güvencesiyle

DEĞERİNDE RİSK ALMADAN GEZMEDEN GÜVENLİ ANINDA Sat

Ödeme Aynı Gün Cebinde!

İSTER SAT
İSTER TAKASLA...

HONOR Modellerini Arayın

Telefonunuzun modelini üstteki kutuya yazın ve / veya aşağıdaki seçeneklerden modeli seçin.

İkinci el HONOR sahibinden alınır mı?

İkinci el HONOR telefon almak istiyorum diyorsanız belli başlı seçeneklerden bahsedilebilir. Bunlardan birisi sahibinden almak. İnternetteki ilan siteleri size bu konuda yardımcı olabilir ancak cihazın tamir geçmişi veya başka bir sıkıntısının olup olmadığını teknik servis ortamı dışında sağına soluna bakarak anlamak çok güçtür. Bu nedenle sahibinden HONOR telefon fiyatları uygun olsa bile devamındaki olası risklerin farkında olmalısınız. Elbette tercihiniz ikinci el HONOR almak ise bu işte uzmanlaşmış Teknoway gibi mağazaları tercih etmeniz çok daha yerinde bir karar olacaktır. Teknoway satın alma sırasında her bir cihazı çok kapsamlı şekilde test eder ve olası sorunları satıcıya bildirerek alımı gerçekleştirir; HONOR telefon ikinci el alış fiyatı bu doğrultuda ortaya çıkar. Elbette HONOR telefon alırken dikkat edilecekler kısmı da atlanmamalıdır.

Teknoway Kadıköy’de HONOR alım satım konusunda güvenilir bir dükkan ve mağaza olarak hafızalara kazınmıştır. Söğütlüçeşme Caddesi üzerindeki beş katlı binamızda HONOR teknik servisi ve ikinci el alım satım noktası olarak faaliyet göstermekteyiz. Eğer kullanılmış HONOR mağaza fiyatları konusunda bir araştırma yapıyorsanız ve sahibinden almak yerine mağaza tercih ediyorsanız Teknoway’e uğramadan karar vermemenizi özellikle belirtmek isteriz. HONOR telefon ikinci el piyasası sanılanın aksine çok hızlıdır çünkü marka olarak fiyata göre özellikler son derece iyidir. Özellikle HONOR kamera kıyaslaması yapmanızı ve satın alma öncesinde aynı fiyattaki diğer ikinci el modelleri incelemeniz önemlidir. Mağazamızda HONOR kamera testi yaparak ikinci el garantili cihaz alımı yapabilirsiniz.

HONOR 2. el telefoncu alış fiyatları

HONOR 2. el telefoncu alış fiyatları merak edilmektedir ve her nedense telefoncular HONOR alır mı, HONOR telefonlar ikinci elde daha düşüğe mi gider, HONOR ikinci el piyasası zayıf mı şeklinde inanışlar vardır. Bize göre HONOR Android kategorisinde malzeme kalitesi ve fiyatına karşı sunduklarıyla en iyi markalardan biridir. Profesyonel olmayan merdiven altı telefon dükkanları elbette satış kaygısı nedeniyle HONOR 2. el telefoncu alış fiyatları düşük diyerek daha fazla kar etmek için uğraşacaklardır ancak bu Teknoway’in ticaret anlayışıyla örtüşmemektedir. Mağazamızda markası ve modeli ne olursa olsun tüm cep telefonları değerinde alınmaktadır ve HONOR da buna dahildir. Bu nedenle Teknoway’i HONOR satın alan telefoncu olarak ifade edenler de olmaktadır.

Teknoway’de 2. el HONOR alımı HONOR 7, HONOR 8, HONOR 9, HONOR 10, HONOR 20 ve HONOR 50 ailesi için yapılmaktadır. HONOR 7C verip HONOR 10 almak istiyorum, HONOR 9X alınır mı, 2.el HONOR 10 Lite fiyatları, HONOR 50 kullanıcı yorumları, HONOR 20 takas fiyatı, HONOR 10 ile HONOR 20 farkı nedir gibi birçok soruları mağazamıza gelerek ve ürünleri deneyerek öğrenebilirsiniz. Tüm telefoncularda geçerli olan bir kuralı bu noktada hatırlatalım: Kutu, şarj aleti, USB kablo ve fatura gibi ayrıntılar olduğu zaman telefonunuzu daha yüksek fiyata satabilirsiniz. HONOR’u yüksek fiyata satmak diğer telefonlardan farksızdır ve yapılacaklar bellidir.

HONOR Huawei’nin mi, alınır mı?

HONOR Huawei’nin mi? HONOR’un doğuşu Huawei’den. Yani Huawei’nin alt markası olarak dünyaya geldi ve halen daha son derece iyi cihazlar üretiyor. Fakat Huawei’nin birkaç sene önce yaşadığı sıkıntılı günler nedeniyle firma ile alakası kalmayacak şekilde bir konsorsiyuma satıldı. Dolayısıyla şu anda HONOR’un sahibi kim sorusuna en net şekilde Huawei değil diyebiliriz. Mutlaka sahibinin hangi şirket olduğunu merak ediyorsanız Çin’deki Shenzen Zhixin New Information Technology Co. diyebiliriz. Pek tabii HONOR Çin malı mı diye de düşünceleriniz olabilir. Bugün piyasadaki telefonların yarısı Çin malıdır ve buna birçok dünya markası dahildir. HONOR Çin malıdır fakat en iyiler arasındadır. Firmanın neler yaptığını merak ediyorsanız şu sıralar üzerinde çalıştığı HONOR 70 Pro Plus modelini incelemenizi tavsiye ederiz.

HONOR 70 Pro Plus ailenin en üstündeki model. Ardında kalanlar HONOR 70 ve HONOR 70 Pro. HONOR’un en güçlü telefonu HONOR 70 Pro Plus 6.78 inç QHD+ 120 Hz LTPO OLED ekran, 50 MP selfie kamerası, MediaTek Dimensity 9100 işlemci, 8 GB / 12 GB RAM seçeneği, 256 GB depolama alanı ve 100W hızlı şarj destekli 4600 mAh pile sahip. Bu telefonun arkasında ise benzer yapıda 54 MP ana kamera + 50 MP ana kamera + 8 MP telefoto kameraları bir araya geliyor. Elbette bu özelliklere göre HONOR 70 Pro Plus’ın yüksek bir fiyatı olacak ancak daha önce de söylediğimiz gibi aynı fiyat bandındaki rakiplerle karşılaştırıp bu durumun değerlendirmesini yapmak gerek. HONOR özellikle fiyatına göre oldukça ileri düzey özelliklere sahip olan bir marka. Genelde çok fazla model üretmemeyi tercih ediyor ve ürettiği modellerde de gerçekten verdiği emeğe değsin tarzında bir anlayışa sahip. Çok daha optimize, performanslı ve kararlı cihazlara imza attıklarından bahsedebiliriz. Bize soracak olursanız HONOR alınır mı, elbette alınır. Biz almayı çok isteriz, hatta mağazamızda HONOR takası yaparak sizi yeni bir ikinci el kullanılmış garantili HONOR ile de tanıştırmayı daha çok isteriz.

Kullanılmış HONOR alım satımı

HONOR marka değeri yüksek bir akıllı telefon üreticisidir ve ürün yelpazesine sürekli olarak yeni modeller katmaktadır. Eğer bölgenizde HONOR telefon satma zorluğu yaşadıysanız bunun bulunduğunuz yer ile ilgili olduğunu bilmeniz gerekiyor. Genelde İstanbul Söğütlüçeşme dışında yer alan telefoncular ikinci el piyasasındaki hızı nedeniyle HONOR telefon alımı yapmak istemeyebilirler. Teknoway olarak uzun bir süredir kullanılmış HONOR alım satımı yapıyoruz ve özellikle HONOR markasının peşinde olan müşterilerimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla mağazamıza HONOR telefon satmak istiyorum diye geldiğinizde fiyat hesaplaması yapılarak tarafınıza en yüksek satın alma teklifi iletilir. İstanbul’daki telefonculara HONOR telefon satmak ile ilgili araştırma yapıyorsanız bu konuda en güvenebileceğiniz yer Telefon Sat sistemimizdir. Telefon Sat sistemi üzerinden HONOR telefoncu alış fiyatları nedir öğrenebilir ve ücretsiz kargo ile komisyon ödemeden nakit şekilde satışı gerçekleştirebilirsiniz. Telefon Sat sistemi üzerinden her gün benzer şekilde yüzlerce başvuru yapılmakta ve onlarca cihazın alımı sağlanıyor.

İkinci el ilan sitelerinde “ya tutarsa” mantığı ile çok yüksek yazılmış hatta sıfırından daha yüksek fiyatlı HONOR telefon ilanları görebilirsiniz. Genelde telefonunuzun ne kadar edebileceğini hesaplamayı istiyorsanız ortalama olarak dükkanlarda ikinci el HONOR alım-satımı ne kadara yapılıyor inceleyebilirsiniz. Satışta olan cihazların teknik özellikleri, kutu ve aksesuar detayları, bunların dışında kozmetik görünüm gibi ayrıntıları mutlaka incelemeniz gerekiyor. HONOR telefon bozdurma, yurt dışı HONOR nereye satılır, arızalı HONOR yedek parça fiyatları veya Kadıköy HONOR teknik servisi gibi konular için mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Altyapımızda yer alan Anında Nakit Satış formu telefonunuzun kullanım geçmişi ile ilgili birçok bilginin yazılı şekilde müşteri hizmetleri yetkilimize aktarılmasını sağlayacak ve anında canlı WhatsApp üzerinden görüşme başlatacaktır. Böylece HONOR telefon ikinci el ne kadar eder ve kaça satılır gibi soruların cevabını da sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

HONOR alan mağaza ve dükkanlar özellikle İstanbul’un Kadıköy ilçesinde ve cep telefonu alım-satım merkezi olarak kabul edilen Söğütlüçeşme‘de sıralanmıştır. Özellikle Söğütlüçeşme bölgesi ikinci el kullanılmış HONOR alımı ve satımı konusunda en iyi fiyatları alabileceğiniz yerler arasındadır ve Teknoway de burada hizmet vermektedir. Mağazamız 20 yıla yakın geçmişinde binlerce kullanılmış cep telefonunun alım-satım işlemini gerçekleştirmiştir ve bugün de HONOR satmak istiyorum diyen birçok kullanıcıya cazip teklifler sunmaktadır. 

İstanbul içinde olmayan kullanıcılar Teknoway’e Telefon Sat sitesi üzerinden ulaşarak HONOR ikinci el alım fiyatı öğrenebilirler. Yüksek fiyata HONOR telefon satmak için modelinizi seçerek Anında Nakit Satış Formu üzerinden bilgilerinizi bize göndermeniz yeterli olmaktadır. Nakit HONOR satışı imkanı sağlayan internet sitemizde fiyat hesaplaması gerçek müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından yapılarak cihazınızın durumuna göre bir teklif sizlere iletilmektedir. Anlaşma sağlandığında ücretsiz kargo ile HONOR telefon satışı gerçekleştirilebilir.

HONOR nasıl bir marka, ikinci el HONOR fiyatları nasıldır, HONOR telefonlar değer kaybeder mi şeklinde birçok düşünceniz olabilir. HONOR her ne kadar Huawei’nin alt markası olarak bilinse de artık ayrı birkaç kuruluşun bir araya getirdiği ortaklık ile varlığını sürdürmektedir. Halen en yeni HONOR modelleri oldukça bahsedilen ve cezbedici özelliklere sahiptir. Bu nedenle HONOR telefon ikinci elde düşüğe mi gider veya telefoncular HONOR telefona az mı verir gibi endişeler taşımamalısınız. En azından Teknoway’in değerinde HONOR telefon satmak istiyorum diyenlere anında nakit ödeme yaptığını bilmeniz yeterli. 

Teknoway’in oturmuş bir müşteri profili vardır ve özellikle HONOR gibi rekabetçi markalar, benzer fiyat bandında rakiplerine göre çok daha fazla özellikler sunabilmekteler. Müşterilerimiz ikinci el cep telefonu satın alma araştırması yaparken fiyatı ve özellikleri tarttığından HONOR markasını sunmak bizler için de müşterilerimiz için de daha iyi olacaktır. Teknoway bu nedenle HONOR telefonu neresi alır, hangi telefoncu HONOR telefona yüksek para verir, nakit ödeme ile HONOR aynı gün satış gibi konularda bizimle bağlantıda kalın.

Teknoway Söğütlüçeşme’de hizmet veren beş katlı mağazasında HONOR 7, HONOR 8, HONOR 9, HONOR 10 ve HONOR 50 gibi birçok telefon ailesinin alım ve satımını yapmaktadır. Telefon Sat sistemimiz sayesinde internet üzerinden HONOR telefon satmak istiyorum diyen müşterilerimize de yüksek fiyatlarla dönüş yapıyoruz ve alım gerçekleştiriyoruz. Gerçek bir HONOR fanatiğiyseniz mağazamızda satışa sunulan kullanılmış ikinci el garantili HONOR modelleri arasından bir seçim yapma şansınız da bulunuyor. Böyle bir durumda size daha cazip HONOR takas fırsatı sunabiliriz. HONOR eskiyi getir-yeniyi götür kampanyası gibi düşünebilirsiniz. 

Bazı müşterilerimizden telefoncular HONOR almıyor, HONOR ikinci el piyasası düşük mü, HONOR telefon alınır mı, satmak zor olur mu şeklinde sorular ve şikayetler alıyoruz. Kozmetik durumu ve kutu, şarj adaptörü, fatura gibi nitelikleri duran bir HONOR telefonun değerinde satılamaması için hiçbir sebep yoktur. Bizler müşterilerimize her zaman fazla seçenek sunmaktan hoşlanmışızdır. Bu nedenle Teknoway’i İstanbul’daki HONOR Shop veya Kadıköy’deki HONOR Store gibi düşünebilirsiniz. 

Son dönemlerde internetten telefon alan yerlerin sayısı oldukça fazlalaşmıştır ancak profesyonel olarak hizmet veren ve gerçek anlamda HONOR telefon alan yerler bir elin parmaklarının sayısını geçmeyecektir. Bizler Teknoway olarak Türkiye’de ilk kez müşterilerimize HONOR ikinci el telefon değeri hesaplama şansı sunuyoruz. Normalde bu hizmeti yazılımlar aracılığı ile yapan bazı internet siteleri var ancak müşteriler için ikna edici fiyatlar verememektedirler. HONOR fiyatları da diğer tüm telefonlar gibi sürekli artış eğilimindedir ve Teknoway size gerçek bir müşteri hizmetleri yetkilisinden fiyat alma şansı sunmaktadır. 

Telefon Sat platformu üzerinden HONOR telefon ikinci el fiyatı kolay bir şekilde öğrenilebilir. Bunun için yapmanız gereken model seçimi yapmak ve Anında Nakit Satış Formu’nu doldurmak. Sistem sizi doğrudan ikinci el HONOR telefoncu alış fiyat bilgisi için müşteri hizmetlerimize aktaracak ve WhatsApp üzerinden canlı bir görüşme başlatacaktır. Teknoway yüksek ikinci el HONOR alım-satım trafiğine sahiptir ve aldığı her telefonun müşterisi hazırdır. Dolayısıyla en yüksek fiyata HONOR telefon alan yer olarak gösterilmektedir.

Teknoway Kadıköy’de en fazla ikinci el garantili cep telefonu modelleri bulabileceğiniz mağazadır ve müşterileri arasında HONOR Söğütlüçeşme mağazası olarak da bilinmektedir. Kadıköy’de hizmet verdiğimiz beş katlı binamızda eski HONOR telefon alımı yapılmakta ve bunun yanı sıra arızalı, ekranı kırık, ön camı çatlak veya açılmayan HONOR modelleri de değerinde alınmaktadır. HONOR telefonu nakite çevirme ve aynı gün satmak ihtiyacınız varsa İstanbul Kadıköy HONOR dükkanı olarak da bilinen Teknoway’e uğramanızı tavsiye ederiz.

HONOR mağazasına metrobüs, metro, otobüs, minibüs, vapur ve marmaray gibi araçlarla çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mağazamız Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında yer almaktadır. Mağazamızın giriş katında ikinci el HONOR alımı için müşteri hizmetleri yetkilimizle yüzyüze görüşerek en yüksek fiyat teklifi ile satış gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway, Telefon Sat sistemi ile İstanbul dışı müşterileri için de komisyon ödemeden internetten HONOR satma fırsatı sunmaktadır. 

Menü