Kadıköy Söğütlüçeşme 2.el telefoncular

Kadıköy Söğütlüçeşme 2.el telefoncular açısından Türkiye’nin en merkez bölgesidir denebilir. Kadıköy’ün yoğun yaya trafiği ve ekonomik ortalamanın üzerinde olan günlük ve yerleşik kitlesi özellikle aranan tüm cep telefonlarının Kadıköy Söğütlüçeşme’deki 2.el telefoncular arasında rahatlıkla bulunabilmesini sağlıyor. Kadıköy Söğütlüçeşme bölgesi yaklaşık olarak Türkiye’de ilk cep telefonunun satıldığı tarih olan 1993’ten beri telefoncular hizmet vermeye devam ediyor. Bugün bölgede özellikle 20 yıl geçmişe yaklaşmış Teknoway gibi birçok firmayı görebilirsiniz ancak bizler sadece 2.el telefon alım satımı değil, Söğütlüçeşme’de ikinci el elektrikli scooter alım-satımı, cep telefonu tamir ve yedek parça hizmetleri, aksesuar satışı ve yeni ürünler konusunda da hizmet veriyoruz. Söğütlüçeşme Caddesi No:192’de yer almaktadır ve yer olarak Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında kalmaktadır. Teknoway’e ulaşmak ve yol tarifi için bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Söğütlüçeşme Kadıköy için bir merkez konumundadır. Kadıköy Belediyesi binası Söğütlüçeşme üzerinde yer alır. Ayrıca bu bölgeye Marmaray, YHT (Yüksek Hızlı Tren), Metrobüs ile ulaşım imkanı da oldukça kolaydır. Tüm bunların dışında Kadıköy’e deniz yolu yani şehir hatları vapurları ve deniz otobüsleri ile de ulaşım sağlanabilmektedir. Ülkemizin en büyük spor takımlarından olan Fenerbahçe’nin futbol sahası olan Şükrü Saraçoğlu stadyumu da Kadıköy’de yer almakta ve Söğütlüçeşme’ye çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Teknoway tüm Kadıköy semtleri başta olmak üzere İstanbul içi oldukça kolay bir erişime sahiptir. Zaman sorunu olan müşterilerimiz moto-kurye veya ücretsiz kargo gibi seçeneklerimizden de faydalanabiliyor.

Kadıköy Söğütlüçeşme 2.el telefoncular ikinci el alım-satım mağaza dükkan

Söğütlüçeşme Caddesi Kadıköy Belediyesi tarafından rıhtıma doğru yürürken Taşköprü Caddesi olarak bilinen mevkiden itibaren başlar, Söğütlüçeşme Camii, Altıyol (Boğa Heykeli), Osmanağa Camii şeklinde rıhtım bölgesine kadar devam etmektedir. Kadıköy’de ikinci el cep telefonu alım satımı yapan en güvenilir ve en büyük çapta iş yapan firmalar Söğütlüçeşme Caddesi üzerine konumlanmış durumdadır. Söğütlüçeşme Caddesi uzunluğu yaklaşık 950 metre kadardır ve neredeyse beş dükkandan biri ikinci el cep telefonu tamiri, elektrikli scooter teknik servisi, ikinci el telefon alımı-satımı, telefon tamircisi, cep telefonu aksesuar mağazası olarak hizmet verir. Eğer “ikinci el cep telefonu satmak istiyorum” diyerek bir araştırmaya çıktıysanız size bölgedeki farklı farklı dükkanlara sorarak fiyat almanızı tavsiye ediyoruz. Tabii ki Kadıköy ikinci el cep telefonu en yüksek fiyata satılabilecek yer olarak bilinir; bu doğrudur. Eğer Kadıköy’de oturmuyorsanız veya İstanbul dışındaysanız bu araştırmaya kendi bölgenizdeki cep telefonu mağazaları ile görüşerek başlayabilirsiniz. Genelde cep telefoncular “ucuza telefon almak” peşindedir ve pahalı telefon satışı ile günü kurtarmaya uğraşırlar. Teknoway başta olmak üzere Kadıköy’deki cep telefonu mağazaları hareketli bir pazar içerisindedir ve her gün yüksek adetli cep telefonu alım-satımı gerçekleştirirler. Teknoway olarak teknik servisimizi kendi bünyemizde bulundurduğumuzdan Söğütlüçeşme’nin en iyi telefoncusu olarak hizmet vermekteyiz. Hem elden, hem de kargo ile tüm Türkiye’den ikinci el cep telefonu alımı ve satımı yapmaktayız. Bağdat Caddesi en iyi telefon dükkanı olarak da Teknoway öneri ve tavsiye listesindedir.

Kadıköy 2. el cep telefoncular Söğütlüçeşme

Kadıköy bölgesi Söğütlüçeşme merkez olmak üzere Türkiye cep telefonu ikinci el alım-satım, tamir, bakım ve yedek parça piyasasının en hareketli olduğu bölgeler arasındadır. Kadıköy cep telefonu dendiğinde akla gelen ilk yer olmasını elbette yaklaşık bölgedeki çeyrek asırdır bulunan cep telefonu dükkanı ve mağaza sayısına borçludur. Bugün 2.el cep telefonu değerinde alan yerler konulu araştırma gerçekleştirenler Google üzerinde genelde Kadıköy telefoncular, Kadıköy telefon tamir, Kadıköy Telefoncular Pasajı, Kadıköy 2.el telefoncular, 2 el telefon alım fiyatları, KADIKÖY 2 el telefon sahibinden, Kadıköy Cep Telefonu ve Kadıköy telefoncular sahibinden şeklinde araştırmalar gerçekleştirmekteler. Kadıköy Telefoncular Pasajı veya Kadıköy Telefoncular Çarşısı olarak bundan daha önce bazı bölgelerden bahsedilebilirdi ancak artık mağazaların birçoğu ikinci el telefon alım satımı önceliğinden uzaklaşarak aksesuar satışına yönelmiş durumdalar. Bu nedenle Kadıköy Telefoncular Pasajı olarak gösterilebilecek en doğru adres Söğütlüçeşme Caddesi’dir. İşini profesyonel şekilde yapan ve kurumsallaşmayı başaran birçok dükkan ve Kadıköy’ün en iyi telefoncuları Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde yer almaktadır. Teknoway de bu cadde üzerinde ve Söğütlüçeşme Camii’nin tam karşısında beş katlı bir binada profesyonel hizmet anlayışını sürdürmektedir. Kadıköy Söğütlüçeşme telefoncular açısından zengin bir bölge ancak yine de seçici olmanız konusunda size uyarıda bulunmayı isteriz. Özellikle değerinde ikinci el telefon alan dükkanlar konulu bir araştırma içerisindeyseniz Teknoway’e sormadan karar vermeyin.

Söylediğimiz gibi Kadıköy ikinci el cep telefonu alım satım merkezidir ve bu işin en profesyonel şekilde icra edildiği yerler de Teknoway’in bulunduğu Söğütlüçeşme Caddesi’dir. Söğütlüçeşme Caddesi dışında Kadıköy’de ikinci el telefon alımı yapan telefoncuların bulunduğu şu cadde ve sokaklardan da bahsedebiliriz:

CADDE VE SOKAKLAR

 • Söğütlüçeşme Caddesi / İkinci el cep telefonu alım satımı Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde Teknoway’de yapılmaktadır.
 • Tellalzade Sokak
 • Serasker Caddesi
 • Üzerlik Sokak
 • Moda Caddesi
 • Kırtasiyeci Sokak
 • Bahariye Caddesi
 • Rıhtım Caddesi
 • Başçavuş Sokak
 • Nüzhet Efendi Sokak
 • Moda Caddesi
 • Halitağa Caddesi
 • Kuşdili Caddesi
 • Pavlonya Sokak
 • Yağlıkçıismail Sokak
 • Yasa Caddesi
 • Muvakkithane Caddesi

PASAJLAR

 • Yazıcıoğlu pasajı
 • Altıyol Pasajı
 • Efes Pasajı
 • Palas Pasajı

Kadıköy’ün tüm mahalleleri içerisinde irili ufaklı cep telefonu dükkanları ile karşılaşabilirsiniz. Bu konuda en fazla güvenebileceğiniz yer ve Kadıköy’ün en eski cep telefonu dükkanı Teknoway’dir. Teknoway giriş katında ikinci el cep telefonu alımı-satımı tamiri ve aksesuar satışı konusunda hizmet vermektedir. Teknoway’de ayrıca ikinci el elektrikli scooter alım-satımı yapabilirsiniz. Diğer katlarda Teknik se

Söğütlüçeşme telefoncular arasında en iyisi Teknoway

Teknoway Kadıköy Söğütlüçeşme telefon dükkanları içinde 2. el telefoncular arasında en iyisi olarak gösterilmektedir. Teknoway’in en yüksek fiyata cep telefonu alan yer olmasındaki sebep günlük alım-satım sayısının yüksek olması yani sürümden kazanmasıdır. Teknoway elden cep telefonu nakit ödeme ile alan bir yer olmanın dışında “Telefon Sat” şeklinde arama yapan ve cep telefonu satmak istiyorum diyenler için de telefonsat.teknoway.com.tr sitesi üzerinden hizmet vermekte ve tüm Türkiye’den kargo ile telefon alan telefoncu olarak faaliyet göstermektedir. Site üzerinden marka ve model seçimi yaptığınızda müşteri temsilcisi ile canlı görüşme başlatabilir ve anında cep telefonu ikinci el fiyat hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon Sat sisteminin avantajları komisyon ve kargo ücreti ödemeden internetten cep telefonu satışı yapmanızı sağlamasıdır. Bilindiği gibi internetteki ilan siteleri ikinci el alım satım konusunda komisyon, hizmet bedeli veya kargo ücreti gibi taleplerde bulunmakta ve ciddi kesintiler yapmaktadır. Teknoway’de ise müşteri hizmetleri yetkilisinin vermiş olduğu fiyat aynı gün nakit ödeme şeklinde banka hesabınıza geçmekte veya elden alışverişlerde nakit olarak ödenmektedir.

Telefon alım satımı yapan dükkanlar genelde 2.el telefon fiyat listesi kullanırlar ve telefon değeri hesaplama işlemlerini bu şekilde gerçekleştirirler fakat piyasanın dövize bağlı olarak sürekli değiştiği şu günlerde cep telefonu fiyatları neredeyse anlık olarak güncellenmektedir. Yükselen sıfır telefon fiyatları ikinci el cep telefonu piyasasında hareketlilik oluşmasına ve fiyatların yükselmesini sağlamaktadır. Dolayısıyla cep telefonu ikinci el fiyatı hesaplama yaptırırken o günün koşulları oldukça önemlidir. Telefon Sat sistemi üzerinden yaptığınız başvurularda asla bir robota veya bilgisayar yazılımına bağlanmazsınız. Otomatik fiyat çıkartılmaz, doğrudan cep telefonu kozmetiği ve geçmişine göre 2. el fiyat belirlemesi gerçekleştirilir. Kadıköy Söğütlüçeşme 2.el telefoncular arasında bir numara olan Teknoway’in satışta olan güncel ve garantili ikinci el cep telefonu listesini bu bağlantı aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü