2 el telefon satmak istiyorum

2 el telefon satmak istiyorum diyenler için genelde iki tercih vardır. Bunlardan ilki telefonculara sorup fiyat almak ve mantıklı teklifleri değerlendirmek. İkincisi ise 2 el telefon satmak için sıkça kullanılan ilan siteleri. Bu tarz sitelerde de 2 el telefon satışı yapmak isteyen birçok kullanıcı ile karşılaşabilirsiniz. Her iki sistemin de avantaj ve dezavantajları vardır ancak bizler Teknoway olarak tüm avantajları bir araya toplayarak Telefon Sat platformunu 2 el telefon satmak istiyorum diyen herkese yönelik hayata geçirdik. 2 el telefon satışı için öncelikle çevrenizdeki eşe-dosta, akrabalara ve arkadaşlara sormanızı öneririz. Hiçbir aracı kişi veya kurum olmayacağı için bu yolla en yüksek fiyatı elde edebilirsiniz. Telefoncuların ise kendilerine haklı olarak ayırdığı bir kar payı vardır. İlan siteleri de hepimizin bildiği gibi çeşitli yüzdelerde komisyon ve hizmet bedeli alırlar.

Özellikle İstanbul gibi bir metropolde yaşamıyorsanız veya bulunduğunuz yerde hareketli merkezlere yakın değilseniz telefonunuza istediğiniz fiyatı veren bir telefoncu ile karşılaşma şansınız zordur. Şehir merkezlerinde her zaman en yüksek fiyatları elde edersiniz ve hatta bu işin kalbi İstanbul Kadıköy’deki Söğütlüçeşme bölgesidir. Söğütlüçeşme uzun yıllardır Türkiye’nin en hareketli ikinci el cep telefonu alım-satım merkezi gibi olmuştur ve 2 el telefon satmak istiyorum diyen herkesin mutlaka uğradığı bir yer haline gelmiştir. İlan sitelerinde de ikinci el telefon satışı yapan birçok işletmenin de Kadıköy Söğütlüçeşme’de hizmet verdiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Söğütlüçeşme’de hem çok yoğun cep telefonu alım-satım trafiği vardır ve cihazlar da değerinde alınmaktadır. Teknoway de bu bölgede yaklaşık 20 yıldır cep telefonu alım satımı yapan bir kuruluş olmuştur.

2 el telefon satma

2 el telefon satma için bazı hazırlıklar yapmalısınız. Size tavsiyemiz telefonun varsa ekran koruyucusunu çıkarttırmanız ve ekranın ne derecede temiz olduğunu alıcı firma veya kişiye göstermeniz. Ayrıca varsa kılıfı da çıkararak genel bir temizlik yapmanız telefonun alıcı bulmasını kolaylaştıracaktır. Kılıf ve ekran koruyucular oldukça faydalı aksesuarlar olsa da genellikle görünüme olumsuz etkileri bulunuyor. Bu nedenle satış öncesinde bu tarz hazırlıkları yapmanız önemlidir. Telefonu sıfır aldıysanız faturayı kutu içerisine ekleyin. Kayıp ise ve bir e-ticaret sitesinden aldıysanız müşteri hizmetleri ile görüşerek yeniden çıkarttırın ve kutu içerisine mutlaka ekleyin. Telefonu faturası telefoncu veya yeni sahibi fark etmeksizin güven verici olacaktır ve garanti süresinin bitimi konusunda önemli bir belgedir. Kutu ile birlikte kutu içeriğinin eksiksiz olması, aksesuarların orijinalliği gibi detaylar da önemlidir. Bugün orijinal cep telefonu adaptörlerinin ve kablolarının hatırı sayılır bir değerleri olduğundan sıradan aksesuarlar istediğiniz fiyattan biraz daha düşük rakamları duymanıza sebep olabilir. 2 el telefon satma öncesi bu hazırlıklar yapılmalıdır.

İkinci el telefon alınır satılır

Telefonun piyasa değerini öğrenme amacıyla dışarıya çıktığınızda birçok dükkanda ikinci el telefon alınır satılır yazısı olması muhtemeldir. Burada doğru bir seçim yapmanız oldukça önemlidir. Büyük, profesyonel düzeyde hizmet veren ve kurumsallaşmış yerlerle alışverişte olmanız her zaman faydanızadır. Özellikle şehir merkezleri ve Teknoway’in de bulunduğu İstanbul Kadıköy bölgesinin bu konudaki öneminden bahsetmiştik. Sokak aralarında alacağınız fiyatlar sizi tatmin etmeyebilir. Bunun nedeni sokak aralarında bulunan telefoncuların müşteri hacminin düşük olması ve alım-satım sayısının da büyük yerler kadar çok olmayışıdır. Genellikle telefoncular ikinci el cep telefonu alım fiyatları düşük olma nedeni de bu şekilde özetlenebilir. Birkaç cihaz alım satımı ile günü kurtarmaya çalışan ikinci el telefon alınır satılır mağazaları ile yüksek hacimli iş yapan yerlerin vereceği fiyatlar farklıdır. Teknoway 2 el telefon satmak istiyorum diyen herkes için en yüksek fiyatı vermektedir çünkü Teknoway için müşteri kazanmak her şeyin önündedir.

