güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Anında NAKİT PARA Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

iPhone Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

iPhone alan yerler Kadıköy

iPhone alan yerler Kadıköy civarında oldukça fazla sayıdadır ve bu dükkan ile mağaza seçenekleri arasında Teknoway ilk sırada gelmektedir. Günümüzde neredeyse her semtte iPhone satılabilecek yerler görülebilmektedir fakat buradaki amaç iPhone’u değerinde satmak ve yüksek fiyata nakite çevirmektir. Telefon fiyatları çeşitli nedenlerle sürekli olarak yükselmekte ve Apple da düzenli olarak sıfır telefon fiyatlarına zam yapmaktadır. İkinci el iPhone fiyatları artma nedeni bu şekilde özetlenebilmektedir. Mağazamız Teknoway, bu artışların bilincinde olarak müşterilerine her zaman en yüksek fiyata iPhone alımı yapan yer olma bilincini aşılamak için uğraşmaktadır. İstanbul Kadıköy’de Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde bulunan mağazamız, Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında yer almaktadır ve beş katlı bir binada çok yönlü olarak ikinci el iPhone alımı-satımı, iPhone servisi ve iPhone aksesuarları showroom’u olarak hizmet sunmaktadır. Hareketli bir bölgede yer alması ve oturmuş profili nedeniyle Teknoway’de her gün adetli olarak ikinci el iPhone alımı-satımı yapılmaktadır. Böylece müşterilerimiz iPhone alan yerler Kadıköy sınırları içerisinde Teknoway’den ibarettir olarak önermekte ve tavsiye etmektedir. Teknoway ikinci el kullanılmış iPhone alımı ve satımı yaparken müşterilerine en yüksek fiyata alım teklifi sunmakta ve en düşük fiyatla satarak sürümden kazanmayı ilke edinmiştir. Böylece iPhone alış-satış kar oranı en düşük seviyede tutularak iki taraflı müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Kadıköy iPhone alım-satımı açısından bir merkez gibidir. İnternetin önde gelen ilan sitelerine baktığınızda ve iPhone olarak filtreleme seçildiğinde satılık olan cihazların neredeyse yarısının Kadıköy sınırları içerisinde olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. Bugün Kadıköy piyasasına geldiğinizde nokta hatasız ve sadece bir haftalık iPhone 13 Pro Max gibi
modelleri bile sıfırından daha ucuz fiyata alabilirsiniz. Dolayısıyla sıfırından daha ucuza iPhone almak isteyen kullanıcılar için uğrak yeri Kadıköy’dür ve özellikle Söğütlüçeşme’deki bu rekabet piyasasının kazananları müşteriler olmaktadır. Söğütlüçeşme’nin bu denli iPhone sektörünün kalbi olmasındaki baş neden de Kadıköy’de ikamet edenlerin gelir düzeyi, Kadıköy’ün yaya trafiği, İstanbul’da çok önemli bir merkez oluşu ve gençler açısından çok sık şekilde tercih edilmesidir. Bugün Bağdat Caddesi bölgesinde iPhone satmak için telefoncu arayan birçok kişi bile tercihini Teknoway gibi Söğütlüçeşme telefoncularından yana yapmaktadır çünkü bu bölgedeki iPhone alım fiyatları en yükseği Teknoway’de olmak üzere ortalamanın üzerindedir.

iPhone nakite çevirme Söğütlüçeşme

Söğütlüçeşme, İstanbul’da iPhone bozdurma ve nakite çevirme gibi işlemler için oldukça önemli bir noktadır. Geçmiş dönemlere bakıldığında son birkaç yılda telefon satış fiyatlarının döviz ve diğer birçok yatırım araçlarının üzerinde olduğu dikkat çekmiştir. Geçen sene x TL’ye telefon alan bir kişi bir yıl kullanmasına rağmen bugün telefonunu 2x TL’ye kolaylıkla satabilmektedir ancak günümüzde Euro, Dolar, Altın, Bitcoin gibi yatırım araçları için bile böyle bir orandan bahsedebilme şansı yoktur. Dolayısıyla taksitle iPhone alıp hemen bozdurma gibi bir ticaret anlayışı ortaya çıkmıştır ve bu sayede hem bazı kullanıcılar için yeni yatırım kapısı açılmıştır, hem de daha ucuza iPhone sahibi olma şansı artmıştır. Bugün taksitle iPhone alan bir kullanıcı örneğin; 12.000 TL gibi bir rakamı 12’ye böldürdüğünde ve 2 ay sonra o telefon 14.000 TL olduğunda karlı çıkmakta, telefonu satıp borcun tamamını kapatıp üzerine para dahi artırmaktadır. Tabii tüm bunlar yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte son zamanlarda telefon sektöründe karşılaşılan durumlardır. Mağazamız Teknoway’de çalışan, çalışmayan, yurt içi, yurt dışı tüm iPhone aynı gün nakit ödeme ile almaktayız. Borcu devam eden iPhone bozdurma işlemleri için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknoway Kadıköy’ün en güvenilir ve en profesyonel iPhone servisidir. Ekranı kırık iPhone nereye satılır, iPhone’a ölü fiyat vermeyen telefoncu, açılmayan iPhone’u kim alır, eski iPhone getir kampanyası Kadıköy gibi araştırmalarınızda Teknoway’e danışmadan karar vermeyin. Mağazamızda iPhone’lar ile ilgili tüm arızaları giderebilecek ileri düzey teknik servis ekipmanları yer almaktadır. Teknoway’e sorunlu iPhone satmak istiyorum dediğinizde servis ücreti ödemeden yani işçilik hariç malzeme parasını düşerek alımı gerçekleştirebiliyoruz. Farklı dükkanlarda işçilik ve malzeme parası birlikte düşüldüğünden oldukça yüksek kesintiler yapılabilmektedir ancak biz iPhone’a en yüksek fiyat veren dükkan olduğumuz için iPhone satışı yapmak istiyorum diyen müşterilerimiz için mümkün olan tüm kolaylıkları sağlamaya çalışıyoruz. Sıvı temaslı iPhone veya anakartı arızalı iPhone gibi telefonları da yüksek fiyatlı alıyoruz. Böyle cihazlarda elektronik donanımların kullanılması mümkün olmadığından kasa değişimi, metal çerçeve yenileme veya yeni arka kapak gibi ihtiyaçlarda kullanılmak üzere parçalarını ayrıştırıyoruz. Teknoway aynı zamanda iPhone yenileme hizmeti vermekte ve eskiyen veya arızalı iPhone’ları tamamen orijinal parçalarla yeni hale getirebilmektedir.

iPhone 2.el kaça gider, nereye satılır?

iPhone satmadan önce bilinmesi gerekenler elbette iPhone kaç para eder sorusudur. iPhone’unu değiştirmek isteyen birçok kişi iPhone’uma telefoncular ne kadar para verir, iPhone’um ikinci elde kaça gider, iPhone’unumun piyasa değeri, iPhone’u takasta kaça sayarlar, iPhone sahibinden satış fiyatı nedir gibi kafanızı kurcalayan sorular için en garantili fiyat teklifini mağazamızdan alabilirsiniz. Genelde kullanıcılarımızın en çok düşündüğü sorulardan biri de dükkanlardan iPhone almak güvenli midir sorusudur; bu sorunun cevabı dükkanına göre değişmektedir. Teknoway olarak satın alma aşamasında olduğumuz tüm akıllı telefonlara çok ciddi testler uygulamakta ve sorunlar varsa satıcıya belirterek ilerleme kaydetmekteyiz. Dükkanımız veya internet ilan siteleri aracılığıyla sattığımız tüm akıllı telefonlarda da altı aylık garanti vermekteyiz ve böylece ikinci el garantili iPhone satışı ayrıcalığı ile müşterilerimizi tanıştırmaktayız. Garantisi devam eden ikinci el iPhone modelleri veya dükkan garantili 2. el iPhone satan yerler konusunda bize danışmanızı öneriyoruz. Genelde kullanıcıların kafasında ikinci el iPhone kaça gider, telefoncu iPhone alış fiyat listesi gibi sorular olabiliyor ancak bu listelerin geçerliliği bulunmamaktadır. Telefon piyasası günlük olarak değişebilmektedir ve dolayısıyla her bir cihazın fiyatının o günün koşullarına göre yeniden değerlendirilmesi gerekmektedir.


Yüksek fiyata iPhone satışı yapmak için size önerilerimiz cihazınızın faturası, kutusu, şarj adaptörü, kablosu gibi önemli ayrıntılarını atmamanız ve telefoncuya ikinci el satış fiyat değerlemesi konusunda ibraz etmeniz olacaktır. Bu tarzda iPhone 2.el piyasası daha hareketli olmaktadır. Ayrıca alındığı günden beri kılıfla kullanılmış ve çiziksiz nokta hasarsız ikinci el iPhone modelleri de sıfırından daha fazla ilgi görmektedir çünkü modeline göre bu cihazlar birkaç bin TL daha uygun fiyat ile satışa çıkabilmektedir. iPhone ikinci el fiyatı hesaplama konusunda bize uğrayabilir veya WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Size sunacağımız cazip fiyat teklifi sonrasında anlaşma sağlandığında ödemenizi hemen alabilir ve cihazınızı kargoya teslim edebilirsiniz. İstanbul’daki telefonculara iPhone satmak istiyorum diyenler için Teknoway en güvenilir adresler arasındadır. Bugün iPhone 13 Pro Max, iPhone 13 Pro, iPhone 13, iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 Pro, iPhone 12, iPhone 11 Pro Max, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 gibi birçok ikinci el cihaz alım satımı Teknoway’de gerçekleştirilmektedir. Eğer aynı gün iPhone takası yapmak istiyorsanız WhatsApp üzerinden satıştaki iPhone modellerimiz konusunda bilgi alarak iPhone takası yapabilir ve avantajı ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.

iPhone günümüzdeki en popüler akıllı telefon markaları arasındadır. İlk satın almada hemen hemen herkes uzun süre kullanılabilecek akıllı telefon modelleri araştırması yapmaktadır fakat bir süre sonra teknolojinin yeniliklerinden faydalanmak için ister istemez yeni bir akıllı telefona geçiş yapmak gerekiyor. iPhone nereye satılır bir fikriniz yoksa size yardımcı olmak için buradayız. Tüm iPhone telefonları değerinde nakit alarak yeni akıllı telefonunuza daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz. Mağazamızda aynı gün iPhone alımı yapılmakta ve ücretsiz kargo ile iPhone satışı yapma imkanınız da bulunmaktadır. 

Eğer İstanbul’da oturuyorsanız mağazamıza gelerek veya moto-kurye ile iPhone satışı gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul dışı kargo ile iPhone satmak isteyen müşterilerimiz ise Anında Nakit Satış Formu’nu doldurarak bize ulaşmaları sonrasında verilecek teklifi kabul ettiklerinde cihazlarını aynı gün nakit ödeme şeklinde satabilirler. İstanbul’da iPhone’a en yüksek para Teknoway’de verilmektedir. Dolayısıyla iPhone alan yerler arasında en yüksek fiyat ve en güvenli hizmet için bize ulaşmalısınız. 

Firmamiz iPhone alan yerler arasında İstanbul’da Kadıköy ilçesi Söğütlüçeşme bölgesinde bir marka haline gelmiştir. Güvenilir ikinci el iPhone alım hizmeti ile ekspertizli ikinci el telefon satışı yapabilir ve anında nakit ödeme alabilirsiniz. “iPhone alan yerler” konusunda sektörümüzde bir numarayız ve her gün onlarca ikinci el iPhone alımı yapmaktayız. 

iPhone’u kaça satabilirim, iPhone’um kaç para eder, telefoncular iPhone’uma ne kadar para verir şeklinde araştırma yapan birçok kullanıcı iPhone’u en yüksek fiyata satmak için internet ilan siteleri mi yoksa telefoncular mı şeklinde merak içerisinde kalıyor. Bizler sizi internet ilan sitelerinin yüksek komisyon ücretleri ile uğraştırmadan, karşılıklı güven ortamı içerisinde ve ücretsiz kargo avantajı ile iPhone’u hemen anında yüksek fiyata nakit satmaya davet ediyoruz. 

“iPhone satmak istiyorum fakat nereden satabilirim?” sorusu telefonu satmak ve nakit ödeme almak isteyen birçok kişinin kafasını kurcalıyor. İnternette ikinci el iPhone satışı yapabileceğiniz birçok ilan sitesi mevcut ancak bazı durumlarda güvenilirlik konusunda sorunlar yaşanabiliyor. Müşterilerin genelde mağaza ve dükkanların değerinden az nakit ödeme yaptığını düşünmesi bazen yanılgı ve istenmeyen sonuçlara sebep olabiliyor. 

Basit bir form doldurarak bize iPhone telefonunuz hakkında tüm bilgileri kolayca iletebilir ve nakit ödeme tutarını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey hangi telefona sahipseniz sayfayı açarak formu doldurmak. iPhone telefonu değerinde satın! İstanbul içinde olan müşterilerimiz Kadıköy (Söğütlüçeşme) içindeki dükkanımıza gelerek anında nakit ödeme ile iPhone satışı yapabilirler. Şehir dışı müşterilerimiz ise ücretsiz kargo ile komisyon ödemeden yüksek fiyata iPhone’u nakite çevirme işlemi gerçekleştirebilirler. 

iPhone modelleri diğer tüm akıllı telefonlar gibi oldukça hassastır ve alım sırasında detaylı kontrollerden geçirilmelidir. Yeterli imkanlara sahip olmayan dükkanlar ve ikinci el iPhone alım-satım yapan kişiler olası arıza tespitlerini tam olarak gerçekleştiremezler. İsteyerek veya istemeyerek ikinci el alım yapılan iPhone telefonların sorunlarını gidermeden bir başkasına satabilirler. Firma olarak alım yaptığımız tüm iPhone modellerini ileri teknoloji test cihazları ile genel kontrolden geçirip cihaz sahiplerine olası arıza ve yıpranmaları bildiriyoruz. Bilgilendirme sonrası değerleme yapılarak aynı gün nakit ödeme gerçekleştirilmektedir.  Sektörümüzdeki 20. yılımız ile iPhone alımı satımı konusunda en güvenilir yer olmayı hedefliyoruz. 

iPhone ikinci el piyasa değeri, kutusu açılmamış iPhone nereye satılır, iPhone’a en çok para neresi verir, aynı gün iPhone bozdurma, borçlu iPhone nakite çevirme gibi işlemler için bize danışabilirsiniz. Anında Nakit Sat anlayışı ile hizmet veren sitemizde form doldurarak doğrudan canlı bir müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmeye başlarsınız ve telefonunuzun o günkü piyasa koşullarına göre gerçek değerini öğrenirsiniz. Sitemizin arka planında fiyat hesaplaması yapan herhangi bir yazılım bulunmamaktadır. Verdiğiniz tüm bilgileri WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri yetkilisine aktarılır ve anında nakit iPhone satışı için size fiyat teklifi gerçekleştirilir. 

Teknoway olarak durumu ne olursa olsun faturasını ibraz ettiğiniz sürece tüm iPhone modellerinin alımını yapabiliyoruz. Operatörden alınan sözleşmeli telefonu satmak, telefon bozdurmak, taksitli-senetli telefonu satmak, borcu bitmemiş telefonu nakite çevirme gibi tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma ile sözleşme yaparak aldığınız telefon kanun itibariyle sizindir ve dilediğiniz gibi satıp nakite çevirme özgürlüğünüz bulunmaktadır. Taksitlerin zamanında ödenmemesi durumunda da yasal süreç ile karşılaşacağınızı ayrıca hatırlatmak isteriz. 

Firmamızda Turkcell taksitli telefon nereye satılır, Vodafone‘den alınma sözleşmeli iPhone’u satma, Türk Telekom faturalı ek cihazı bozdurma gibi işlemler yasal çerçeveler dahilinde gerçekleştirilmektedir. Şu anki yasal düzenlemeler bu tarzda cihazların satışına yönelik yasal bir engelleme getirmemiştir ve faturası ibraz edildiği sürece tüm cihazların nakit şekilde alımı yapılabilmektedir. Ek olarak İstanbul Kadıköy’ün en büyük iPhone servisi olan firmamızda bozuk, ekranı kırık, çalışmayan ve sıvı temaslı iPhone alımı da yapılabilmektedir. Bunun için müşteri hizmetleri yetkilisi ile iletişime geçerek cihazın durumunu bildirmeniz yeterlidir.

Menü