Sıfır telefon alan yerler

Telefon dükkanları sıfır telefon alan yerler arasında da sayılabilir. Eğer hiç kullanılmamış telefonu satmak istiyorsanız öncelikle fiyat araştırmasına semtinizdeki telefon dükkanları ile başlayabilirsiniz. Telefona en yüksek fiyatı neresi verir, telefonu kime satmalıyım, telefona değerini veren dükkanlar neresi gibi birçok düşünceniz olabilir. Doğru adım ilk etapta semtinizde ve telefon rekabetinin fazla olduğu yani telefon mağazaları fazla olan yerlere giderek fiyat teklifi almanız olacaktır. Aklınıza yatan bir fiyat almanız durumunda satışı gerçekleştirebilirsiniz. Neredeyse her dükkan sıfır telefon alan yerler arasındadır diyebiliriz. Sıfır telefonları uygun fiyatla müşterilere sunmak satıcı için daha karlı olabileceği gibi alıcının işinin görülmesi açısından da mantıklı bir adımdır. Tabii kullanılmamış telefon satışı öncesinde bizim size tavsiyemiz fiyat araştırması yapmanız. Örneğin; iPhone 11 telefoncu alış fiyatı, Samsung Galaxy S21 ikinci el fiyatları, Xiaomi Mi 9 Pro kaça satılır, Huawei P30 ikinci elde ne kadar eder bu gibi soruların cevabını önceden internetten araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Telefoncular ikinci el alım fiyatı nasıl hesaplıyor veya sıfır telefona ne kadar verirler gibi merak ettiğiniz noktalar elbette olabilir. Bu durum tabii ki değişken. Örneğin piyasada hiç olmayan ancak aranan bir telefonun sıfırı sizde var ise mevcut sıfırından da daha pahalıya satabilirsiniz. Örneğin; iPhone 12 Pro’nun Gold rengi kaç para eder? Eğer piyasada az ise ve bulunamıyorsa sıfırından daha yüksek fiyata telefon satmak ne kadar da kolay görebilirsiniz.

sıfır telefon alan yerler

Sıfır telefon alan yerler size nakit ödeme yaparlar ve telefonu bir başka müşteriye satmak üzere vitrine çıkarırlar. Dolayısıyla elinizde pahalı yani amiral gemisi sıfır kutulu telefon varsa, semtinizdeki telefoncular yerine bu işlerin biraz daha hareketli olduğu merkezlere yönelmenizde fayda var. Teknoway olarak Kadıköy’ün merkezinde 20 yıldır en eski telefon alan-satan dükkan olarak hizmet veriyoruz. Sıfır veya ikinci el tüm cihazlara değerinde ödeme yaparak müşterilerimizi memnun ediyoruz ve hatta eğer istedikleri model elimizde varsa avantajlı takas fırsatları sunuyoruz. Bu nedenle sıfır telefona en yüksek para veren yerler Kadıköy’dedir demek hiç de yanlış olmayacaktır. Kadıköy’de yüksek fiyatlı cihazlar için de ciddi bir rekabet piyasası vardır ve aynı gün nakit ödeme ile isterseniz kapalı kutu iPhone 13 Pro Max gibi en yüksek fiyatlı bir modeli bile kolaylıkla satabilirsiniz. Kadıköy piyasasında en çok satılan telefonlar elbette piyasada en çok rağbet görenlerdir ancak en pahalı sınıfta denebilecek tüm telefonları da Teknoway’de nakit ödeme ile ve “değerinde” satabilirsiniz. Teknoway “sıfır telefon alan yerler” dendiğinde akla ilk gelen adreslerdendir ve Söğütlüçeşme Cami karşısında beş katlı binasında sıfır ve ikinci el telefon alım-satım ve teknik servis konusunda hizmet vermektedir.

Sıfır telefonumu satmak istiyorum

Bazen nadir de olsa yaşanır ve en çok iPhone’dan Android’e geçmek veya tam tersi bazı kullanıcılar için büyük bir sorun oluşturabilir. Eğer geçmeyi planlayarak satın aldığınız yeni telefonu kullanamayacağını düşünüyorsanız veya bu telefon size hediye de gelmiş olabilir, bir günlük kullanıp sonradan satmayı düşünebilirsiniz. “Sıfır telefonumu satmak istiyorum” diyen birçok müşteri en yüksek ödemeyi neresi yapar, en iyi fiyata hangi dükkan satın alır, internetten değerinde ve güvenli nasıl satabilirim şeklinde aramalar gerçekleştiriyor. Öncelikle kutusu açılıp SIM kart takılmış bir akıllı telefon artık her ne olursa olsun ikinci el olarak kabul edilmektedir fakat kozmetik olarak hiçbir sorunu yoksa sıfır seviyesinde bir fiyatla hatta az önce de örneğini verdiğimiz gibi nadir bir renkte ve kapasitedeyse sıfırından daha yüksek fiyata bile satılabilir. Bu tamamen arz-talep dengesi ile ilgili bir durumdur. Bazen üretici firmaların verdiği güncellemeler veya son güncelleme tarihleri bile cihazların fiyatları üzerinde etkili olabilmektedir. Dolayısıyla kutusu açılıp sadece denenmiş bir akıllı telefonun tam anlamıyla ikinci el bir akıllı telefon gibi değerlendirilmesine müsaade etmeyin. Yani yine değerinde satış için fiyat araştırması yapın çünkü bunu hiçbir şekilde dert etmeden sıfır telefon gibi değerlendirecek birçok müşteri vardır.

Eğer İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa gibi büyük şehirlerin merkezine ulaşım şansınız yoksa sıfır telefon satmak sizin için biraz zorlayıcı gibi görünebilir çünkü bu işlerin piyasası her zaman şehir merkezlerinde döner. Rekabet şehir merkezlerinde, özellikle İstanbul Kadıköy bölgesinde oldukça fazladır ve bu nedenle de sıfır telefon alan yerler telefonunuza değerinde ödeme yaparlar. Şehir dışında olan ve telefonunu değerlendirmek isteyen kullanıcılar için elbette bu durum zor gibi görünebilir. Teknoway’in devreye aldığı Telefon Sat sistemi işte bunun için var. Telefon Sat sisteminde telefonda karşınızdaki kişiye telefonunuzun özelliklerini ve durumunu anlatmakla zaman kaybetmiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey siteden marka ve modelinizi seçerek karşınıza gelen Anında Nakit Satış Formu’nu doldurmak. Formu doldurmanızla birlikte telefonunuzun teknik özellikleri, kozmetik durumu ve daha birçok bilgi WhatsApp üzerinden müşteri temsilcimize iletiliyor ve telefonunuzu en yüksek fiyata almak için değerleme çalışmaları başlatılıyor. Fiyat anlaşmasının sağlanması durumunda Türkiye’nin her neresinde olursanız olun ücretsiz kargo ile sıfır telefon satma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul içi Gebze dahil moto-kurye ile sıfır telefon satışı işlemini de sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için form doldurarak bilgilerinizi bize ulaştırmanız yeterli.

Sıfır iPhone ve Samsung telefon alan dükkanlar

Sıfır telefon fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Sıfır telefon fiyatları nasıl hesaplanır sorusuna ilk etapta döviz kuruna bakılmalı şeklinde cevap verilebilir çünkü fiyatların neredeyse tamamı USD kuruna bağlı olarak değişmekte. Kurdaki önemli artışlar çok fazla telefon modeli çıkartmayan başta iPhone modelleri gibi seçeneklerde artışa neden olmaktadır. Fazla model çıkartmayı tercih eden Samsung gibi firmalar da her bir yeni modelinde Türkiye fiyatını güncellemektedir. Alışveriş siteleri ve mağazalarda zaman zaman kampanyalı fiyatlar yakalanabilmektedir ancak uygun fiyat yakalama amacıyla bekleyen çoğu müşterinin günün sonunda fiyat artışı ile karşı karşıya kalma şansı da oldukça yüksektir. Bu nedenle yüksek fiyatların da etkisiyle özellikle ikinci el telefon piyasasında büyük hareketlilik yaşanmaktadır. Elbette ürün fiyatlarının yüksekliği burada oldukça etkilidir. Daha önceden sıfır telefon satmak için eldeki telefonu değerlendirmek izlenen bir yoldu fakat keyfe keder yapılıyordu. Şimdi ise eldeki telefonu değerinde satmak büyük önem taşıyor ve bizler de Teknoway olarak müşterilerimize en iyi şekilde kullanılan sıfır ve kullanılmış cihazları ulaştırmayı hedefliyoruz.

Sıfır telefon alımı yaptığımızda elbette kutu ve ambalaj üzerinde belirli incelemeler gerçekleştiriyoruz. Telefonun seri ve IMEI numarasından kontrol yapıyoruz (BTK üzerinden kontrol bunlardan birisidir) ve satış sırasında jelatini açarak alıcı ve satıcı arasında mağduriyet ortaya çıkarabilecek tüm sorunların önüne geçiyoruz. Titizlikle kullanılan tüm akıllı telefonlar çok hızlı bir şekilde el değiştirebilmektedir çünkü telefon alacak olan kişiler cihazların özellikleri ve fiyatı kadar kozmetik görünüme de ciddi önem vermekteler. Açıkçası kimse binlerce TL ödeyeceği bir telefonun ekranında kocaman bir çizik olmasını istememektedir ve bu tip durumlar fiyatı belirlerken oldukça etkileyicidir. Bizler Teknoway olarak dilerseniz size bu tarz durumlarda ön cam değişimi gibi işlemler yaparak daha yüksek fiyatla satılabilecek bir telefona sahip olmanızı sağlıyoruz. Yapmanız gereken tek şey sıfır telefon satın alan yerler arasında bir numara olan firmamızla iletişime geçmek.

 

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü