Sıfır telefon satmak istiyorum

Telefon satmak deyince genelde ikinci el kullanılmış telefon satışı akla geliyor fakat bazı durumlarda “sıfır telefon satmak istiyorum” diye araştırma yapan kullanıcılar için de doğru bir adrese yönlendirme yapmak gerekiyor. Hediye olarak gelen veya başka bir şekilde edindiğiniz sıfır telefonu değerinde satmak isteyebilirsiniz ancak ikinci el alım-satım yapan dükkanlar her zaman sıfır telefona gerçek değerini veremeyebilir. Normalde kullanılmamış telefon fiyatlarının sıfır telefon fiyatları düzeyinde olması veya daha düşük bir rakamla yeni alıcısına ulaştırılması gerekir. Sıfır telefonlar özellikle yurt içi yani garantili olarak satın alındığı için en azından iki yıllık garantiye sahiptir ve bu tarz bir ürün tercih edildiğinde mağdur olma şansı asla yoktur. Sıfır telefon satmak istiyorum diyenler için internette başvurulabilecek çok fazla nokta yok. Bilinen ilan siteleri elbette bu noktada bir satış kanalı fakat özellikle sıfır telefon satışı söz konusu olduğunda jelatinin açılması gibi durumlar veya kötü niyetli alıcılar bu yoldan soğumanıza neden olabilir. Risklerden biri kargo ile telefon gönderimi sonrasında neler olabileceği. Mutlaka sorun yaşarsınız demiyoruz; fakat kargo ile telefon satışının riskleri tahmin edeceğinizden çok daha farklı olabilir. Size iade yapılıp farklı bir ürün gönderilebilir, ürünün IMEI bilgisi alınabilir veya jelatini açılarak size artık ikinci el bir cihaz olarak teslim edilebilir. Bu noktada karşıdaki kişi ile aradaki güven oldukça önemli.

sıfır telefon satmak istiyorum

İlan sitelerinde elden teslim sıfır cihaz satmak da yine birtakım zorlukları beraberinde getirecektir. Alıcı ve satıcının buluşması her zaman güvenilir bir ortamı garantilemez. Her satıcı, alıcı ile bir araya gelmeyi de istemeyebilir ve bunun çok çeşitli nedenleri olabilir. İnternette sıfır telefon satmak istiyorum diyenler için en yeni yöntem Teknoway’in geliştirmiş olduğu Telefon Sat sistemi. Telefon Sat sistemine üye olmadan giriş yapabilirsiniz. Marka ve model seçimi sonrasında yapmanız gereken cihazınızın durumuna dair bir form doldurmak ve satın alma personeli ile bir WhatsApp görüşmesi başlatmak. Araştırma yaparken neredeyse her dükkanın sıfır telefon alan yerler arasında olduğunu görebilirsiniz ancak cihazınızı gösterdiğinizde çoğu yer fiyat kırmak için size çeşitli sorular yöneltecek, belki de hafızası, rengi gibi fiyatı değiştirebilecek ekstra özelliklerini hiç bilmeden “gelişine” bir fiyat teklifinde bulunacak. Genelde sıfır telefonun satılabileceği dükkanlar bu şekilde hareket eder düşüncesi vardır. Bizler Teknoway olarak 20 yıla yakın süredir Kadıköy’de ikinci el telefon alım-satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da en yüksek fiyata ikinci el telefon alan yerler arasında olduğumuzdan bu konudaki tecrübelerimizden diğer illerde bulunan müşterilerimiz de faydalansın istiyoruz. Bu nedenle kargo ile sıfır telefon satmak istiyorum diyen herkesi Telefon Sat sitemize bekliyoruz.

Sıfır telefon satmak istiyorum fakat nereden?

Sıfır telefon kaç para eder, sıfır telefona en fazla parayı neresi verir, sıfır telefon nerede satılır, sıfır telefona nakit ödeme yapan yerler neresi gibi merak edilen birçok soru kafanızda olabilir. Her ne kadar kapalı kutu telefon olsa bile birebir satışlarda kullanıcıların aklında her zaman soru işaretleri oluşabilir. Acaba yenilenmiş telefon mudur, yenilenmiş telefon sıfır mıdır, yenilenmiş telefon sıfır gibi kapalı kutuda mı gelir, yenilenmiş telefon daha mı ucuzdur, telefon kutusu sonradan jelatin yapılabilir mi, ikinci el telefon kutusu jelatinli satılabilir mi gibi birçok düşünceye sahip olabilirsiniz. Hatta replika ürünleri bile orijinale benzer kutuda satan firmalar da bir dönem olmuştur bu nedenle mağazadan çıktıktan sonra sıfır olsa bile telefonlara yine şüphe ile yaklaşmak mümkündür. İkinci el alım satımı konusunda profesyonel olmuş firmalar telefon kutu ve üzerinde yer alan barkod bilgilerinden birçok bilgiye kolaylıkla erişebilmektedir. Bu nedenle kapalı kutu sıfır telefonların sahte olup olmayacağını kolaylıkla anlayabilirler. Genelde hiçbir firma jelatini açılmamış telefonu alan yerler arasında olmak istemez çünkü jelatinin açılmaması aslında o kutunun içerisinde ne olduğunu tam olarak bilmemek ile eş anlamlıdır. Bu nedenle alıcı ve satıcı anlaştıktan sonra jelatin açılmalı ve içerisindeki cihazın ne olduğunun tespiti yapılmalıdır. Eğer internetten nakit ödeme ile telefon satmak istiyorsanız jelatini açarak ürünün sağlığını ve gerçekten o ürün mü olduğunu özellikle kontrol etmenizi öneririz. Cihaz üzerindeki jelatinler sökülmediği sürece bu fiyatı çok da fazla etkilemeyecektir. Örneğin iPhone için şu bağlantıdan servis ve destek kontrolü yapmak fikir verebilir.

Telefon kutusuna sonradan jelatin yapılabilir mi? Evet bu mümkün. Fakat kullanıcıyı aldatmaya gireceğinden böyle bir şeyin yapılmasını doğru bulmuyoruz. Fakat jelatini açılmış olan her telefon ikinci eldir düşüncesini de savunmuyoruz. Bir telefonun ikinci el sayılması yani kullanılmış olması için cihazı çevreleyen jelatinlerinin açılması ve içine SIM kart takılması gerekir. Telefon Sat sistemi üzerinden başvuru yaparken “sıfır telefon satmak istiyorum” şeklinde belirtip detayları verdiğinizde, sıfır telefon en fazla ne kadar eder kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bazı durumlarda kırılmaz cam ve özel kılıfla kullanılan cihazlardan sıfır cihaz kozmetiği alınabiliyor. Bu da tamamen kullanıcının titizliği ile ilgili bir durum. Dolayısıyla telefonun temizliği fiyatı etkiler mi veya ne kadar etkiler gibi soruların cevabını da WhatsApp üzerinden uzmanımızla görüşerek alabilirsiniz. Sıfır telefon satmak istiyorum diyen ziyaretçilerimiz iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, OPPO ve Honor başta olmak üzere birçok marka ve model telefon için en yüksek fiyat teklifini alabilirler. İstanbul’da olmayan ziyaretçilerimiz site üzerinden başvuru yaparak anlaşma sağladığında ücretsiz kargo ile cihazını bize gönderebilir ve ödemesini aynı gün hızlı şekilde alabilir. Aynı gün nakit ödeme ile sıfır telefonu satmak için moto-kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sıfır iPhone telefon kaç para eder?

Özellikle döviz kuru ve Apple’ın yaptığı zamlar sonrasında “sıfır iPhone telefon kaç para eder?” şeklinde düşünen kullanıcılar oluyor. iPhone X’i satıp iPhone 12 almak veya iPhone 11 satıp iPhone 13’e geçme düşüncesi olan kullanıcıların aklında da benzer soru yer edinmiş durumda. Öncelikle iPhone fiyatları neden yükseliyor sorusunun cevabını vererek bu konuya açıklık getirilmesi gerekiyor. Samsung telefon fiyatlarının yükselme nedeni ve diğer markalardaki değişimler aslında tamamen aynı nedene dayanıyor. Günümüzde iPhone kullanıcıları başta olmak üzere birçok telefon kullanıcısı aldığından daha yüksek fiyata telefonunu ikinci el olarak satabiliyor. Ancak tabii ki bu bir kazanç değil ikinci el iPhone fiyatlarının geçmişe göre yükseliyor olması sıfır telefon fiyatlarını da etkiliyor. Yani sıfır iPhone almak için fiyat farkı ne kadar ödemek gerekiyor diye hesap yaptığınızda faturanın daha fazla yükseldiğini görmek oldukça kolay. Eğer elinizde sıfır iPhone varsa ve sıfır iPhone kaç para eder diye düşünüyorsanız en yüksek fiyat için bize https://telefonsat.teknoway.com.tr/iphone/ bağlantısından ulaşabilir anında nakit iPhone satışı yapabilirsiniz. iPhone’u telefoncular kaça alır diye önceden sormuş olsanız bile fiyatlar sürekli değişebileceği için en yüksek fiyat için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Bugüne kadar iPhone alan yerler arasında en yüksek iPhone X fiyatı, iPhone 11 en yüksek fiyata kim alır, iPhone 12 alan dükkanlar ve iPhone 13 alan yerler konusunda bizimle işbirliği yapan birçok memnun müşterimiz bulunuyor. Siz de iPhone’u değerinde satmak için vakit geçirmeden bizimle temasa geçin! Dilerseniz daha avantajlı bir alışveriş yapmak için iPhone’unuzu değerinde satabilir ve elimizde bulunan ikinci el iPhone’lar ile takas gerçekleştirebilirsiniz.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü