2.el telefon satmak istiyorum

Günümüzde artık yeni bir telefon almak için eski telefonu yüksek fiyata satmak ve üzerine ekleyerek yeni modele yönelmek gerekiyor. Bu nedenle “2.el telefon satmak istiyorum” şeklinde araştırma yapan ve fikir toplayan kullanıcı sayısı oldukça fazla. Biz bu yazıda ikinci el telefon nasıl satılır, telefonu yüksek fiyata satmak için ne yapmak gerekir, telefon dükkana mı satılmalı yoksa internette mi satılmalı, hangisi daha güvenli, internetten anında nakit telefon satışı mümkün mü gibi merak edilen birçok soruya yanıt vermeye çalışacağız ve kullanılmış telefonu satmak isteyen kullanıcıların yoluna ışık tutmaya çalışacağız. Öncelikle 20 yıla yakın süredir Kadıköy’de en güvenilir kullanılmış ikinci el telefon alım-satımı yapan yer olarak size bazı tavsiyeler vermek istiyoruz. Empati yapmayı hiçbir zaman unutmayın. Yani ikinci el telefon alırken dikkat edilecekler düşünüldüğünde sizin de bazı olmazsa olmazlarınız vardır ve karşı tarafa da bunları sunmaya çalışın. Küçük bir örnekle başlayalım; bir telefonu çok beğendiniz ve fiyatı hoşunuza gitti. Satın almayı düşündüğünüz dükkan veya bir kullanıcı olsun faturanın olmadığını söylüyor. Bu noktada o cihazdan soğuyabilirsiniz. Fatura bu noktada önemli. Tabii bu bir örnek. Güvenilir ve ikinci el konusunda marka haline gelmiş dükkanlardan faturası olmasa bile güvenli ikinci el telefon alabilirsiniz. Burada ifade etmeye çalıştığımız telefonunuzu faturası ile birlikte sattığınızda daha yüksek fiyat edeceği. Hatta telefonun faturası kayıpsa nasıl çıkartılır burada da bazı yollardan bahsedilebilir.

2.el telefon satmak istiyorum diyen herkes yüksek fiyata iphone satabilir

Telefonun faturası nasıl çıkarttırılır sorusunun cevabı basit. Telefonu hangi mağazadan ve kimin adına aldığınızı bulmalısınız. Kredi kartı ekstresini inceleyebilirsiniz. Bu bilgilerle mağazaya gittiğinizde veya bir internet sitesinden aldıysanız müşteri hizmetleri ile görüşerek faturanın bir kopyasını alabilirsiniz. E-Fatura gibi uygulamalarla e-posta adresinize de fatura gönderimi yapılabiliyor veya fatura telefonunuza SMS olarak da gönderilebiliyor; bu tarz kayıtları da inceleyerek eski telefonun faturasını bulmak görevini tamamlayabilirsiniz. Kutu ve aksesuarlar da ikinci el telefon satmak istiyorum diyen kişiler için önemli bir nokta olmalıdır. Fatura ilk sırada olmakla birlikte kutu ve aksesuarların da saklanmış olması hem satış yapmayı planladığınız telefon dükkanı için, hem de telefon dükkanından kullanılmış telefon almak için gelen kullanıcıya daha fazla güven verecektir. Kullanılmış telefonu nereye satabilirim sorusuna verecek çok fazla cevap var. Neredeyse artık her semtte üç-beş telefon dükkanı var ancak buradaki asıl amaç “2.el telefonu yüksek fiyata satmak” olmalıdır. Yüksek fiyat isterken arkasını da doldurmalısınız yani sizden bu telefonu alacak olan telefoncunun da yüksek fiyata satması için gerekli olan zemini hazırlamalısınız. Fatura, kutu, kutu içeriği tam olmalı. Kozmetik görünümü yüksek ve batarya sağlığı oldukça iyi bir telefon her zaman yüksek fiyata alıcı bulacaktır. Teknoway bu konuda “yüksek fiyata 2.el telefon satmak istiyorum” diyen herkese memnun olacağı ödemeyi yapmaya hazır.

Nakit telefon alan internet siteleri

Son dönemlerde ikinci el telefon alan internet siteleri dikkat çekmeye başladı ve Teknoway de yeni Anında Nakit Telefon Sat hizmeti ile sektörde bir yeniliğe imza atıyor… Bizler İstanbul Kadıköy’de yaklaşık 20 yıldır ikinci el-telefon alım satımı yapıyoruz ve aldığımız tüm cihazları kontrollerden geçirerek garantili olarak müşterilerimize satıyoruz. İstanbul’da telefon alan yerler arasında ilk sırada akıllarda gelmek elbette önemli ancak kullanılmış telefon satmak isteyenlere, Türkiye’nin her neresinde olurlarsa olsun ilan sitelerinde yaşanabilecek sorunların endişesi ile karşı karşıya kalmadan yüksek fiyat teklifleri ile anında nakit telefon satma fırsatı veriyoruz. İnternetten telefon nasıl satılır bunun için yapılması gereken bellidir. İlan sitelerinin birine girerek ilan açarsınız ve gelen tekliflerden size en mantıklısını değerlendirmeye çalışırsınız. İkinci el telefon satarken nelere dikkat etmek gerekir; burada ilk sırada elbette ödemeyi almadan ürünü göndermemelisiniz çünkü karşınızda kim var bilemiyorsunuz. Karşı taraf da ürünü almadan ödemeyi yapmak istemez ve karmaşa başlar. Her ne kadar ilan sitelerinden telefon satışı riskli mi değil mi tam emin olunamasa da Teknoway olarak bizler bunu tamamen güvenli hale getiriyoruz.

Teknoway İstanbul Kadıköy’de Türkiye’nin ilk ve tek beş katlı teknoloji mağazasında hizmet veren profesyonel bir firmadır. Özellikle teknik servis alanında çok ileri düzey hizmetler sunar. Yeni hizmete açılan Anında Nakit Telefon Sat servisi ile iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, General Mobile, Realme ve daha birçok akıllı telefonu anında nakit ödeme ile satabilirsiniz. Bunun için yapılması gerekenler basit:

Anında Nakit Telefon Nasıl Satılır? 

  1. https://telefonsat.teknoway.com.tr/ sayfasını açın.
  2. Telefon markanıza göre (iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, General Mobile, HONOR, Realme) seçiminizi yapın.
  3. Açılan sayfadan cihazınızın modeline tıklayın veya arama motorundan model kodu girerek sonuçları filtreleyin.
  4. Anında Nakit Satış Formu aracılığı ile satmak istediğiniz telefon hakkındaki tüm bilgileri çok kolay bir şekilde bize iletin.
  5. Form sonundaki “WhatsApp görüşmesi başlat” tuşuna basmanızla birlikte müşteri temsilcimiz ile canlı görüşme başlayacaktır.

Görüşme sonrası telefonunuzun alınabileceği fiyat size iletilecektir. Telefonunuzu mağazamıza getirerek ödemenizi elden alabilir veya ücretsiz kargo yaparak banka hesabına ödeme alabilirsiniz. Eğer İstanbul içi veya Gebze’de iseniz moto-kurye ile nakit telefon satışı gerçekleştirebilirsiniz. Moto-kuryemiz telefonu sizden alarak teknik servis merkezimize kontrol için getirecektir. Verilen tüm bilgilerin geçerli olması durumunda ödeme tutarı anlaşılan miktar paralelinde banka hesabınıza iletilecektir.

2.el telefon hemen aynı gün satmak

2.el telefon satmak istiyorum diyen herkes telefonu hemen aynı gün satmak konusunda bir beklenti içerisindedir. Fakat bu noktada telefon dükkanlarına satmak konusunda olumsuz bir algı oturmuş durumdadır. Telefon dükkanı ikinci el telefon alış fiyatı genelde az veya düşük olarak düşünülür; bu pek de yanlış değildir. Peki yüksek fiyata telefon satmak mümkün mü? Bunun yollarından size bahsettik ancak elbette satacağınız yer tercihi de bu noktada önemli. Teknoway’de her gün onlarca ikinci el kullanılmış telefon alım-satımı gerçekleştirilir. Dolayısıyla bu cihaz trafiğinin de en büyük nedeni makas dediğimi alış ve satış fiyatı arasındaki makasın kapalı olmasından kaynaklıdır. Teknoway müşterileri tarafından en yüksek fiyata ikinci el telefon alan yerler arasında ilk sırada gösterilir ve de cihazların yeni müşterilerine en hızlı şekilde ulaşabilmesi için aradaki fiyat farkını en düşük seviyede tutar. Böylece hem İstanbul’da telefon alan en güvenilir mağazalar arasında yer alır, hem de ikinci el telefon alınabilecek en güvenilir mağaza olma konusunda emin adımlarla ilerler. Dediğimiz gibi telefonu hemen ayn gün satmak doğru adımları attığınız sürece oldukça kolay.

İkinci el telefon fiyatı hesaplama da bir diğer merak konusu. Telefon satışı yapmak isteyen kullanıcılar ikinci el telefon fiyatı nasıl hesaplanır şeklinde araştırmalar yapmak için cevabı internette arıyor. Bu konu oldukça açılabilir çünkü daha önce de bahsettiğimiz gibi cihazın durumu, temizliği, evrakları, kutusu ve hatta garantisinin devam edip etmeme durumu gibi birçok noktayı göz önünde bulundurmak gerekir. Bir de günümüzde dalgalı olan kurun cihazlar üzerinde etkisi var. Bugün sıfır olarak cihaz alan birçok kullanıcı TL bazında daha yüksek rakamlara ikinci el olarak satabiliyor. Teknoway olarak bizim müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalık sadece ikinci el cihazları değerinde almak değil, aynı zamanda avantajlı takas teklifleri sunmak. Böylece model yükseltme gibi ihtiyaçları da daha uygun fiyata ve ödeme koşulları ile giderebilirsiniz. Google üzerinde iPhone nakit sat şeklinde aramalarda gelen her sonucun güvenilir olmayacağını ve bilmeniz ve alış-veriş yapacağınız mağazanın kurumsal geçmişini iyi şekilde araştırmanız gerekir.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü