güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Anında NAKİT PARA Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

Huawei Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

Huawei alan yerler

Cep telefonu dükkanları ikinci el telefon alımı yaparken kar edebilecekleri cihazları tercih etmektedirler. Elbette yıllardan bu yana kalitesini ispatlamış olan iPhone ve Samsung tercih edilen cihazlardır ve bunların yanına Huawei’yi de gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz. Huawei özellikle yenilikçi teknolojileri ve kamera özellikleri ile bir dönem akıllı telefon sektöründe liderliğe oynadı ancak bazı müdahaleler sonucunda şu sıralar daha sessiz şekilde ilerliyor. Yine de firmanın ürettiği her üründe yine oldukça başarılı olduğundan bahsedebiliriz. Şu anda piyasada olan en güncel modellerden Huawei P Smart 2021, P Smart S, P40 Pro, P40, P40 Lite E ve P40 Lite özellikle ikinci el piyasasında aranan cihazlar arasında. Eğer siz de Huawei alan yerler konusunda araştırma yapıyorsanız ve Huawei telefonu değerinde satmak istiyorum diyorsanız o zaman doğru satırları okuyorsunuz demektir.

Huawei aslında her telefoncu tarafından alımı gerçekleştirilebilecek bir markadır fakat bazı telefoncular yavaş satılabileceğini düşünerekten fiyatı kırmak isteyebilirler. Öncelikle bu türde dükkan ve mağaza seçeneklerinden uzak durmanızı öneririz. Tüm telefonların fiyatları günden güne yükseldiği gibi Huawei sıfır ve ikinci el telefon fiyatlarında da artışlar yaşanmaktadır ve bu da 3-4 yıllık telefonlarda bile fiyat artışı yaşanmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla konu Huawei telefonu değerinde yüksek fiyata satmaktır ve bu konuda ilk etapta ilan siteleri üzerinden satış yapmayı düşünebilirsiniz. İlan sitelerinde de kargo ile gönderim olacağı için karşılıklı güven söz konusudur. Ayrıca ikinci el telefon satışı riskleri her zaman dikkate alınması gereken bir konudur. Peki, internetten Huawei satmak için en güvenilir yol hangisidir? Teknoway’in Telefon Sat sistemi internetten güvenli telefon satışı için geliştirildi.

İkinci el Huawei cep telefonu satın alan yerler

Cep telefonculara ikinci el Huawei telefon satmak istediğinizde her zaman istediğiniz fiyatı elde edemeyebilirsiniz. Öncelikle telefonu ikinci el satmadan önce birtakım hazırlıklar yapmanız gerekmekte. Telefonun orijinal şarj adaptörü, kitapçığı, USB kablosu, kulaklığı, kullanım kılavuzu hatta garantisi sona ermiş olsa bile faturası kutu içeriğinde olmalı. Telefonunuzda da varsa ekran koruyucu ve kılıfı çıkartarak tam anlamıyla satmaya hazır hale getirin. Huawei telefon böylece en yüksek fiyata satılacaktır ancak bir de doğru yer konusu var. Halk arasında yayılmış “telefoncular telefonlara az para verir” düşüncesi her telefon mağazasında geçerli değildir. Küçük ölçekteki birçok telefon dükkanı tek bir telefon satışı ile yüksek kar edip günü kurtarmak ister. Bu da ancak satıcıdan düşük fiyata telefon almak ile mümkündür. Ancak Huawei telefonları yüksek fiyata satmak her zaman mümkündür.

İstanbul’un cep telefonu alım satımı konusunda en hareketli bölgesi olan Kadıköy’de cep telefonları hızlı bir şekilde alınıp satılabilmektedir. Dolayısıyla her marka ve her model cep telefonunun ikinci el piyasası oldukça hareketlidir. Bulunduğunuz bölgede telefoncuların Huawei telefona düşük fiyat vermesini normal karşılamıyorsanız Kadıköy’de hizmet veren telefoncular ile iletişime geçip Huawei telefon ikinci el alış fiyatları konusunda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Teknoway’in geliştirmiş olduğu Telefon Sat sistemi size markası ve modeli ne olursa olsun cep telefonunu en yüksek fiyata satma şansı veriyor. Yapmanız gereken sadece sitede ilgili modeli seçerek karşınıza getirilen Anında Nakit Satış Formu’nu doldurmak. Nakit Huawei telefon satışı sağlayan sitemiz size asla otomatik bir fiyat belirtmez. Formu doldurduktan sonra anında müşteri hizmetleri yetkilimiz ile görüşerek Huawei telefonumu telefoncular kaça alır sorusunun cevabını alabilirsiniz. 

Huawei değerinde nakit alım

Söğütlüçeşme’de Huawei alım-satım konusunda uzman olan mağazamız her gün onlarca ikinci el telefon alım satımı yapmakta ve bu konuda profesyonel düzeyde bir hizmet anlayışı sergilemektedir. Mağazamıza getirilen tüm telefonlar en ince ayrıntısına kadar test edilerek bir sorun olması durumunda satıcıya bilgi vermek kaydıyla alınmakta ve sözleşme ile cihaz alımı gerçekleştirilmektedir. Ekspertizli telefon alımı ve satımı konusunda Kadıköy’de uzman bir firmayız. Satışa sunduğumuz tüm ikinci el cep telefonlarında 6 ay garantili olarak müşterilerimize seçenekler sunmaktayız. Böylelikle alım ve satım sırasında karşılaşılabilecek sürprizleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Eğer bozuk Huawei telefon alan yerler neresi, ekranı kırık Huawei telefonu nereye satabilirim, Huawei telefon nerede takaslanır, arızalı Huawei alan telefoncular şeklinde araştırma yapıyorsanız mağazamız Teknoway’de en yüksek fiyatı alacağınıza emin olabilirsiniz. Teknoway’in ayrıcalıklı olarak sunduğu hizmetlerden biri de kırık, bozuk, çalışmayan, arızalı cep telefonlarını nakit para satın almaktır. Teknoway kendi teknik servis merkezine sahiptir ve bu tarz cihazlarda yüksek fiyat kırma gibi bir anlayışı bulunmamaktadır. Sorunlu Huawei cihaz alımı sırasında sizden sadece gerekiyorsa malzeme parası alınır ve işçilik ücreti tahsil edilmemektedir. Böylece arızalı Huawei cihazların yüksek fiyata satılabilmesi de mümkün olmaktadır. Bunun için yapmanız gereken müşteri hizmetleri yetkilimiz ile görüşme sağlarken cihazınızın durumunu ayrıntılı şekilde belirtmek olacaktır. Dilerseniz arızalı telefonun arızasını bize belirterek ne kadar fiyata alınabileceğini ve ne kadar kesinti yapılabileceği bilgisini de müşteri hizmetleri yetkilimizden öğrenebilirsiniz.

Teknoway İstanbul dışında olan müşterilere de en yüksek fiyatta alım ayrıcalığını sunmaktadır. Telefon Sat sistemi otomatik bir fiyatlandırma yapmamaktadır ve de doldurduğunuz form ile birlikte sizi doğrudan müşteri hizmetleri temsilcimiz ile görüştürmektedir. Formda cihazınızın geçmişi ile ilgili bilgiler müşteri hizmetleri temsilcimize aktarılmakta ve fiyat değerlendirilmesi o günün koşullarına göre yapılarak size iletilmektedir. Onaylamanız durumunda ise size sağlanacak olan ücretsiz kargo kodu ile kargo yapabilir, cihazınızı moto-kuryeye teslim edebilirsiniz. Anlaşma sağlandıktan sonra aynı gün içinde banka hesabınıza EFT olarak cihazınızın ödemesi yapılmaktadır. Eğer satın almayı planladığınız model satmak istediğinizden daha düşük fiyatlı ise aradaki fiyat farkının ödemesi bu kez sizin banka hesabınıza aynı gün EFT yapılmaktadır. 

Huawei telefon anında nakit para satış

Telefon Sat tüm marka ve model ikinci el telefonlara anında nakit para ödemesi yapan bir sistemdir ve bu sistemde gerçek müşteri hizmetleri temsilcileri ile çalışırsınız. Teknoway’in sağladığı bir hizmet olan Telefon Sat “Huawei telefonumu satmak istiyorum” diyenlerin veya nakit para ihtiyacı olup telefonunu anında paraya çevirmek isteyen her gün yüzlerce kişinin başvurusunu almaktadır. Eğer siz de cep telefonunuzu aynı gün yüksek paraya satmak istiyorsanız Telefon Sat sistemimiz üzerinden başvuru yaparak fiyat teklifi almanız sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Bazen çok acil nakit ihtiyaçları olabiliyor veya telefon bozdurma gibi ihtiyaçlar sebebiyle cep telefonunu paraya çevirmek isteyebiliyoruz. Teknoway güvencesiyle çalışan Telefon Sat altyapısı benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Huawei telefon takası yapılan yer konusunda bir araştırmanız varsa Telefon Sat sistemi size yine bu konuda yardımcı olacaktır. Eski Huawei telefonu satmak için yüksek ödeme alabilir ve bu yüksek ödemeyi satışa sunduğumuz diğer garantili ikinci el kullanılmış Huawei modellerinde değerlendirebilirsiniz. Satışa sunduğumuz cep telefonları bilgisini müşteri hizmetleri yetkilimizden alabilirsiniz. Eğer telefonunuzla takasa girmek istiyorsanız bu talebinizi müşteri hizmetleri yetkilisine bildirmeniz yeterli olacaktır. Beğendiğiniz cihazın fiyat konusunda özel indirim alarak Huawei cep telefonu takaslama işlemini de çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aradaki fiyat farkının ödemesi bize ulaştığında yeni cep telefonunuz adresinize ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Huawei Android tarafında en çok ilgi gören markaların başında geliyor ve buna bağlı olarak oldukça güçlü bir 2. el piyasasına sahip. Bugün Huawei telefon satmak istiyorum diyen herkes yüksek ödeme ile nakit para alabilmektedir çünkü birkaç sene öncesinde çıkan telefonlarda bile günümüzün birçok telefona taş çıkartan ileri teknolojiler yer almaktadır. Marka son dönemlerde sıkıntılı bir süreci atlatıyor olsa da ürünlerin kalitesi tartışılmazdır ve neredeyse bütün telefon dükkanları Huawei telefon alan yer olarak gösterilebilir. Bizler de Huawei P serisi ve Mate serisi birçok modelin alımını yapmaktayız.

Huawei kullanılmış ikinci el fiyatları çok fazla değer kaybetmemektedir. Bunun hem artan telefon fiyatlarıyla, hem de Huawei’nin tutulan bir marka olmasıyla ilgisi vardır. Üzerinden oldukça zaman geçmiş olmasına rağmen Huawei P9 ve P9 Lite halen popüler ve ikinci el piyasası güçlü seçenekler arasında yer almaktadır. Kamera özellikleri ile dikkat çeken Pro modeller ise söylediğimiz gibi hala günümüzde en iyi kameralı Huawei telefon modelleri arasında yer almaktadır ve ikinci el yüksek fiyata Huawei alımı yapan yerler tarafından tercih edilmektedir.

Kadıköy Türkiye’nin cep telefonu pazarının kalbi gibidir ve bu açıdan en hareketli bölge Söğütlüçeşme olarak söylenebilir. Teknoway olarak Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde, Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında beş katlı bir mağazada hizmet vermekteyiz ve her gün Huawei ikinci el alım-satım ve takas işlemleri yapmaktayız. Kadıköy’de Huawei alan yerler oldukça fazla sayıdadır ancak amacınız Huawei telefonu değerinde ve yüksek fiyata satmak ise bizden teklif almadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Teknoway düşük kar oranıyla çalıştığı için hem ikinci el Huawei satmak istiyorum, hem de garantili kullanılmış Huawei telefon fiyatları konusunda araştırma yapanları memnun etmektedir. 

Teknoway zengin ikinci el Huawei model seçenekleri ile İstanbul’daki Huawei Store ve Huawei Shop gibi çalışmakta ve garantili ikinci el az kullanılmış Huawei telefon modelleri satışa sunmaktadır. Türkiye’nin birçok yerinden cihaz alımı yapmaktayız ve internetten Huawei alan yerler olarak da kullanıcılar arasında tavsiye edilmekteyiz. Teknik servis merkezimize gelen tüm telefonlar aynı gün içerisinde kontrolden geçerek ödemesi yapılmaktadır. Eğer siz de Huawei telefon satmak istiyorum diyorsanız telefonsat.teknoway.com.tr/huawei bağlantısından model seçimi yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Huawei telefon satmak istiyorum diyenler için internet ilan siteleri ve bölgenizdeki telefoncular değerlendirilebilir seçenekler arasındadır. En yüksek fiyata Huawei alan yerler için tavsiyemiz ilk etapta yakın çevrenizi kullanmanızdır. Böylece alım-satım kar oranı gibi ayrıntılar hesabın içinden çıkacaktır. İkinci el ilan sitelerinde kargo ücreti ve komisyon oranı gibi yine elde edeceğiniz kazancı düşürebilecek noktalar söz konusudur. Bizler 20 yıla varan geçmişimizle Kadıköy’de ikinci el Huawei alım satımı yapmaktayız.

Huawei telefonu komisyon ödemeden telefoncuya satmak için mutlaka İstanbul‘da olmanız veya mağazamıza elden satış yapmanız gerekmiyor. Telefon Sat sistemimizi kullanarak Anında Nakit Satış Formu’nu doldurarak müşteri hizmetleri yetkilimizde satış görüşmesi başlatabilir ve ücretsiz kargo, moto-kurye gibi seçeneklerle cihazınızı İstanbul dışı tüm Türkiye’den anında nakit şekilde satabilirsiniz. Teknoway bu hizmeti ile güvenilir ikinci el telefon satma platformu ayrıcalığı sunmaktadır. 

Mağazamız Teknoway’de her gün çok çeşitli marka ve modelde ikinci el garantili cep telefonları satışa sunulmaktadır. Huawei başta olmak üzere iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Realme, General Mobile ve daha birçok markanın aynı gün nakit şekilde alımını yapmaktayız. Eğer Huawei telefonu satmak için bizimle iletişim kurarsanız ödemenizi nakit olarak alabilir veya indirimli kampanyalı takas fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Takas seçeneğini seçtiğinizde ne kadar fiyat farkı ödeyeceğiniz müşteri hizmetleri tarafından size bildirilmektedir. 

Huawei eskiyi getir-yeniyi götür kampanyası mağazamızda sürekli geçerlidir. Huawei P9 Lite verip Huawei P30 Pro gibi üst bir modele tercih edebilirsiniz veya en güncel modeller arasında yer alan P Smart 2021, P Smart S, P40 Pro, P40, P40 Lite E ve P40 Lite gibi modelleri ikinci el olarak tercih edebilir, kullanmakta olduğunuz P10 serisi, P20 serisi ve P30 serisi gibi modelleri değerinde nakit olarak mağazamızda nakite çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway Kadıköy Söğütlüçeşme’de Huawei telefon alan yer olarak ilk sırada gelmektedir.  

Huawei telefonlar değerli ve ikinci el piyasası yüksek olan modellerden oluşmaktadır. Dolayısıyla telefoncu fiyatları mağazadan mağazaya göre değişebilmektedir. En yüksek fiyatları İstanbul’da cep telefonu satılabilecek en iyi yer olan Kadıköy’de mağazamız Teknoway’den alacağınıza emin olabilirsiniz. Kadıköy çok yüksek bir cep telefonu alım-satım trafiğine sahiptir ve Huawei almak istiyorum diye araştırma yapan her gün onlarca müşterimizi ağırlamaktayız. 

Teknoway’in yüksek Huawei alım satım sayısından karlı çıkan müşteriler olmaktadır. En düşük kar anlayışı ile çalışan firmamız Huawei telefon satmak istiyorum diyen tüm müşterilere en yüksek fiyatı vermektedir. Huawei ikinci el garantili telefon almak isteyenlere de piyasa ortalamasına göre mümkün olduğunca en düşük fiyatı sunmaktayız. Böylece telefoncu karı en az düzeyde olduğundan çift taraflı müşteri memnuniyeti ortaya çıkmaktadır. Teknoway’in ise bu noktada en büyük kazancı müşteriler olmaktadır. 

Menü