2 el telefon alan yerler

Teknoway 2 el telefon alan yerler arasındadır ve mağazamızda her gün onlarca ikinci el cep telefonunun alım satımı yapılmaktadır. Bunun dışında ülke geneline dağılmış müşteri portföyümüz sayesinde tüm Türkiye’den de ikinci el cihaz alımı yapmakta ve teknik kontrollerden sonra garantili olarak satışa sunmaktayız. Teknoway aynı zamanda Telefon Sat platformu sayesinde internetten 2 el telefon alan yerler arasına da yerleşmiştir. İkinci el ilan sitelerinin güvensiz iletişim ortamı olmadan, komisyon ve kargo ücreti ödemeden Teknoway Telefon Sat platformunda cep telefonunuzu anında nakite çevirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Marka ve model seçiminden sonra dolduracağınız Anında Nakit Satış Formu ile cep telefonunuza dair bilgileri müşteri hizmetleri temsilcimize iletebilir ve gerçek biz uzmanla canlı şekilde görüşerek o günün şartlarına özel 2 el telefon alım fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Teknoway 2 el telefon alan yerler arasında en çok tercih edilen bir markadır.

Cep telefonu alan yerler

Teknoway müşteri memnuniyetini her koşulda ön planda tutmaktadır. 2 el cep telefonu en yüksek fiyata alan yer olarak birçok müşterisi tarafından uzun yıllardır tercih edilmektedir. Teknoway kar oranlarını da en düşük seviyede tutarak garantili ikinci el cep telefonu satışı yapmakta ve birçok kişinin bu sayede cep telefonu alan yerler sıralamasında ilk sırada gelmektedir. Teknoway ayrıca İstanbul Kadıköy’deki beş katlı binasında cep telefonu teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Ekranı kırık, açılmayan, arızalı veya çeşitli sorunları olan cep telefonları nakit olarak alınmaktadır. Eğer İstanbul’da değilseniz İstanbul’da cep telefonu alan yerler arasında bulunan Teknoway’e WhatsApp üzerinden ulaşıp telefonunuzun durumunu izah ederek bir ön fiyatlandırma talep edebilirsiniz. Fiyat teklifi sonrasında ücretsiz kargo ile cihazınızı gönderebilir ve teknik kontrollerden sonra banka hesabına havale şeklinde ödemenizi alabilirsiniz.

Cep telefonu satma

Teknoway aynı zamanda cep telefonu satma konusunda da hizmet vermektedir. İkinci el telefon alımının yanı sıra ikinci el cep telefonu satma veya sıfır kutulu telefon gibi konularda da Teknoway’den hizmet alabilir veya cazip takas seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Cep telefonu satma ihtiyacınız varsa İstanbul içi mağazamıza gelerek anında nakit ödeme alabilirsiniz. Mağazamız oldukça merkezi olan Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesinde, Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında yer almaktadır. Beş katlı bir binada hizmet veren Teknoway Kadıköy’ün en büyük ve en köklü cep telefonu firmaları arasındadır. Teknoway’de cep telefonu satma, elektrikli scooter satma ve tamir-bakım-onarım gibi hizmetler verilmektedir. Dilerseniz satışa sunulan akıllı ev ürünleri ve aksesuar seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Telefon satmak istiyorum

Telefon satmak istiyorum diyen herkesin aklı şu sorularla meşguldür: Acaba nereye satsam, aldığım yere mi gitmeliyim, internetten cep telefonu satışı güvenli mi, internetten telefon alan telefoncular var mı, İstanbul’a nasıl ikinci el telefon satabilirim, İstanbul’da ikinci el telefon alan dükkanlar hangileridir şeklinde sorularla boğuşmak yerine Teknoway’in hayata geçirdiği Telefon Sat sistemi ile anında internetten cep telefonu satışı gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway Telefon Sat sistemi benzerlerinin aksine sizi bir robot sistemle değil gerçek bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüştürür ve telefonunuzun o günkü değerine göre bir fiyatlandırma yapar. İkinci el telefon fiyatı hesaplama yapan internet sitelerinin çoğu bu konuda başarısızdır çünkü değişen fiyatlarla paralel şekilde güncellenmemektedirler.

İstanbul 2 el telefon alan yerler

İstanbul 2 el telefon alan yerler konusunda Türkiye’nin en iyisidir ve Kadıköy bu konuda bir merkezdir. Bugün popüler ilan sitelerinde en çok satılan akıllı telefonların İstanbul’da ve Kadıköy ilçesinde olduğunu kolaylıkla görebilirsiniz. Teknoway müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yaklaşık 20 yıldır İstanbul 2 el telefon alan yerler arasında yer almaktadır ve oturmuş müşteri portföyü ile sattığı cihazları tekrardan değerinde alan bir kuruluş olarak çalışmaktadır. Teknoway’in müşterileri en yüksek fiyata ikinci el telefon alan yer olarak Teknoway’den vazgeçmemektedir ve yeni telefon alma veya takaslama gibi seçeneklerde uygun ödeme koşulları imkanlarından faydalanmaktadır. Teknoway aynı zamanda kendi bünyesinde teknik servis hizmeti sunduğundan sorunlu telefonları bile satmak isteyenlere sadece parça parasına tamir yani işçilik ödemeden yenileme hizmeti sunmaktadır.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü