Telefon satmak istiyorum

İkinci el telefon alan yerler “telefon satmak istiyorum” diyen birçok kullanıcının cep telefonu nakite çevirme ihtiyacını karşılayabiliyor. Fakat her kullanıcı telefonu değerinde satmak yani telefonu yüksek paraya alan yerler ile diyaloğa girmek ister. Telefon alımı yapan dükkanlar genelde çeşitli bahanelerle düşük fiyatlı cep telefonları almak niyetindedir ancak bu kesinlikle telefon satmak isteyenler için memnun edici bir durum değildir. Bu yaklaşımlar genel olarak “telefonculara telefon satmayın” algısının yayılmasına neden olmuştur. Gerçekten de İstanbul içi veya İstanbul dışı herhangi bir telefon mağazasına giderek telefonunuzu kaça aldıklarını sorduğunuzda değişik ve çok düşük fiyata telefon satmak zorunda kalabilirsiniz. Elbette işini layığı ile yapanlara sözümüz yok ancak haftada 2-3 telefon alım satımı yaparak az sayıda cihaz üzerinden yüksek karlar elde etmeye çalışan yerler genelde günü kurtarma düşüncesindedir. Kalıcı bir müşteri ve memnuniyet sağlayamadıklarından da kendilerine yatırım yapmamış olurlar. Telefon satmak istiyorum diyen kullanıcılardan yüksek fiyata telefon alan yerler genelde Teknoway gibi günlük ikinci el cihaz alım-satım sayısı yüksek olan yerlerdir. Teknoway’e satılan bir cep telefonu kısa bir süre sonra yeni alıcısına en düşük kar payı ile ulaştırılır. Bu aynı zamanda yeni alıcı için de müşteri memnuniyeti anlamı taşımaktadır. En basit anlatımıyla Teknoway ikinci el cep telefonu sürümden kazanma sistemine odaklı çalışmaktadır.

Telefon satmak istiyorum diyen herkes için artık yüksek fiyata alım yapan güvenilir bir yer var

Telefon satmak istiyorum diyen kullanıcıların eğer İstanbul’da oturuyorlarsa ikinci el telefon pazarının kalbi olarak nitelendirebileceğimiz Kadıköy piyasası içerisinde fiyat sormaları gerekiyor. Kadıköy hem insan trafiği, hem de ticari hacmi yüksek olan bir bölgedir. Bölgede çalışanların ve ikamet edenlerin genel İstanbul seviyesine göre gelir ortalaması daha yüksektir. Tüm bu veriler istatistikler sonucu ortaya çıkmaktadır. Bugün sahibinden.com gibi bir ilan sitesine girip İstanbul içi ikinci el satılık cep telefonu sayısı Kadıköy olarak filtrelendiğinde en fazla cihazın nerede olduğu çok kolay bir şekilde görülebiliyor. Peki, Kadıköy cep telefonu piyasası ikinci el alım-satım hareketliliği kullanıcılara ne sağlıyor? İşte tam da bahsettiğimiz değerinde ikinci el telefon satılacak dükkanlar ve mağazalar bu nedenle Kadıköy’dedir çünkü rekabet yüksektir; cihazların yeni sahipleri hazırdır ve Kadıköy nereden baksanız çeyrek asırdır Türkiye’deki cep telefonu piyasasının kalbi haline gelmiştir. Biz de Teknoway olarak 20 yıla yakın geçmişimizle Kadıköy piyasasında beş katlı binamızda en profesyonel cep telefonu servisi, ikinci el alım-satım merkezi ve showroom’u olarak hizmet vermeye çalışıyoruz.

İstanbul dışı kargo ile telefon satmak

İstanbul dışı kargo ile telefon satmak çoğu zaman düşündürücü olmuştur. Her ne kadar ilan siteleri çeşitli hizmetlerle internetten telefon satmayı güvenli hale getirmeye çalışsa da fiyatları 15-20 bin TL seviyesindeki telefonların hiç tanınmayan kişilere gönderilmesi bazı kişiler için mümkün değildir. Fakat ikinci el cep telefonu piyasasının en hareketli olduğu yer yani en yüksek fiyata telefon alan dükkan ve mağaza sayısının İstanbul’da olduğu düşünülürse bir şekilde elbette buna ikna olmak gerek. Alışveriş siteleri genelde karşı tarafın ödemesini havuz sistemine alıyor ve sizden cihazı kargo yapmanızı istiyor. Kargo karşı tarafa ulaştığında onay veriliyor ve komisyon payı kesilerek ödeme hesabınıza geliyor. Yani İstanbul dışı kargo ile telefon satmak ancak komisyon karşılığı olabiliyor. Komisyon ödemeden İstanbul’a kargo ile telefon satmak da büyük riskler taşıyabilir. Ancak ödemenin tamamını banka hesabınıza aldığınızda bu yöntem mantıklı gelebilir. Bir diğer durum da alıcı kişinin telefonu alıp sonra da beğenmedim diyerek iade süreci başlatması. Böyle bir durumda karşı tarafa IMEI numaranız gibi bilgiler zaten gitmiş oluyor. Kötü niyetli girişimler (telefonu başka bir telefonla değiştirmek gibi vs) olduğunda ise oldukça fazla uğraşabilirsiniz ve ikinci el satışında size kargolar dahil hiçbir güvence veremiyor.

