iPhone 13 mini

iPhone 13 mini satmak istiyorum diyen herkesi İstanbul’da Kadıköy ilçesi Söğütlüçeşme bölgesinde 20 yıla yakın deneyimle firmamızın ayrıcalıklı güvenli ikinci el satış hizmetini yaşamaya davet ediyoruz. Hemen şimdi NAKİT ÖDEME ile hızlı ikinci el telefon satışı gerçekleştirebilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizimle WhatsApp görüşmesi başlatmanız yeterlidir.

iPhone 13 mini telefonu en yüksek fiyata alan mağaza artık size daha da yakın.

iPhone 13 mini

FİYAT TEKLİFİMİZİ ALIN

Cihazınız bize ulaştıktan sonra aynı gün içinde en yüksek fiyat teklifini alın.

CİHAZINIZI KARGOLAYIN

Anlaşmalı kargo ile satmak istediğiniz cihazı bize ücretsiz yollayabilirsiniz.

ÖDEME AYNI GÜN BANKADA

Cihaz için satış bedeli ödemesini aynı gün banka hesabına al.

iPhone 13 mini Anında Nakit Satış Formu

Cihaz Bilgileri

Yüzde 0
Yüzde 0

Kişisel Bilgiler

Telefon satışını başlatmak için WhatsApp butonuna basınız.

iPhone 13 mini telefoncu alış fiyatları

iPhone 13 mini güncelliğini koruyan bir model ve özellikle büyük ekranlı telefonlardan pek fazla hoşlanmayanlar ve kadınlar için vazgeçilmez modeller arasında. Elbette iPhone 13 mini’yi bu denli başarılı yapan bir diğer neden de Apple’ın en yeni nesil ürünleri arasında en uygun fiyat etiketine sahip olması. Genelde piyasada en çok satılan iPhone 13 modelleri iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’tır ancak bu kesinlikle iPhone 13 mini’nin dezavantajlı olduğunu göstermiyor; tam aksine iPhone 13 mini kullanıcıları ancak bir sonraki nesilde yine küçük ekranlı bir cihaza geçmek istedikleri için genelde mümkün olduğunca geç elden çıkartmak istiyor ve bu nedenle iPhone 13 mini telefoncu alış fiyatları da oldukça yüksek olmaktadır. Zaten telefonunuzun iPhone olması, 13 gibi son nesil bir aileden olması bile yüksek fiyata iPhone 13 mini satmak için geçerli bir neden. Hatta iPhone 14 mini gibi bir model yüksek ihtimalle olmayacağı için iPhone 13 mini sahiplerinin her zaman avantajlı olduklarını hatırlatalım.

iPhone 13 mini popüler bir model ve özellikle Kadıköy’ün merkezinde yer alan mağazamız Teknoway’de yeni sahibine ulaşması birkaç saati geçmeyecektir. Teknoway 20 yıla yakın süredir ikinci el cep telefonu alım satımı yapmakta ve oturmuş bir müşteri profiline sahiptir. Kadıköy’deki yaya hareketliliği ve gençlerin gezmek için özellikle Kadıköy’ü tercih etmesi bu bölgeyi Türkiye’nin en hareketli cep telefonu merkezi haline getirmiştir. Sizden en yüksek fiyata aldığımız iPhone 13 mini’yi en düşük kar oranları ile tekrardan satışa çıkartarak kısa bir süre sonra yeni sahibi ile buluşturmaktayız. Böylece alıcılara da en düşük fiyata iPhone 13 mini alma fırsatı sunmaktayız. Teknoway günlük cihaz alım-satım trafiği yüksek olan bir işletmedir ve bu nedenle kar oranlarını en düşük seviyede tutmaktadır. Genelde özellikle şehir dışı ve pek hareketli olmayan yerlerde ikinci el iPhone 13 alan yerler düşük fiyat söyleyerek yüksek kar elde etmek isterler ancak bu iş modeli Teknoway’in ticaret anlayışı ile uyuşmamaktadır.

iPhone’um kaç para TL eder?

iPhone 13 mini verip iPhone 14 almak istiyorum diyebilir ve aradaki fiyat farkını merak ediyor olabilirsiniz. Bir başka durumda da iPhone 13 mini ile iPhone 13 Pro veya Pro Max’ı takas yapmak istiyor olabilirsiniz. Teknoway’e uğrayarak iPhone 13 mini ikinci el fiyatını en güncel şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız ve telefonunuzu internetten kargo ile satma fikrine sıcak bakmıyorsanız Teknoway’in geliştirmiş olduğu Telefon Sat sistemi üzerinden başvuru yaparak güncel değerini öğrenebilirsiniz. Telefon Sat sistemi o günün piyasa koşullarına göre sizden telefonunuzla ilgili aldığı verileri bir müşteri hizmetleri yetkilisine WhatsApp üzerinden aktarır ve canlı bir görüşme yaparak fiyat almanızı sağlar. Fiyatı kabul etmeniz durumunda telefonunuzu ücretsiz kargo ile Teknoway’e gönderebilir ve komisyon ödemeden internetten iPhone satışı gerçekleştirebilirsiniz. Teknoway Telefon Sat sistemi tamamen güvenlidir çünkü 20 yıla yakın süredir Kadıköy’de hizmet veren Teknoway’e doğrudan satış yapar ödemenizi anında alırsınız.

iPhone fiyatları özellikle döviz kuruna bağlı olarak neredeyse her ay güncellenmektedir. Hatta her cihazın batarya durumuna ve fiziksel görünümüne bakarak fiyatlandırma yapmak gerekmektedir. Telefon Sat sistemimizde size en yüksek fiyatı sunabilmek için telefonunuzla ilgili tüm teknik ve kullanım bilgisini almakta ve müşteri hizmetleri yetkilimize iletmekteyiz. Müşteri hizmetleri yetkilimiz WhatsApp üzerinden aldığı bilgileri analiz ederek size en yüksek iPhone 13 alım fiyatını sunmaktadır. Daha önceden form doldurarak size otomatik fiyatlar sunan internet siteleri ile karşılaşmış olabilirsiniz ancak Teknoway’in Telefon Sat sistemi tamamen farklıdır ve sizlere gerçek bir müşteri temsilcisi ile görüşerek fiyat alma şansı vermektedir. Dilerseniz telefonunuzu satışa sunduğumuz ikinci el garantili telefon modelleri ile takasa girerek daha uygun fiyatlardan da faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilisine bu talebinizi ilettiğinizde satışa sunulan güncel cep telefonu modelleri için tarafınıza bilgi verilecektir. Fiyat farkı çıkması durumunda banka hesabımıza havale göndererek cihazınızı size kargolayabiliriz. Eğer tercih edeceğiniz telefon daha uygun fiyatlıysa bu kez aradaki fiyat farkını sizin belirtmiş olduğunuz banka hesabına yatırıyoruz. Teknoway internetten en güvenli cep telefonu satışı hizmetini sunmaktadır.

iPhone ikinci el fiyatını etkileyen faktörler

iPhone alan yerler iPhone’a en yüksek ödemeyi yapabilmek için birtakım incelemeler gerçekleştirirler. En basit tabiriyle telefonunuz fabrikadan çıktığı haline ne kadar yakınsa o kadar fazla ödeme alırsınız. Çok özenli şekilde kullanılmış, nokta dahi hasarı olmayan, kutusu ve kutu içeriği tam ve faturası bulunan bir iPhone tam not alacaktır ve yüksek fiyata alınacaktır. Teknoway’deki işleyiş de bu şekildedir. İkinci el iPhone 13 mini almak istiyorum diyen tüm kullanıcılar bu ayrıntılara da bakmaktadır ve her bir eksiklik cihazın şansını zorlamaktadır. Teknoway’e iPhone 13 mini satmak istiyorum diye cihazınızı getirdiğinizde veya gönderdiğinizde teknik servis merkezinde incelemeler yapılır ve cihazınızda herhangi bir sorun bulunup bulunmadığı konusunda size bilgi verilir. Bazen ikinci el olarak cihaz alan ve satmak isteyen kullanıcılar sürprizlerle karşılaşabiliyor ve biz de telefonunuzun yeni sahibinin böyle durumlarla karşılaşmaması için bir nevi iPhone expertiz merkezi gibi çalışıyoruz.

iPhone 13 mini satışı öncesinde internet ilan sitelerinden iPhone 13 mini ikinci el fiyatları konusunda araştırma yapmış olabilirsiniz fakat bazı fiyatların gerçek dışı yüksek veya düşük olduğunu bilmelisiniz. Müşteri çekmek için özellikle piyasa değerinden düşük fiyat yazanlar veya ya tutarsa mantığıyla sıfırından bile yüksek fiyat isteyenler baz alınmamalıdır. Mutlaka referans bir fiyat bilginiz olsun istiyorsanız mağaza olarak hizmet veren kurumsal yerlerin satışa sunduğu cihazlarla kendi cihazınızı kıyaslayabilirsiniz. Bazen telefoncular fiyatı öldürür düşünceli ile doğrudan alıcıya satmak daha cazip gelebilmektedir ancak internetten telefon satışı zaman zaman riskler doğurabilmektedir. Çevrenizde iPhone 13 mini’nizi gönül rahatlığı ile satabileceğiniz biri bulunmuyorsa Teknoway’in Telefon Sat sistemi üzerinden komisyon ve kargo ücreti ödemeden anında nakit ödeme avantajıyla telefonunuzu satabilirsiniz. Teknoway aynı zamanda İstanbul’un en gelişmiş imkanlara sahip iPhone servisidir ve Apple servisinde bile yapılamayan ekranı değiştirmeden ön camı değiştirme gibi işlemleri yapabilmektedir. Eğer telefonunuzda kırık ekran veya çatlak ön cam gibi bir sorun varsa sizden sadece malzeme parası alıyoruz ve işçilik ödemeden daha yüksek fiyata telefonunuzu satma fırsatı sunuyoruz.

Teknoway İstanbul Kadıköy’de ikinci el cep telefonu alım-satımı konusunda uzmanlaşmış bir markadır ve Türkiye çapında cep telefonu alıp tüm Türkiye’ye telefon satmaktadır. Satışa sunulan tüm ikinci el cep telefonları Teknoway garantisi altındadır ve müşterilerimiz bunu bilerek bizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapmaktadır. Eğer siz de iPhone 13 mini’yi piyasa değerinde satmak istiyorsanız ve telefoncu telefoncu gezerek fiyat almakla uğraşmak istemiyorsanız Anında Nakit Satış Formu’nu doldurarak müşteri hizmetleri yetkilimiz ile bağlantı kurmanız yeterli. İstanbul içinde olan müşterilerimiz arzu ederlerse moto-kurye ile iPhone satış hizmetimizden de faydalanabilir. Bu hizmetin seçiminde adresinize gelerek iPhone’unuzu alıyoruz ve nakit ödemenizi gerçekleştiriyoruz.

iPhone 13 mini nakit alan yerler için sık sorulan sorular

Sitemiz ziyaretçilerine iPhone 13 mini model tüm telefonları aynı gün nakit ödeme ile satma imkanı sunmaktadır. İstanbul Kadıköy’de ikinci el telefon alan yerler arasında ilk sırada gelen firmamız, mağaza teslim nakit ödeme telefon satışında profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Durumu ne olursa olsun tüm iPhone 13 mini model telefonlarınızı anında satış ile Söğütlüçeşme mağazamızda nakite çevirebilirsiniz. İkinci el kullanılmış telefon nakit satış için formu doldurarak müşteri temsilcilerimizle WhatsApp görüşmesi yapmanız gerekmektedir. Eğer İstanbul Anadolu Yakası bölgesi Kadıköy civarına yakınsanız elden ödeme imkanı ile de satış gerçekleştirebilirsiniz.

Elinizdeki telefonu artık değiştirmek isteyebilirsiniz veya çeşitli sorunlar nedeniyle elden çıkartmayı düşünebilirsiniz. iPhone 13 mini telefonunuz arızalı, bozuk veya kırık olsa bile firmamızda değerinde satış anlayışı ile hak ettiği ücrete satabilir, ödemeyi nakit alabilirsiniz. Ekranı kırık veya sıvı teması gibi sorunlar yüzünden açılmayan iPhone 13 mini telefonların kullanılır durumdaki parçalarını benzer cihazların onarımında kullanarak hem sizin cihazınızı, hem de yenilediğimiz diğer telefonları ekonomiye kazandırarak müşterilerimize garantili ve ikinci el yenilenmiş telefon seçenekleri sunuyoruz. Durumu ne olursa olsun tüm iPhone 13 mini telefonları en yüksek fiyata sizden alıyoruz ve nakit ödeme yapıyoruz.

Eğer İstanbul‘da ikamet ediyorsanız ve “iPhone 13 mini satmak istiyorum” diyorsanız size güvenilir ikinci el telefon alımı konusunda ayrıcalık sunuyoruz. Eğer zamanınız yoksa ve ikinci el telefonu hemen peşin para nakde çevirmek istiyorsanız, adresinize ileteceğimiz kurye ile evden veya ofisten çıkmadan iPhone 13 mini satışı yaparak ödemenizi alabilirsiniz. Cihazınız ve sizinle ilgili ön bilgileri alabilmemiz için iPhone 13 mini Satış Formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Cihazınız moto-kurye ile alınıp servis kontrolünden geçtiğinde ödemeniz belirttiğiniz IBAN hesabına aynı gün içerisinde yapılacaktır.

Firmamız müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

HİZMETLER

  • iPhone 13 mini alan yerler
  • iPhone 13 mini aynı gün nakit ödeme
  • 2. el iPhone 13 mini alımı
  • Kullanılmış iPhone 13 mini elden satış
  • iPhone 13 mini internetten aynı gün ödeme satış
  • Bozuk ve çalışmayan iPhone 13 mini alan mağazalar
  • İkinci el iPhone 13 mini yenileme

iPhone 13 mini sahibi kullanıcılar artık hiçbir endişe yaşamadan cihazlarını aynı gün internetten güvenli satış yapabiliyorlar. Telefonunuzu satarak ödemenizi nakit veya EFT alabilmeniz için öncelikle iPhone 13 mini Satış Formu‘nu doldurulmanız ve sonrasında size sağlayacağımız ücretsiz kargo anlaşma numarası ile iPhone 13 mini telefonu servisimize göndermeniz gerekmektedir. iPhone 13 mini telefonunuz detaylı test ve incelemelerden geçtikten sonra eğer formda belirtilenlerden farklı bir durumda ise yeniden değerlendirme yapılarak tarafınıza fiyat teklifi yapılacak ve kabul etmeniz durumunda da ödemeniz nakit veya IBAN numarasına bankaya EFT olarak gerçekleştirilmektedir.

Telefon alım-satım sektörü çeşitli nedenlerle dalgalı fiyatlara sahip olabiliyor. Kimi zaman ikinci elde fiyat düşmesi görülürken bazen de kur ve üretim sıkıntıları nedeniyle aldığınız fiyattan daha yükseğe satma gibi durumlar yaşanabiliyor. Teknoway olarak iPhone 13 mini telefonlarınıza en iyi ve en yüksek fiyatı veriyoruz. Sektörümüzde alırken ve satarken kazandığınız ve müşteri odaklı bir ikinci el pazarı oluşturduk ve iPhone 13 mini telefonlara ek olarak diğer birçok marka ve modelin alım satımı ve yenilenmesi işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. 

Elinizdeki aynı gün nakit paraya satmak istediğiniz iPhone 13 mini telefonun fiyatını hesaplarken iPhone 13 mini Satış Formu üzerinden bize sağlamış olduğunuz verileri analiz ediyoruz. Cihaz gerçekten de formda anlatıldığı gibiyse ve sizin de farkında olmadığınız sürpriz bir sorunu yoksa WhatsApp’ta belirtilmiş olan teklif üzerinden nakit ödeme ile alımı gerçekleştiriyoruz. Bunun için elbette telefonunuzun teknik servis merkezimizde incelenmesi gerekiyor. iPhone 13 mini telefonunuzu kendiniz getirebilir, ücretsiz kargo ile gönderebilir veya moto-kurye ile İstanbul içi adresten alım yaptırabilirsiniz.

Menü