fiyat yazarlar.

İstanbul Kadıköy’deki telefoncuların iPhone 13 Pro alış fiyatları için tek tek arayarak sormanıza gerek yok. Genelde internetten online telefon alış fiyatı öğrenmenizi sağlayan bazı siteler var ancak tümünün sağlıklı çalıştığını söyleyemeyiz ve sizlerden bilgileri aldıktan sonra size döneceklerine dair bir e-posta gönderirler. Biz ise geliştirmiş olduğumuz Telefon Sat sistemi ile size anında iPhone 13 Pro nakit alış fiyatı teklifi sunmaktayız. Sayfada yer alan formu doldurduğunuzda cihaz ile ilgili tüm bilgiler müşteri hizmetleri yetkilisine WhatsApp üzerinden aktarılarak canlı bir görüşme başlatılıyor. Size verilen fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda ücretsiz kargo kodu ile cihazınızı bize göndererek anında nakit ödemenizi alabilir ve yüksek fiyata iPhone 13 Pro satışı gerçekleştirebilirsiniz. Son dönemlerde birçok kullanıcı iPhone’u en yüksek fiyata alan dükkan konusunda araştırmalar yapıyor. Teknoway bu konuda doğru adrestir.

iPhone nakite çevirme

Teknoway iPhone nakite çevirme konusunda yardım alabileceğiniz bir kuruluştur. Taksiti devam eden ancak satmak zorunda olduğunuz bir iPhone varsa mağazamızda nakite çevirebilirsiniz. Telefon Sat sistemi üzerinden yapılan başvurular size şehir dışında olsanız bile İstanbul’daki dükkanlara iPhone satma fırsatı vermektedir ve internet ortamının güvensizliğini, ayrıca ödenmek zorunda olunan yüksek komisyon oranlarını ortadan kaldırmaktadır. Teknoway Telefon Sat sisteminde iPhone 13 Pro ikinci el alış fiyatı hesaplaması verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ve o günün şartlarına göre gerçek bir çalışanımız tarafından yapılmaktadır ve ikinci el iPhone satmak istiyorum diyen herkes için en iyi fiyat teklifleri çıkartılmaktadır. Teknoway İstanbul Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesinde 20 yıla yakın bir süredir ikinci el telefon alım-satımı hizmeti vermektedir ve her gün onlarca cihazın alım-satımını yapmaktadır.

Teknoway aynı zamanda avantajlı iPhone takası yapılabilecek yerler arasındadır. Eski telefonunuzu yüksek fiyata satarak o an satışa sunduğumuz ikinci el garantili iPhone modellerinden biriyle takasa girerek daha da avantajlı fiyatlar alabilirsiniz. Eğer İstanbul’da değilseniz müşteri hizmetleri yetkilimiz takasa girmek istediğiniz telefonun tüm ayrıntılarını ve fotoğraflarını size WhatsApp üzerinden gönderecek ve fiyat farkını kabul etmeniz durumunda iPhone takaslama işleminiz gerçekleştirilecektir. Aradaki fiyat farkının ödenmesi ve cihazınızın bize ulaşarak teknik kontrollerden geçirilmesi sonrasında yeni telefonunuz size ücretsiz kargo ile gönderilecektir. Eğer almak istediğiniz telefonun fiyatı satacağınız telefondan daha düşükse ödemeniz bu kez banka hesabınıza havale olarak yapılmaktadır. İstanbul içinde olan kullanıcılarımız ise bu işlemler için mağazamıza gelebilir veya moto-kurye ile iPhone satış ve takas hizmetimizden faydalanabilirler. Teknoway ikinci el iPhone almak istiyorum diyen herkes için güvenilir bir adrestir.

iPhone 13 Pro nakit alan yerler için sık sorulan sorular

Sitemiz ziyaretçilerine iPhone 13 Pro model tüm telefonları aynı gün nakit ödeme ile satma imkanı sunmaktadır. İstanbul Kadıköy’de ikinci el telefon alan yerler arasında ilk sırada gelen firmamız, mağaza teslim nakit ödeme telefon satışında profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Durumu ne olursa olsun tüm iPhone 13 Pro model telefonlarınızı anında satış ile Söğütlüçeşme mağazamızda nakite çevirebilirsiniz. İkinci el kullanılmış telefon nakit satış için formu doldurarak müşteri temsilcilerimizle WhatsApp görüşmesi yapmanız gerekmektedir. Eğer İstanbul Anadolu Yakası bölgesi Kadıköy civarına yakınsanız elden ödeme imkanı ile de satış gerçekleştirebilirsiniz.

Elinizdeki telefonu artık değiştirmek isteyebilirsiniz veya çeşitli sorunlar nedeniyle elden çıkartmayı düşünebilirsiniz. iPhone 13 Pro telefonunuz arızalı, bozuk veya kırık olsa bile firmamızda değerinde satış anlayışı ile hak ettiği ücrete satabilir, ödemeyi nakit alabilirsiniz. Ekranı kırık veya sıvı teması gibi sorunlar yüzünden açılmayan iPhone 13 Pro telefonların kullanılır durumdaki parçalarını benzer cihazların onarımında kullanarak hem sizin cihazınızı, hem de yenilediğimiz diğer telefonları ekonomiye kazandırarak müşterilerimize garantili ve ikinci el yenilenmiş telefon seçenekleri sunuyoruz. Durumu ne olursa olsun tüm iPhone 13 Pro telefonları en yüksek fiyata sizden alıyoruz ve nakit ödeme yapıyoruz.

Eğer İstanbul‘da ikamet ediyorsanız ve “iPhone 13 Pro satmak istiyorum” diyorsanız size güvenilir ikinci el telefon alımı konusunda ayrıcalık sunuyoruz. Eğer zamanınız yoksa ve ikinci el telefonu hemen peşin para nakde çevirmek istiyorsanız, adresinize ileteceğimiz kurye ile evden veya ofisten çıkmadan iPhone 13 Pro satışı yaparak ödemenizi alabilirsiniz. Cihazınız ve sizinle ilgili ön bilgileri alabilmemiz için iPhone 13 Pro Satış Formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Cihazınız moto-kurye ile alınıp servis kontrolünden geçtiğinde ödemeniz belirttiğiniz IBAN hesabına aynı gün içerisinde yapılacaktır.

Firmamız müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

HİZMETLER

  • iPhone 13 Pro alan yerler
  • iPhone 13 Pro aynı gün nakit ödeme
  • 2. el iPhone 13 Pro alımı
  • Kullanılmış iPhone 13 Pro elden satış
  • iPhone 13 Pro internetten aynı gün ödeme satış
  • Bozuk ve çalışmayan iPhone 13 Pro alan mağazalar
  • İkinci el iPhone 13 Pro yenileme

iPhone 13 Pro sahibi kullanıcılar artık hiçbir endişe yaşamadan cihazlarını aynı gün internetten güvenli satış yapabiliyorlar. Telefonunuzu satarak ödemenizi nakit veya EFT alabilmeniz için öncelikle iPhone 13 Pro Satış Formu‘nu doldurulmanız ve sonrasında size sağlayacağımız ücretsiz kargo anlaşma numarası ile iPhone 13 Pro telefonu servisimize göndermeniz gerekmektedir. iPhone 13 Pro telefonunuz detaylı test ve incelemelerden geçtikten sonra eğer formda belirtilenlerden farklı bir durumda ise yeniden değerlendirme yapılarak tarafınıza fiyat teklifi yapılacak ve kabul etmeniz durumunda da ödemeniz nakit veya IBAN numarasına bankaya EFT olarak gerçekleştirilmektedir.

Telefon alım-satım sektörü çeşitli nedenlerle dalgalı fiyatlara sahip olabiliyor. Kimi zaman ikinci elde fiyat düşmesi görülürken bazen de kur ve üretim sıkıntıları nedeniyle aldığınız fiyattan daha yükseğe satma gibi durumlar yaşanabiliyor. Teknoway olarak iPhone 13 Pro telefonlarınıza en iyi ve en yüksek fiyatı veriyoruz. Sektörümüzde alırken ve satarken kazandığınız ve müşteri odaklı bir ikinci el pazarı oluşturduk ve iPhone 13 Pro telefonlara ek olarak diğer birçok marka ve modelin alım satımı ve yenilenmesi işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. 

Elinizdeki aynı gün nakit paraya satmak istediğiniz iPhone 13 Pro telefonun fiyatını hesaplarken iPhone 13 Pro Satış Formu üzerinden bize sağlamış olduğunuz verileri analiz ediyoruz. Cihaz gerçekten de formda anlatıldığı gibiyse ve sizin de farkında olmadığınız sürpriz bir sorunu yoksa WhatsApp’ta belirtilmiş olan teklif üzerinden nakit ödeme ile alımı gerçekleştiriyoruz. Bunun için elbette telefonunuzun teknik servis merkezimizde incelenmesi gerekiyor. iPhone 13 Pro telefonunuzu kendiniz getirebilir, ücretsiz kargo ile gönderebilir veya moto-kurye ile İstanbul içi adresten alım yaptırabilirsiniz.

Menü