Teknoway olarak bizi tanıyan müşterilerimizle İstanbul dışı ikinci el telefon alımı yapıyoruz. Ancak bizimle henüz tanışmadıysanız ücretsiz olan ve Anında Nakit Telefon Sat sloganı ile yeni devreye aldığımız internetten telefon satma başvurusu sağlayan sitemizi kullanabilirsiniz. telefonsat.teknoway.com.tr üzerinden sisteme giriş yaptığınızda takip etmeniz gereken adımlar oldukça basit. Markanızı seçin, modeli seçin ve Anında Nakit Satış Formu’nu doldurun. Formu doldurduğunuzda sistem sizi cep telefonu alımı konusunda uzman olan müşteri temsilcimize WhatsApp üzerinden aktaracak ve yazılı canlı görüşme başlatacak. Elbette bu sistemi internetten telefon satmak dışında da kullanabilirsiniz. Yani müşteri hizmetleri temsilcimize bağlanarak telefonunuzun güncel bilgileri iletildiği için şu anda ikinci elde ne kadar eder, takasta kaça sayılır, en yüksek ne kadara satılır gibi soruların cevabını alabilirsiniz. Anında Nakit Satış Formu sizden sadece telefonunuzun geçmişi ile ilgili bilgileri istiyor ve tüm bu bilgileri güvenli bir şekilde WhatsApp üzerinden müşteri hizmetleri temsilcimizle kolay bir şekilde paylaşmanızı sağlıyor. Böylece İstanbul’a değerinde telefon satmak ve güvenli kargo ile telefon satışı mümkün hale geliyor. Cep telefonunu internetten komisyonsuz satmak için artık dükkan dükkan gezmenize veya ilan sitelerini arşınlamanıza hiç gerek yok.

Ekranı kırık telefonu yüksek fiyata alan yerler

Teknoway olarak İstanbul’un en hızlı ve güvenilir cep telefonu tamiri servisi olarak hizmet vermekteyiz ve iddialı olduğumuz hizmetlerin başında da ekran değişimi ve ön cam değişimi geliyor. Apple bile kendi servisinde ön cam değişimi yapamazken küçük ön cam çatlaklarında bile ekran değişimi yöntemini izlerken bizler sadece ön cam değişimi yani ekranı değiştirmeden ön camı değiştirme yolu ile ayrıcalıklı ve ekonomik bir teknik servis hizmeti sağladık. Teknik ekipmanlarımız ve stoklarımızdaki yedek parçalar her zaman uygun fiyatlı ve yüksek kalitededir. Ek olarak teknisyen olarak eğitimli ve deneyimli arkadaşlarla çalışmaktayız ve Türkiye’deki en iyi cep telefonu teknik servisi hizmetini vermekteyiz. Cep telefonu ekran değişimi veya başka bir konuda servis ihtiyacı olanlar ücretsiz kargo ile cihazlarını bize gönderebilir ve ertesi gün teslim alabilirler. İnternetten telefon satmak için Teknoway’e yine ücretsiz kargo ile telefon gönderebilirsiniz. Eğer İstanbul içindeyseniz ve aynı gün nakit ödeme ile moto-kurye telefon satışı yapmak istiyorsanız bunu görüşmeniz sırasında müşteri hizmetleri yetkilisine söylemeniz yeterli.

Teknoway ekranı kırık telefonu yüksek fiyata alan yerler arasında ilk sıradadır çünkü tamamen kendi teknik servis imkanlarına ve yedek parça stoklarına sahiptir. Ekranı kırık bir telefonu herhangi bir telefoncuya götürüp satmak istediğinizde oldukça düşük fiyatlar karşınıza çıkabilir ancak biz telefon satmak istiyorum diye mağazamıza gelen müşterilerin tamir ile ilgili tüm ihtiyaçlarını hiçbir kar almadan sadece malzeme parası karşılığında gideriyoruz ve fiyat düşümünü de bu şekilde gerçekleştiriyoruz. İkinci el telefonu değerinde satmak için müşteri trafiği, merkezi konum, kendi içinde organize teknik servis hizmeti, stoklu yedek parça ve eğitimli teknisyen çalıştırmak gibi birçok noktaya sahip olmak gerekiyor. Teknoway sunduğu ayrıcalıklarla anakartı arızalı cep telefonu satılabilecek yerler, taksiti bitmemiş telefonu alan dükkanlar, faturasız cep telefonu alan mağazalar, kullanılmış telefon alım satımı, iPhone satılabilecek en güvenilir mağazalar arasında yer almaktadır. 2. el cep telefonu satmak istiyorum diyen herkesi Telefon Sat sitemize bekliyoruz.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü