Kadıköy ikinci el telefoncu tavsiye

Kadıköy’de güvenilir ikinci el telefoncu dükkanları hangileridir? Kadıköy ikinci el telefoncu tavsiye veya önerisi şeklinde araştırma yapan birçok kullanıcı bulunuyor çünkü İstanbul’un Kadıköy semti neredeyse cep telefonları ülkemizde yaygınlaşmaya başladığından beri bu sektörde bir merkez olma özelliği gösteriyor; 25 seneyi aşkın bir geçmişten bahsediyoruz. Kadıköy bölgesinin ikinci el telefoncu merkezi olması nedenleri olarak yoğun yaya trafiğine sahip olması, bölgede çalışanların ve ikamet edenlerin İstanbul ortalaması üzerindeki gelir düzeyi ve özellikle cep telefonu trendleri konusuna yakından ilgi duyan gençlerin gezmek ve eğlenmek için sıklıkla gelmesinden bahsedilebilir. Tüm bu bilgiler varsayım değil. İnternetteki ilan sitelerinde İstanbul’un ilçelerine göre ikinci el satılık cep telefonu fiyatları sıralaması yaptırıldığında Kadıköy’ün diğer ilçelerden daha üstün olduğu görülebiliyor. Kadıköy’de onlarca, belki de yüzlerce cep telefonu dükkanı olmasının iyi ve kötü tarafları da var. İyi tarafı hiç şüphesiz hızlı ve kolay bir şekilde aranılan bir ürüne veya hizmete ulaşılabilmesi, yani müşterilerin istediklerini bulabildiği seçeneklerin fazla olması. Rekabet nedeniyle müşterilerin daha uygun fiyatlara telefon alabilmesi de bir diğer avantaj. İkinci el telefon alan dükkan ve mağazalar da birbiriyle rekabet halindedir ve bu nedenle telefon satmak isteyenler için daha yüksek ücretler ödenebilir. Kadıköy çok önemli bir pazar olduğundan ikinci el cep telefonu alan mağazalar bu ürünü birkaç dakika içinde bile elinden çıkartabilir.

Kadıköy ikinci el telefoncu tavsiye en yüksek fiyat iPhone

Kadıköy’de telefon satmak için gidilebilecek dükkanlar çok fazla sayıdadır ve bu da alıcı veya satıcı konumu fark etmeksizin kullanıcılar için avantajlı bir ortam doğurmaktadır. Şu şekilde düşünmek gerek İstanbul dışı bir semtte, sadece birkaç telefoncu olan bir ilçe düşünün. İkinci el telefon satmak istiyorum dediğinizde bir şekilde size verilen fiyatlara mecbursunuz denebilir; çünkü rekabet yok. Yani telefoncu-müşteri dengesi olarak düşünüldüğünde telefoncu sayısı az olduğundan kuralları onlar koymakta ve istedikleri fiyatı vermektedirler. Kadıköy’de telefon alan yerler ise oldukça fazla sayıdadır ve gerek alıcı gerekse satıcı olarak çok fazla müşteri vardır. Bu nedenle de telefon dükkanları telefon satmak isteyen müşterileri asla kaçırmak istemez ve yüksek fiyata telefon alan yer olarak davranırlar. Hatta size küçük bir tavsiye: İstediğiniz fiyatı almak için şu firma telefonuma bu rakamı verdi, siz biraz daha verin size satayım şeklinde kuralları sizin koyabildiği konuşmaları Kadıköy ikinci el cep telefonu piyasasında çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Dolayısıyla sahip olduğunuz telefon Kadıköy’de çok daha rahat bir şekilde yüksek ücretlere satılabilir ve tam tersi şekilde ikinci el cihaz alırken de makas açıklığı az olduğundan yine cazip fiyatlara telefon alabilirsiniz. Müşteri ve cihaz sayısının fazla olduğu bu ortamda mağazalar ikinci elde sürümden mantığı ile kazanmakta ve kar oranı olarak düşük yüzde ile çalışmaktadır. İhtiyacınız olan Kadıköy’de telefoncu tavsiyesi olarak doğru bir yerle işinizi yapmaktır.

Kadıköy nakit ikinci el telefon alan yerler

Kadıköy ikinci el piyasasında her türlü telefonu “değerinde” satabilirsiniz. Özellikle değerinde diyoruz çünkü bir cep telefonunu her yerde kolaylıkla satabilirsiniz ancak sizi memnun edecek cep telefonu ikinci el mağaza alış fiyatları en yüksek olarak Kadıköy’dedir. Teknoway olarak biz de Söğütlüçeşme bölgesinde Söğütlüçeşme Cami’nin tam karşısında 20 yıla varan geçmişimizle hizmet vermekteyiz ve beş katlı binamız ile Kadıköy’ün en büyük telefon dükkanı olarak gösterilmekteyiz. Mağazamızda durumu ne olursa olsun her türlü telefonu yüksek nakit ödeme ile satın almaktayız. Jelatini açılmamış kapalı kutu telefonlar en yüksek para ile alınmakta ve kontrol edilerek satışa çıkarılmaktadır. Özellikle telefon bozdurma şeklinde ifade edilen operatörlerden (Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone) veya bazı mağazalardan taksitli, sözleşmeli, senetli, faturaya ek veya taahhütlü telefonu satmak için Teknoway’den teklif almadan kararınızı vermeyin. Kapalı kutu dışında yurt dışı, kayıtsız, ikinci el, kullanılmış, arızalı, ekranı kırık, anakartı bozuk, ön camı çatlak telefonu yüksek fiyata satmak için de bizleri tercih edebilirsiniz. Teknoway Kadıköy ve İstanbul’un en gelişmiş cihazlara sahip cep telefonu teknik servisi olma özelliğini göstermektedir. Bu nedenle yedek parça maksatlı telefon alımı gibi işlemlere de sıcak bakmaktadır.

Eğer İstanbul dışı bir yerde oturuyorsanız mağazamız Teknoway’e yine yüksek fiyatlı ikinci el telefon satmak konusunda ulaşabilirsiniz. Bunun için telefonsat.teknoway.com.tr sitemize girerek marka, model seçimi sonrasında başvuru yapmanız yeterli. Sitemizi ikinci el cep telefonu kaça satılır, telefoncular cep telefonuma ne kadar ödeme yapar, telefonum takasta kaça sayılır gibi merak ettiğiniz soruların cevabı için de kullanabilirsiniz. Benzerlerinden farklı olarak Telefon Sat sistemi cep telefonunuzun geçmişi ile ilgili verdiğiniz bilgilere dayalı olarak sizi müşteri hizmetleri yetkilisine bağlıyor ve WhatsApp üzerinden canlı bir mesajlaşma başlatarak güncel fiyatı en gerçekçi şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Benzer bazı ikinci el cep telefonu fiyatı hesaplama sitesinde bu işler yazılımlar aracılığı ile yapılmakta ancak kullanıcıları tatmin edici sonuçlar elde edilememektedir. Teknoway ise sizi güncel cep telefonu fiyatlarına hakim bir yetkili ile görüştürmekte ve bu işe biraz daha ciddi yaklaştığını göstermektedir. Anlaşma sağlandığında telefonunuzu size sağlanacak ücretsiz kargo kodu ile mağazamıza gönderebilir ve ertesi gün gerçekleştirilecek kontrollerin sonrasında anında nakit ödeme ile ikinci el cep telefonu satışı sağlayabilirsiniz. Teknoway İstanbul dışındayım telefonumu satmak istiyorum diyen binlerce kullanıcıya bu şekilde güvenli bir satış ortamı sunmaktadır ve komisyon ücreti ödemeden internetten telefon satışı imkanı vermektedir.

Telefoncu 2. el alış fiyatı hesaplama

İşini ciddiye alan bir telefoncu cep telefonu satmak için dükkan veya mağaza içerisine girdiğinizde size cihazı inceledikten sonra bazı sorular yöneltecektir. En son söyleyeceğimizi en başta söyleyelim; telefonun sağına soluna bakarak, hafızasının ne kadar olduğunu bile sormadan fiyat veren tüm telefonculardan uzak durur çünkü onların aklında ikinci elde ucuza telefon alıp günü kurtarmak için yüksek kar etmek vardır. Bu nedenle “telefoncular telefon fiyatını öldürür” önyargısının yaygınlaşmalarını sağlamaktadırlar. Telefoncu 2. el alış fiyatı hesaplama için birçok sorunun cevabının bilinmesi gerekir. Kutu var mı, fatura kayıp mı, aksesuarlar orijinal mi, garanti devam ediyor mu, RAM kapasitesi, hafıza miktarı, renk, yurtiçi- yurt dışı kayıt durumu ve daha birçok ayrıntı fiyat üzerinde belirleyicidir. Teknoway olarak ikinci el cep telefonu alırken dikkat edilecekler konusunda çok titiz davranıyoruz çünkü satışa sunduğumuz tüm ikinci el cep telefonları çok eski bir model olsa bile 6 ay garantili olarak raflara konmakta. Herhangi bir sorun olması durumunda cihazın tamir bedelinin ne kadar tutabileceğini müşterimize söylüyoruz. Teknoway Kadıköy ve İstanbul’un en iyi teknik servisidir ve tüm onarımları düşük fiyata ve en iyi işçilikle yapmaktadır. Bu nedenle arızalı telefonu alan yerler arasında ilk sırada gelmektedir. Teknoway teknik servis hizmetini kendi bünyesinde sunmaktadır ve bu nedenle ikinci el cihaz alımı için kar etmeden malzeme parasına işlem yaparak tamir ücretlerini düşmektedir. Bu da diğer tüm mağazalardan en yüksek fiyata telefon alan dükkan olarak Teknoway’i Kadıköy ikinci el telefoncu tavsiye listesine sokmaktadır ve sektörünün en iyisi yapmaktadır.

 

 

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü