güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Ödeme Aynı Gün Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

Realme Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

Realme satmak istiyorum

OPPO’nun bir alt markası olan Realme oldukça cazip ve etkileyici modellere sahip. Eğer siz de bir Realme kullanıcısıysanız ve telefonunuzu artık yenilemeniz gerektiğini düşünüyorsanız hiç şüphesiz aklınıza gelecek şey Realme satmak istiyorum ama nereye satabilirim sorusudur. Realme satmak istiyorum diyen birçok kullanıcı internette fiyat araştırması yapmakta ve ikinci el Realme telefon fiyatları konusunda bilgi sahibi olmayı istemektedir. İnternetten Realme telefon ikinci el fiyat hesaplaması yapabileceğiniz bazı seçenekler vardır ve internet ilan sitelerindeki cihaz fiyatları hiç şüphesiz bunlardan birisidir. İlan sitelerini inceleyerek sizin cihazınıza benzer telefonların kaça ilana koyulduğunu öğrenebilirsiniz. Tabii uçan veya müşteri çekmek için yanıltıcı derecede düşük ilanların olabileceğini de unutmamalısınız. İnternette Realme ikinci el fiyatları özellikle kurumsal mağazalarda daha ciddi olmalıdır ve bu şekilde dikkate alınmaktadır.

Realme telefoncu alış fiyatları elbette dükkandan dükkana farklı olmaktadır. Sıradan ve müşteri hacmi düşük bir telefoncu için iki seçenek vardır: Telefonu değerinde alıp, parayı bağlayarak müşteri beklemek veya telefonu düşük fiyata alıp daha düşük fiyata satarak hızlı elden çıkarmak. Bu nedenle Realme ikinci el piyasası düşük veya telefoncular az para verir düşüncesi vardır. Fakat Kadıköy gibi cep telefonu ikinci el alım-satım merkezi olarak gösterilebilecek bir noktada en hızlı şekilde Realme alım-satımı yapabilirsiniz. Kadıköy’deki cep telefonu alım rekabeti vardır ve her telefoncu telefonunuzu almak için Realme’ye ikinci elde yüksek ödeme yapmaktan çekinmeyecektir. Teknoway bu konuda ilk sırada gelmektedir. Teknoway’in 20 yıla yaklaşan geçmişinde oturmuş bir müşteri profili vardır ve gelen her cihazın müşterisi hazır gibidir. Bu nedenle sürümden kazanmaya öncelik veren mağazamız Realme satmak istiyorum diyenler için öncelikli bir tercih olmaktadır.

Realme telefon alınır mı, kullanıcı yorumları

Realme fiyatına göre sunduğu özellik ve performansla Android kullanmak isteyen kullanıcılar tarafından cazip seçenekler sunmaktadır. Özellikle sıfır telefon almanın fiyatlar yüzünden daha da zorlaştığı şu günlerde ikinci el Realme telefon talebi artmıştır. Dolayısıyla Realme telefon iyi midir, Realme telefon alınır mı, Realme kullanıcı yorumları, Realme kullananlar ile ilgili sıkça araştırmalar yapılmaktadır. Günümüzde özellikle daha cazip fiyatlar nedeniyle ikinci el daha fazla ilgi görmektedir. Dolayısıyla iyi bakılmış ve aksesuarları, kutusu, faturası tam bir Realme telefonu yüksek fiyata alan yer olacağımıza emin olabilirsiniz. Realme telefonum ne kadar eder diyorsanız ve fiyat değerlemesi yapamıyorsanız bize ulaşmanız yeterlidir. Telefon Sat sistemi üzerinden form müşteri hizmetleri yetkilimize iletildiğinde cihazınıza özel fiyat hesaplaması yapılarak size iletilecektir. 

Realme telefon tercih edilir mi endişesiyle ilk başta çekimser olan birçok kullanıcı kullandığı cihazdan oldukça memnun durumdadır çünkü Realme kimin markası diyen bazı kullanıcılar hala bulunmaktadır. Realme Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi olan OPPO’nun markasıdır ve satışa sunduğu modellerde ileri teknoloji ve estetik çizgileri bir arada görebilirsiniz. Yani bir alt marka olarak değil de tamamen kendine özgü bir marka olarak değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ikinci el Realme alınır mı veya Realme alsam satarken zorlanır mıyım diye soruların asla akıllara gelmemesi gerekmektedir. Teknoway tüm Realme telefonları yüksek ücretle almaktadır ve en fazla parayı vermektedir. Realme satmak istiyorum diyen herkesi fiyat almak ve telefonunu yüksek fiyata satmak için mağazamıza beklemekteyiz. Realme ikinci el piyasası hareketli olan bir markadır ve bu konuda hiçbir endişenizin olmaması gerekir. 

İkinci elde Realme kaça satılır?

İkinci elde Realme kaça satılır? Elbette cep telefoncu Realme alış fiyatları yaklaşık olarak bellidir; fiyat listesi gibi bir şey olmasa da yine de cihazınızın durumu ile bağlantılı şekilde daha yüksek ödeme alabilirsiniz. Bu durumda empati yapmak gerekir. Herkes çiziksiz ve nokta hatasız ikinci el garantili cep telefonu almak istemektedir ve de telefoncular da bu doğrultuda temiz cep telefonlarına yüksek fiyat vermektedir. Dolayısıyla telefonların ekran koruyucu film ve kılıfla kullanılması ikinci el değerinde satış için önem taşımaktadır. Küçük kusurlar bile telefonların fiyatını ciddi derecede etkileyebilmektedir. Küçük kılcal ekran çizikleri çok da önemli değildir ve fiyat üzerinde etkili olmayacaktır ancak binlerce lira verilecek bir telefonda ekranın tam ortasında büyük bir çiziğin olması yeni müşterilerin hevesini kaçırabileceğinden telefoncular da bu doğrultuda fiyatı düşürerek bir teklifte bulunacaktır; bu doğaldır.

Samsung verip Realme almak istiyorum veya Xiaomi-Realme takası gibi işlemleri mağazamızdan gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway Kadıköy Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında ikinci el Realme alan yerler arasında ilk sırada gelmektedir ve değerinde telefon alımı yapmaktadır. Mağazamızda kontratlı, sözleşmeli yani taksiti bitmemiş Realme telefon alımı da yapılmaktadır. Ayrıca telefon bozdurma olarak da bilinen taksitle alınan telefonu peşin para satma gibi işlemleri de Teknoway’de güvenle yaptırabilirsiniz. Mağazamızda ikinci el Realme telefonlara yüksek fiyat uygulanmaktadır. Eski Realme telefonu yenilemek veya başka bir marka ile takaslamak için de mağazamızdaki müşteri hizmetleri yetkilimiz ile görüşmeniz yeterli olacaktır. Eğer İstanbul’da değilseniz müşteri hizmetleri temsilcimiz size WhatsApp üzerinden ulaşarak avantajlı teklifleri sunacaktır. 

Telefoncular Realme alış fiyatları

Realme telefon ikinci el telefoncu alış fiyatları bölge bölge değişmektedir. Realme telefona en yüksek para veren telefoncular İstanbul’da ve Kadıköy’de yer almaktadır. Kadıköy Söğütlüçeşme’deki telefoncular rekabet halindedir ve tüm ikinci el telefonlara Realme dahil yüksek ödeme yapmaktadır. Kadıköy’de kargo ile telefon satın alan yerler vardır ve Teknoway bu işletmeler arasında en güvenilir olarak gösterilmektedir. Kadıköy’e kargo ile Realme satmak, internetten telefonculara Realme satmak veya Realme’yi en yüksek fiyata elden çıkarmak için Teknoway ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Eski veya yeni fark etmeksizin tüm telefonların bir müşterisi olduğuna emin olabilirsiniz. Eğer açılmayan Realme nerede tamir ettirilip satılır veya açılmayan telefona bakım yaptırıp sattırmak gibi düşünceleriniz varsa profesyonel Realme teknik servisi olarak hizmet veren firmamızla iletişim sağlayabilirsiniz. Teknoway Kadıköy’de Realme mağazası olarak alım-satım yapmaktadır.

Teknoway güvenilir ikinci el telefon satış merkezi olarak uzun bir süredir hizmet vermekte ve Realme’nin yanı sıra Xiaomi, OPPO, Samsung, General Mobile, Huawei ve HONOR gibi birçok markanın ikinci el alım-satımını gerçekleştirmektedir. Garantili ikinci el cep telefonu olarak Realme modelleri daha yüksek fiyatlı olarak alınmaktadır. Realme ikinci elde yüksek kalitesi ve zengin özellikleri ile değerlendirmeniz gereken model seçenekleri içermektedir ve aynı fiyatlarda benzer birçok markaya göre daha fazla özellik elde edebilme fırsatı vermektedir. Biz de elimizdeki Realme modellerini öncelikli olarak müşterilerimize sunarak avantajlarından ve aynı fiyata ek olarak nelere sahip olabileceğinizden bahsetmekteyiz. Bizden alıp almamanız fark etmeksizin tüm ikinci el Realme cep telefonu modellerini değerinde alarak ekonomiye yeniden kazandırmaktayız. Mağazamızda Realme cep telefonu aksesuarları, şarj adaptörü, USB kablosu ve diğer birçok aksesuarı da bulabilirsiniz. Ayrıca orijinal yedek parça ile Realme tamiri yaptırmak istiyorsanız en uygun ve en geniş yedek parça fiyatları konusunda da bizden bilgi almanızı tavsiye ederiz. 

Günümüzün en iyi telefon markaları nelerdir sorusunun cevabına Realme de gönül rahatlığı ile verilebilir. Realme her ne kadar yeni bir marka gibi algılansa da arkasında OPPO’nun olduğunun bilinmesi gerekiyor. OPPO akıllı telefon pazarındaki en iyi marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve Realme de aynı kulvarın oyuncusu olarak görünüyor. Kadıköy’de Realme alan yerler olarak ilk sırada gösterilmekteyiz. Realme’nin şimdiye kadar satışa sunmuş olduğu Realme 5i, Realme 6i, Realme 7, Realme C11, Realme GT, Realme C25, Realme 8 Pro, Realme 7 Pro, Realme C25S, Realme C11 2021, Realme C21Y, Realme GT Master Edition ve Realme C25Y nakite çevirme işlemleri mağazamızda yapılabilmektedir.

En iyi Çin malı telefonlar arasında gösterilen Realme, kuvvetli bir ikinci el pazarı sunmaktadır. Özellikle Realme fiyat / performans modelleri hem sıfır, hem de ikinci elde oldukça ilgi görmektedir. Eski Realme telefonu verip model yükseltmek veya kullanılmış ikinci el garantili Realme telefon almak için Söğütlüçeşme’deki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer İstanbul’daki telefonculara Realme satmak istiyorum diyorsanız bunun için de bize iletişim numaralarımızdan ulaşmanız yeterlidir. Mağazamız tüm ikinci el cep telefonlarını değerinde alım imkanı sunmakta ve ödemeler aynı gün nakit şekilde yapılmaktadır. 

Teknoway Kadıköy’de Realme alım-satımı yapan bir mağaza olarak çalışmaktadır ve aynı zamanda sıfır Realme telefon satış noktası olarak hizmet vermektedir. En iyi sıfır kapalı kutu ve ikinci el garantili Realme telefonları mağazamızda bulabilirsiniz. Elbette birçok kullanıcı gibi siz de ikinci el telefon alınır mı, ikinci el telefon satan en güvenilir mağaza hangisi, garantili ikinci el satan yerler gibi araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Teknoway Kadıköy’ün en kapsamlı cep telefonu teknik servisi hizmetini sunan bir mağazadır ve alımı yapılan tüm Realme telefonlar kapsamlı şekilde test edilerek satışa çıkartılmaktadır.

Mağazamızda tüm Türkiye’den Realme ikinci el telefon alımı yapılmaktadır. Eğer İstanbul’daysanız Telefon Sat sistemimize girerek model seçimi sonrasında Realme cep telefonu 2.el cep telefoncu alış fiyatı öğrenebilirsiniz. İstanbul’da olmayan müşterilerimizde aynı şekilde cep telefonunun durumuna göre ve cihaza özel fiyat alabilmektedir. Telefon Sat sistemi size otomatik bir fiyat vermez, belirtilen özellikler doğrultusunda sizi gerçek bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüştürerek değerlendirme yapma fırsatı sunar. Eğer telefonunuzda bir arıza söz konusu ile Teknoway en yüksek fiyata alımı yine yapacaktır. 

Kadıköy Söğütlüçeşme’de 20 yıla yakın süredir ikinci el cep telefonu alımı satımı yapan mağazamızda iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, HONOR ve Realme gibi markaların ikinci el alımı, satışı ve takas imkanları sunulmaktadır. Teknoway ikinci elde cep telefona en yüksek fiyat verebilmesini yüksek müşteri ve cihaz trafiğine borçludur. Eğer kullanılmış Realme fiyatları telefoncu alışı düşük olur endişeniz varsa mağazamızdan mutlaka fiyat almanızı öneriyoruz. Realme nereye satabilirim, en yüksek paraya telefon alan telefoncu hangisidir gibi sorularınız için Teknoway ile tanışmanız gerekmektedir. Mağazamızda tüm marka ve modeller için en yüksek fiyata alım imkana sunulmaktadır.

Teknoway’e İstanbul içi ve tüm Türkiye’den her gün adetli olarak ikinci el telefon gelmektedir ve telefonların testleri yapıldıktan sonra mağaza garantili ikinci el satışları gerçekleştirilmektedir. Bazı durumlarda ön camı çatlak, şarj girişi bozuk veya ekranı kırık ikinci el Realme telefonlar da gelmektedir ve bizler Teknoway olarak profesyonel teknik servis hizmetimizle Realme yenilemesi yaparak orijinal parçalar ile tamiri gerçekleştiriyoruz. Bozuk Realme kim alır veya Realme’ye en fazla para veren dükkan hangisi şeklinde araştırırken Teknoway’den ayrıcalıklı hizmet alabileceğinizi söyleyelim. Mağazamızda bu tarz alımlarda işçilik kesintisi yapılmadan ve ihtiyaç durumunda sadece yedek parça fiyatı maliyeti kesilerek en yüksek fiyata alım yapılmaktadır. 

İkinci el piyasasında telefonun marka ve modelinin aslında çok da bir önemi yoktur; tabii bilinen ve kalitesini ispatlamış markalardan bahsediyoruz. Bu nedenle Realme 2.el piyasası fiyatları da sürekli artan sıfır telefon fiyatları doğrultusunda yüksek olmaktadır. Realme amiral gemisi ikinci el telefonlar özellikle rağbet görmektedir ve Teknoway’de müşterisi her zaman hazır olmaktadır. Eğer Realme telefonumu nereye satabilirim diyorsanız Teknoway’e iletişim kurabilirsiniz. Telefon Sat sistemi size internetten komisyon ödemeden ve ücretsiz kargo imkanı ile ve en önemlisi güvenli Realme satma imkanı sunmaktadır.  

 

Realme ikinci elde değer kaybeder mi diye asla düşünmemelisiniz çünkü telefonunuz için geride kalan aylarda bir fiyat aldıysanız bugünlerde fiyatı daha da yükselmiş olacaktır. İkinci el Realme fiyatları merak edilen bir konu olmakla birlikte doğru yerden fiyat alınması gerekmektedir. Ön araştırma yapmak için ilan sitelerinde Realme fiyatları konusunda inceleme yapabilirsiniz. Bazı otomatik fiyat veren internet siteleri vardır ancak bunlar kullanıcıların istediği fiyatlar olmamaktadır. Bizler ise Telefon Sat sitesinde telefonunuzla ilgili verdiğiniz kullanım ve teknik özellik bilgileri doğrultusunda sizi doğrudan bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüştürerek en yüksek fiyatı almanızı sağlıyoruz. 

Kullanılmış Realme neresi alır diye araştırma yapmanıza gerek yok çünkü Teknoway Realme Kadıköy ikinci el mağazası olarak çalışmakta ve güncel birçok model seçeneğini sizlere sunmaktadır. Eğer kutusu açılmamış Realme telefon alan yerler veya bozuk Realme telefonu satabileceğim telefoncular konulu araştırmalar içerisindeyseniz mağazamızdan mutlaka fiyat almanızı öneriyoruz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi Teknoway’de tüm ikinci el Realme telefonların müşterisi hazırdır ve mağazamız sürümden kazanma anlayışı ile hizmet verdiğinden en düşük kar oranıyla çalışmaktadır. Bu da sizden Realme’yi en yüksek fiyata alan yer olduğumuzu kanıtlayan bir ayrıntı.

 

Teknoway’de Realme verip farklı bir telefon almak için takas seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz eski Realme’yi getir, yeniyi götür gibi kampanya tercihi de yapabilirsiniz. Realme tutulan bir akıllı telefondur ve de her telefoncu için yüksek fiyatlı alım yapılacağını söyleyemeyiz. Bazı telefoncular bölgesine göre ancak belirli marka telefonları almayı tercih etmekte ve farklı markalara satış endişesi ile girmemektedir ve düşük alım fiyatları vermektedir. Teknoway Realme’nin en pahalı satılabileceği mağazadır ve ikinci el telefonu en yüksek paraya satmak için mağazamızı uzun süredir tercih eden birçok kullanıcı bulunmaktadır. Siz de kullanılmış Realme neresi alır diye artık daha fazla düşünmeyin.

Menü