iPhone 13

iPhone 13 satmak istiyorum diyen herkesi İstanbul’da Kadıköy ilçesi Söğütlüçeşme bölgesinde 20 yıla yakın deneyimle firmamızın ayrıcalıklı güvenli ikinci el satış hizmetini yaşamaya davet ediyoruz. Hemen şimdi NAKİT ÖDEME ile hızlı ikinci el telefon satışı gerçekleştirebilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizimle WhatsApp görüşmesi başlatmanız yeterlidir.

iPhone 13 telefonu en yüksek fiyata alan mağaza artık size daha da yakın.

iPhone 13

FİYAT TEKLİFİMİZİ ALIN

Cihazınız bize ulaştıktan sonra aynı gün içinde en yüksek fiyat teklifini alın.

CİHAZINIZI KARGOLAYIN

Anlaşmalı kargo ile satmak istediğiniz cihazı bize ücretsiz yollayabilirsiniz.

ÖDEME AYNI GÜN BANKADA

Cihaz için satış bedeli ödemesini aynı gün banka hesabına al.

iPhone 13 Anında Nakit Satış Formu

Cihaz Bilgileri

Yüzde 0
Yüzde 0

Kişisel Bilgiler

Telefon satışını başlatmak için WhatsApp butonuna basınız.

iPhone 13 ne kadar eder?

iPhone 13 günümüzün en popüler cep telefonları arasında ve halen fiyatı oldukça yüksek. Normal şartlarda Türkiye’de satın alınıp kullanılmaya başlanan bir ürünün fiyatının düşmesi beklenir ancak döviz hareketliliği ve telefonların çok rağbet gören bir sektör olması çoğu kullanıcının sıfır aldığı fiyattan daha yükseğe ikinci el telefon satışı yapabilmesini sağlıyor. Eğer iPhone 14 almak istiyorsanız ve son günü beklemeden iPhone 13’ü değerinde satmak istiyorsanız Teknoway olarak size yardımcı olabiliriz. Teknoway İstanbul Kadıköy’de cep telefonu pazarının en çok hareketli olduğu Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde yer almaktadır. Her gün onlarca ikinci el cep telefonu alımı ve satışının yapıldığı mağazamız iPhone 13’ü en fazla paraya satmak için aklınıza gelen ilk adres olmalıdır. Teknoway’in oturmuş bir müşteri profili vardır ve satıcılardan en yüksek fiyata alım yaparak en düşük kar oranları ile cihazları satışa çıkartmaktayız. Teknoway’in amacı kısa vadede yüksek karlar etmek yerine müşteri kazanmaktır.

iPhone 13’ü satmak istediğinizde telefoncu alış fiyatları kafanızda soru işaretleri oluşturabilir. Öncelikle iPhone 13 ikinci elde ne kadar eder sorusunun cevabı soruyu sorduğunuz semte, mağazaya ve kişiye göre değişecektir. İstanbul’da Kadıköy’deki ikinci el pazarı şu anda Türkiye’de özellikle Apple konusundaki en hızlı cihaz alım-satımı yapılan bölgedir. İnternetteki popüler ilan sitelerine girerek iPhone ve ikinci el olarak filtreleme yaptığınızda Kadıköy’ün bu konudaki üstünlüğünü görebilirsiniz. Elbette Kadıköy’ün yoğun yaya trafiği, gençlerin sıklıkla tercih ettiği bir mekan olması ve hatta gelir düzeyi yüksek bir yerleşik nüfusa sahip olması bu sektörü olumlu etkileyen yönler arasında. Eğer İstanbul’daki telefonculara iPhone 13 satmak istiyorsanız ve bulunduğunuz bölgede iPhone 13 ikinci el alım fiyatları düşük olduğunu tespit ettiyseniz Telefon Sat sistemi üzerinden başvuru yaparak telefonunuzu en yüksek fiyata bizlere satabilirsiniz. Teknoway’in Telefon Sat sistemine her gün onlarca başvuru gelmektedir ve alımını yaptığımız cihazlarda kozmetik durum, batarya performansı ve tamir geçmişi gibi ayrıntılara dikkat etmekteyiz. Mağazamıza veya internet üzerinden başvuru ile gelen her cihazın alımını yapmamaktayız.

iPhone’a en yüksek fiyat veren telefoncu

İddia ediyoruz; iPhone’a en yüksek fiyat veren telefoncu Teknoway’dir. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi Teknoway 20 yıla yakın süredir İstanbul Kadıköy’de ikinci el cep telefonu alımı-satımı konusunda hizmet vermektedir ve sizden satın alınacak cihazın alıcısı her zaman hazırdır. Müşterilerimiz Teknoway’in garantili ikinci el iPhone satışı yaptığını bilir ve uygun fiyat anlayışımız nedeniyle bizimle iletişimlerini devam ettirmektedirler. Cihaz trafiği fazla yoğun olmayan dükkanlarda veya İstanbul Kadıköy dışı bölgelerde genelde telefoncular ikinci el iPhone 13 alımı sırasında düşük fiyat vererek tam tabiriyle cihazı öldürmeye çalışırlar. Bunun sebebi tek bir cihazdan yüksek kar elde ederek 4-5 cihaz satışıyla bir masraf kalemini çıkartmaktır. Teknoway’de ise asla böyle bir anlayış yoktur çünkü Teknoway’de her gün onlarca cihazın ikinci el alım satımı gerçekleşir. Bu nedenle alıcıya en düşük fiyatı, satıcıya da en yüksek fiyatı sunuyoruz; kar oranımızı en düşük seviyede tutuyoruz. Teknoway’in oturmuş müşteri profili bizden ikinci el olarak aldıkları cihazları tekrardan bize getirerek takas yapmakta ve yıllardan beri bu güven anlayışı içerisinde hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman Teknoway için ilk sırada gelmektedir.

Teknoway’in diğer birçok iPhone alan yer ile farkı kendi teknik servisine sahip olmasıdır. Böylelikle iPhone 13’ünüzü alırken en kapsamlı şekilde inceleriz ve bir sorunu varsa size bildiririz. Bu hem sizi, hem de yeni sahibini güvence altına almak için uyguladığımız bir iş akışıdır. Eğer onarılması gereken bir durum varsa Teknoway teknik servisinde orijinal parçalar kullanarak ve işçilik ücreti ödemeden cihazınızın onarımını gerçekleştirebiliriz. Ekranında veya ön camında çatlak, kırık ya da çizik olan bazı kullanıcılar ekranı kırık iPhone 13’ü kaça alırlar, çizik ekran iPhone 13 fiyatını ne kadar düşürür şeklinde merak ediyor. Dilerseniz teknik servisimizde sadece ön cam değişimi yani ekranı değiştirmeden ön cam değişimi de yaptırabilirsiniz ve böylece iPhone 13’ü en yüksek fiyata satma şansına sahip olabilirsiniz. Teknoway iPhone 13’ü en yüksek fiyata satabilmeniz için size ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sunmaktadır. iPhone 13’e en yüksek ödeme yapan telefoncu için artık günlerce araştırma yapmanıza, dükkan dükkan dolaşmanıza gerek yok. Hemen şimdi Anında Nakit Satış Formu’nu doldurun ve iPhone 13’ü nakit ödeme ile sizden alalım. İstanbul içi müşterilerimizden moto-kurye ile de iPhone 13 alımı yapmaktayız ve anında nakit ödeme avantajı sağlamaktayız.

Şehir dışı kargo ile komisyon ödemeden telefon satmak

Teknoway’in geliştirmiş olduğu ve anında nakit telefon sat sloganı ile devreye aldığı Telefon Sat sisteminde Türkiye’nin neresinde olursanız olun cep telefonunuzun o anki piyasa fiyatını gerçek bir müşteri temsilcisi ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken iPhone 13 Anında Nakit Satış Formu’nu doldurarak müşteri hizmetleri yetkili ile bir WhatsApp görüşmesi başlatmak. Size sunulacak teklifi kabul etmeniz durumunda ücretsiz kargo ile telefonunuzu bize göndererek anında nakit ödeme alabilirsiniz. Normal şartlarda internet üzerinden cep telefonu satışına riskli bakan kullanıcılar vardır. Birebir kullanıcılar arasında bu durumlar çoğu zaman riskli olabilmektedir. Teknoway Kadıköy’deki adresinde 20 yıla yakın süredir kurumsal hizmet vermektedir ve Türkiye’nin her yerinden cihaz alımı yapmaktadır. iPhone 13’ü anında paraya çevirmek için mutlaka bizimle iletişime geçin. İkinci el iPhone 13 alım fiyatlarımız oldukça yüksektir ve tüm fiyatlandırmaları cihazların o günkü piyasa koşullarına göre kazandığı değer üzerinden yapmaktayız.

Teknoway Telefon Sat platformu benzerlerinin aksine hattın ucunda gerçek bir müşteri hizmetleri uzmanı ile sizi buluşturur ve fiyatı otomatik hesaplatmaz. Bugün birçok telefon ikinci el değeri hesaplama yapan internet sitesinde otomatik yazılımlarla gerçek dışı fiyatlar ortaya çıkmaktadır ancak Teknoway’den tam anlamıyla cihazınızın pil durumu, kozmetik görünümü ve teknik özelliklerine bağlı olarak gerçek bir fiyat alırsınız. Teknoway’in müşterilerine sunduğu bir diğer avantaj da takastır. Eğer cep telefonunu nakite çevirmek yerine o an satışa sunduğumuz garantili ikinci el modellerden biri ile takaslamak istiyorsanız müşteri hizmetleri yetkilimizi bu konuda bilgilendirmeniz yeterli. Teknoway satışa sunduğu tüm ikinci el cep telefonlarına altı ay garanti vermektedir ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Telefon Sat sisteminin bir diğer avantajı da değişen telefon fiyatlarına hakim olan bir ekiple bağlantı kurmayı kolaylaştırmasıdır. Eğer bugünden birkaç ay önce fiyat aldıysanız bugün aldığınız fiyatların muhtemelen daha yüksek olacağını kolaylıkla görebilirsiniz.

Şehir dışına kargo ile telefon satmanın yollarından birisi ilan sitelerini tercih etmektedir ancak güvenli şekilde havuz hesabına aktarılan para ile transfer almaya kalktığınızda hizmet bedeli olarak bazı komisyonların ödenmesi gerekecektir. Özellikle yüksek fiyatlı iPhone 13 gibi cihazlarda bu oranlar kullanıcıların cebine girecek olan para miktarını etkilediği için Teknoway’in sunmuş olduğu ücretsiz kargo ile komisyonsuz telefon satışı ve anında nakit ödeme imkanı benzersizdir. iPhone 13’ü değerinde satmak için Teknoway’e başvurmadan son kararınızı vermeyin.

iPhone 13 nakit alan yerler için sık sorulan sorular

Sitemiz ziyaretçilerine iPhone 13 model tüm telefonları aynı gün nakit ödeme ile satma imkanı sunmaktadır. İstanbul Kadıköy’de ikinci el telefon alan yerler arasında ilk sırada gelen firmamız, mağaza teslim nakit ödeme telefon satışında profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Durumu ne olursa olsun tüm iPhone 13 model telefonlarınızı anında satış ile Söğütlüçeşme mağazamızda nakite çevirebilirsiniz. İkinci el kullanılmış telefon nakit satış için formu doldurarak müşteri temsilcilerimizle WhatsApp görüşmesi yapmanız gerekmektedir. Eğer İstanbul Anadolu Yakası bölgesi Kadıköy civarına yakınsanız elden ödeme imkanı ile de satış gerçekleştirebilirsiniz.

Elinizdeki telefonu artık değiştirmek isteyebilirsiniz veya çeşitli sorunlar nedeniyle elden çıkartmayı düşünebilirsiniz. iPhone 13 telefonunuz arızalı, bozuk veya kırık olsa bile firmamızda değerinde satış anlayışı ile hak ettiği ücrete satabilir, ödemeyi nakit alabilirsiniz. Ekranı kırık veya sıvı teması gibi sorunlar yüzünden açılmayan iPhone 13 telefonların kullanılır durumdaki parçalarını benzer cihazların onarımında kullanarak hem sizin cihazınızı, hem de yenilediğimiz diğer telefonları ekonomiye kazandırarak müşterilerimize garantili ve ikinci el yenilenmiş telefon seçenekleri sunuyoruz. Durumu ne olursa olsun tüm iPhone 13 telefonları en yüksek fiyata sizden alıyoruz ve nakit ödeme yapıyoruz.

Eğer İstanbul‘da ikamet ediyorsanız ve “iPhone 13 satmak istiyorum” diyorsanız size güvenilir ikinci el telefon alımı konusunda ayrıcalık sunuyoruz. Eğer zamanınız yoksa ve ikinci el telefonu hemen peşin para nakde çevirmek istiyorsanız, adresinize ileteceğimiz kurye ile evden veya ofisten çıkmadan iPhone 13 satışı yaparak ödemenizi alabilirsiniz. Cihazınız ve sizinle ilgili ön bilgileri alabilmemiz için iPhone 13 Satış Formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Cihazınız moto-kurye ile alınıp servis kontrolünden geçtiğinde ödemeniz belirttiğiniz IBAN hesabına aynı gün içerisinde yapılacaktır.

Firmamız müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

HİZMETLER

  • iPhone 13 alan yerler
  • iPhone 13 aynı gün nakit ödeme
  • 2. el iPhone 13 alımı
  • Kullanılmış iPhone 13 elden satış
  • iPhone 13 internetten aynı gün ödeme satış
  • Bozuk ve çalışmayan iPhone 13 alan mağazalar
  • İkinci el iPhone 13 yenileme

iPhone 13 sahibi kullanıcılar artık hiçbir endişe yaşamadan cihazlarını aynı gün internetten güvenli satış yapabiliyorlar. Telefonunuzu satarak ödemenizi nakit veya EFT alabilmeniz için öncelikle iPhone 13 Satış Formu‘nu doldurulmanız ve sonrasında size sağlayacağımız ücretsiz kargo anlaşma numarası ile iPhone 13 telefonu servisimize göndermeniz gerekmektedir. iPhone 13 telefonunuz detaylı test ve incelemelerden geçtikten sonra eğer formda belirtilenlerden farklı bir durumda ise yeniden değerlendirme yapılarak tarafınıza fiyat teklifi yapılacak ve kabul etmeniz durumunda da ödemeniz nakit veya IBAN numarasına bankaya EFT olarak gerçekleştirilmektedir.

Telefon alım-satım sektörü çeşitli nedenlerle dalgalı fiyatlara sahip olabiliyor. Kimi zaman ikinci elde fiyat düşmesi görülürken bazen de kur ve üretim sıkıntıları nedeniyle aldığınız fiyattan daha yükseğe satma gibi durumlar yaşanabiliyor. Teknoway olarak iPhone 13 telefonlarınıza en iyi ve en yüksek fiyatı veriyoruz. Sektörümüzde alırken ve satarken kazandığınız ve müşteri odaklı bir ikinci el pazarı oluşturduk ve iPhone 13 telefonlara ek olarak diğer birçok marka ve modelin alım satımı ve yenilenmesi işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. 

Elinizdeki aynı gün nakit paraya satmak istediğiniz iPhone 13 telefonun fiyatını hesaplarken iPhone 13 Satış Formu üzerinden bize sağlamış olduğunuz verileri analiz ediyoruz. Cihaz gerçekten de formda anlatıldığı gibiyse ve sizin de farkında olmadığınız sürpriz bir sorunu yoksa WhatsApp’ta belirtilmiş olan teklif üzerinden nakit ödeme ile alımı gerçekleştiriyoruz. Bunun için elbette telefonunuzun teknik servis merkezimizde incelenmesi gerekiyor. iPhone 13 telefonunuzu kendiniz getirebilir, ücretsiz kargo ile gönderebilir veya moto-kurye ile İstanbul içi adresten alım yaptırabilirsiniz.

Menü