iPhone satsam ne kadar eder?

Bir iPhone kullanıcısıysanız ve iPhone satsam ne kadar eder konulu bir araştırma yapıyorsanız öncelikle telefonun güncel ikinci el fiyatı nasıl öğrenilir bu konuda biraz bilgilendirme yapmamızda fayda var. Bilindiği gibi bundan neredeyse on yıl önce çıkan iPhone 5’in bile geçerli bir piyasa değeri var. Yani iPhone 5 satmak istiyorum diye herhangi bir telefoncu dükkanına girdiğinizde yine birçok telefona kıyasla değerinde telefon alan yerler ile karşılaşabilirsiniz. iPhone modellerinin her zaman ikinci el fiyatları yüksek olmaktadır ve devamlı olarak artan sıfır telefon fiyatlarına bağlı olarak ikinci el iPhone fiyatları da sürekli değişmektedir. Dolayısıyla bundan 2-3 ay önce bir telefoncuya iPhone’um kaç para eder veya iPhone’umu kaça satabilirim diye sorduysanız şimdi alacağınız fiyat çok daha farklı olacaktır. Size tavsiyelerimizden bir diğeri de gayet tabii internetteki ilan sitelerini araştırarak telefonunuzun kaça satılabileceğini öğrenmek. Popüler sitelerden letgo üzerinden yakınınızda satılan ikinci el iPhone fiyatları ne oldu öğrenebilirsiniz.  RAM, kapasite, model, renk gibi farklı özellikleri girerek ürün araştırması yaptığınızda ve benzer kondisyonda cihazların kaça satıldığını gördüğünüzde iPhone ikinci el piyasa değeri hesaplama işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Örneğin; cihazınızın ekranında çatlak varsa yine ekranı çatlamış bir iPhone fiyatı araştırarak fiyat belirlemesi yapabilirsiniz. İkinci el ilan sitelerinde iPhone satmak güvenli mi sorusuna evet diyebiliriz ancak istediğiniz fiyatlara satış yapabilmek için biraz zaman geçmesi gerekebilir.

İkinci el iPhone nasıl satılır?

İkinci el iPhone satmak için başvuracağınız bazı yollar vardır. Bunları listelemek elbette daha fikir verici olacaktır çünkü hepsinin birbiri karşısında avantaj ve dezavantajları var.

  • Yakın çevreye iPhone satmak
  • İlan siteleri ile iPhone satmak
  • Telefonculara iPhone satmak
  • Telefon alan internet sitelerine iPhone satmak
  • Eskiyi getir yeniyi götür kampanyaları ile takas yapmak

Öncelikle iPhone satmak istiyorsanız yakın çevreniz iyi bir seçenek olabilir çünkü herkesin önceliği tanıdığı bir kişiden cihaz satın almaktır. İlan siteleri üzerinden de satış yapabilirsiniz ancak bu yöntemin bazı avantaj ve dezavantajları vardır. İlan siteleri üzerinden iPhone satışı yapmak riskli olabilir çünkü alıcı ve satıcı birbirini tanımamaktadır. İnternetten alınan iPhone modelleri sahte çıkabilir, replika olabilir, ilanda belirtildiği gibi olmayabilir. Hatta kargo firmaları bile telefon kargoda zarar görürse kim sorumludur konusuna sıcak yaklaşmamaktadır ve faturalı ve sıfır kutulu ürünleri sigortalı olarak taşımaktadır. Ek olarak yüksek fiyatlı cihazlarda güven ortamı oluşturmak daha da sıkıntılı olabilmektedir. iPhone satsam fiyatı ne olur, ne kadar eder gibi soruların cevabı ancak çok kapsamlı araştırmalarla bulunabilir.

Telefonculara iPhone satmak seçeneklerden bir diğeridir ancak telefoncular da aldıkları telefonu rahat bir şekilde tekrar satabilmek için oldukça iyi kondisyonda telefon almak isterler. İkinci el iPhone satışında kutu, fatura, aksesuarlar, cihazın temizliği, şarj kablosu ve varsa devam eden garanti gibi detaylar fiyat üzerinde belirleyici olmaktadır. Telefoncular bu fiyatlara bakarak iPhone güncel ikinci el alış fiyatı hesaplaması yapar ve teklifi sunarlar. Son dönemlerde internette telefon satılabilecek internet siteleri de oldukça yaygınlaşmıştır ancak bu sitelerin hemen hemen hepsi doldurulan form verilerine göre arka planda bir form çalıştırarak fiyat değerlendirmesi yapmakta ve kullanıcıların ya hiç hoşuna gitmeyecek, ya da müşteri çekmek için müşteriye cazip gelebilecek fiyatlar sunmaktadır. “Değerinde” satış için neredeyse her gün değişen iPhone fiyatlarının bir insan tarafından hesaplanması gerekmektedir. Bizler Kadıköy’deki en büyük ve en güvenilir ikinci el telefoncu olarak devreye aldığımız telefonsat.teknoway.com.tr sitemizle modeli ve durumu ne olursa olsun tüm iPhone’lara aynı gün nakit ödeme yapıyoruz ve iPhone alan yerler dendiğinde ilk akla geliyoruz.

iPhone satsam ne kadar eder, kaç para, nakit ederi, piyasa fiyatı, ikinci el değeri

iPhone ne kadar eder, kaça satılır?

iPhone fiyatı kimden öğrenilir, iPhone ikinci el fiyat hesaplatma, iPhone’uma ne kadar para verirler, iPhone fiyat teklifi alma, iPhone’um kaç para eder, iPhone’umun piyasa değeri nedir gibi konular için Telefon Sat sitemize girmeniz yeterlidir. Sitemizden öncelikle iPhone seçimini yapın ve açılan sayfadan modeli seçin. Karşınıza getirilen Anında Nakit Satış Formu telefonunuzun kondisyon ve teknik özellikleri ile ilgilidir. Bilgileri doldurduğunuzda WhatsApp üzerinden tüm verileri teknik servis merkezimiz yetkililerine aktarılacak ve müşteri hizmetleri yetkilimiz size en yüksek fiyat teklifini gerçekleştirecektir. Yani iPhone alış fiyatı bir bilgisayar yazılımı ile değil tamamen çalışanlarımız tarafından hesaplanarak size gerçek en yüksek iPhone değerinde alış piyasa fiyatları verilmektedir. Teknoway olarak Kadıköy’de en iyi fiyata iPhone alan yer olmanın gururunu yaşıyoruz. İkinci el iPhone satışları ise mağazamızın teknik kontrolünden hatasız olarak geçirilen cihazlar ile yapılmakta ve müşterilerimize ikinci el 6 ay garantil iPhone satışı yapmaktayız. Özellikle yüksek fiyatlı iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerinde Türkiye’deki en fazla ikinci el iPhone alım-satım adetlerine sahibiz. Teknoway ikinci el cep telefonu pazarının en hareketli olduğu Kadıköy’de beş katlı bir mağazada hizmet vermekte ve sürümden kazanma mantığı ile hareket ederek müşterilerinin aklında ikinci el en uygun fiyatlı iPhone satan dükkanlar olarak kalmıştır.

Kadıköy’de iPhone satsam alan telefoncu

Söylediğimiz gibi Kadıköy’de iPhone telefonunuzu değerinde satabilirsiniz ancak ekranda küçük kılcal çizikler, köşelerde ezik vuruk veya gövdede izler varsa bazı telefoncular iPhone alış fiyatı olarak çok düşük rakamlar verebilmektedir. Hatta ekranı kırık iPhone satmak istiyorum diye içeri girdiğinizde neredeyse aklınızdakinin yarısını bile duyabilirsiniz. Bu telefoncuların suçu değildir çünkü ikinci el iPhone alan mağazalar her zaman teknik servis imkanlarına sahip olmayabiliyorlar. Bizler Kadıköy’de hem ikinci el iPhone alım-satım konusunda, hem de iPhone teknik servisi olan Cepmarket ile tüm profesyonel ve güvenilir hizmetleri aynı çatı altında müşterilerimize sunuyoruz. Eğer ön camı çatlak, ekranı kırık veya şarj soketi bozuk açılmayan iPhone satmak istiyorum derseniz mağazamızda işçilik ödemeden sadece malzeme parası kesintisi ile değerinde telefon satabilirsiniz. iPhone alan yerler her zaman karşınıza çıkabilir ancak önemli olan “değerinde” satmaktır ve Teknoway Söğütlüçeşme bölgesinde bu konudaki en iyi adres olmaktadır. Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde Söğütlüçeşme Camii karşısında yer alan Teknoway ikinci el iPhone alan dükkan seçenekleri arasında ilk sırada gelmektedir.

iPhone en yüksek nakit fiyat

Teknoway’e üç şekilde iPhone satabilirsiniz. Telefoncuya iPhone satmak, telefoncuya kargo ile iPhone satmak ve telefoncuya moto-kurye ile anında nakit iPhone satmak gibi düşünebilirsiniz. Eğer elinizdeki iPhone’u hemen satmak ve anında nakit para ihtiyacı için telefonu nakite çevirme ihtiyaçlarınız varsa telefonun borcu devam etse bile yani taksiti devam eden iPhone’u anında nakit satma konusunda Teknoway’den destek alabilirsiniz. Cihazınızın faturası bulunduğu sürece İstanbul içindeyseniz adresinize moto-kurye göndererek iPhone’unuzu aldırabilir ve servis merkezimizde kontrol ettikten sonra anında nakit şekilde ödemenizi alabilirsiniz. Teknoway’in geliştirdiği Telefon Sat sistemi iPhone en yüksek nakit fiyat almanız için tasarlanmıştır ve internetten kargo ile güvenli telefon satışı yapmanızı sağlar. Ayrıca internetten komisyon ve kargo ücreti ödemeden telefon satmak için de Telefon Sat sistemimizi kullanabilirsiniz. Teknoway çok ciddi bir cihaz trafiğine sahiptir ve bu nedenle size en yüksek, cihaz almak isteyenlere de en düşük fiyatı vererek düşük oranlarda kar sağlar. Böylece az sayıda cihazdan yüksek kar edip günü kurtarmak yerine müşteri kazanmayı önemser. iPhone satsam ne kadar eder, ne kadar para verirler veya iPhone nakite çevirme yapsam zararlı çıkar mıyım diye düşünmeden önce mutlaka Söğütlüçeşme’deki dükkanımıza gelmenizi veya bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü