Telefon alan yerler

Çeşitli sebeplerle kullandığımız telefonu değiştirmek için telefon alan yerler neresi araştırmak gerekebiliyor. Daha önceden eldeki telefonu satmadan yeni bir telefon almak daha kolaydı ancak günümüzde özellikle döviz kuru etkisi ile yeni model telefon fiyatları oldukça yüksek bir seviyeye geldi. Hal böyle olunca da telefon nereye satılır, telefonu internetten satmak veya ikinci el telefon alan yerler konusunda tavsiye almak gerekebiliyor. Kimi kullanıcılar için ikinci el telefonu doğrudan internet satış siteleri aracılığı ile kullanıcıya satmak arada herhangi bir telefon dükkanı olmadığı için daha karlı. Fakat bu durumların bazı riskler taşıdığı kaçınılmaz ve günümüzde de birçok kullanıcı hiç tanımadığı biriyle, herhangi bir yerde buluşup telefon alım-satımı yapmaktan hoşlanmayabiliyor. Kimi kullanıcılar da 2. el telefon alan yerleri araştırıp cihazını güvenilir şekilde nakit para karşılığı satmayı tercih ediyor. Eskiden “telefon satın alan yerler” dendiğinde akla dükkanlar ve bazı mağazalar gelirdi. Şimdiyse artık Teknoway’in Anında Nakit Telefon Sat hizmetiyle iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, HONOR, General Mobile ve Realme gibi akıllı telefonları internet üzerinden güvenli 2.el telefon satışı şeklinde paraya çevirebilirsiniz.

telefon alan yerler

Teknoway’in yeni servisi ile artık Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tüm iPhone’ları anında nakit şekilde satabilirsiniz. Yeni nesil Telefon Sat servisi sizden öncelikle telefonunuzun geçmişi ile ilgili bazı bilgileri istiyor ve sizi doğrudan fiyat teklifi almanız için Teknoway müşteri temsilcisi ile WhatsApp üzerinden canlı görüştürmeye başlıyor. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size piyasa koşulları doğrultusunda en yüksek teklif sunuluyor ve ödemeniz nakit şekilde gerçekleşiyor. Eğer Gebze dahil İstanbul içi bölgedeyseniz moto-kurye ile telefonunuzu Teknoway’e göndererek anında nakit ödeme ile iPhone satışı gerçekleştirebilirsiniz. Moto-kurye ile telefon satmak dışında kargo ile telefon satışı da mümkün. Bu seçenekte ise telefonu kargoladığınız günün ertesi günü, yani cihazınız Teknoway’e ulaşıp kontrollerden geçtiğinizde ödeme anında banka hesabınıza gönderiliyor. Böylece telefonu değerinde satın alan yerler için sokak sokak gezmenize gerek kalmıyor. Sektöründeki 20 yıla yaklaşan deneyimi ile Teknoway size Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı gün nakit ödeme ile telefon satma fırsatı veriyor.

İkinci el telefon alan yerler

Bazen 2. el telefonu acil satmak istiyorum diyebileceğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Bu ve bu gibi durumlarda internet satış sitelerinde ilan vermek çok da hızlı bir netice almanızı engelleyebilir ve ek olarak gerçekten art niyetli insanlarla karşılaşmak gibi riskler de mümkün. Bugün internet üzerinden telefon almak güvenli mi diye soracak olursanız kesinlikle yüzde 100 güvenlidir demek doğru değil. Cihazlar kötü şekilde tamir görmüş olabilir, kalitesiz çıkma yedek parçalarla tamir edilmiş olabilir, yan sanayi batarya gibi eklemelerle maliyeti düşürülmüş olabilir veya makyajlanarak olduğundan daha güzel gösterilmeye çalışılabilir. Çalıntı cihaz satmak niyetiyle sizi zor duruma düşürebilecek kişiler de cabası… Özellikle iPhone ve Samsung gibi pahalı markaların üst seviye modellerinde bu tarz sorunlardan kullanıcıların ağzı yanabiliyor. Satın alma sonrasında ortaya çıkan sorunlardan sonra satıcılara ulaşılamayabiliyor ve mağdur duruma düşülebiliyor. Dolayısıyla internet üzerinden telefon satmak her zaman bir risk olabilir; bu durumun farkında olmak gerekiyor.

Teknoway olarak İstanbul Kadıköy’de “İkinci el telefon alan yerler” konusunda ilk sırada geliyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek beş katlı teknoloji mağazası Teknoway’de her gün oldukça yüksek sayıda akıllı telefon, tablet, akıllı saat, elektrikli scooter, robot süpürge gibi akıllı cihazlar için ikinci el alım-satım ve teknik servis imkanı sağlanıyor. Markası veya modeli ne olursa olsun akıllı telefonunuzu mağazamıza getirerek kısa bir kontrolün sonrasında piyasa şartlarının üzerinde anında nakit ödeme ile telefon satışı yapabilirsiniz. Eğer İstanbul’da bulunmuyorsanız ve internetten anında nakit ikinci el telefon satışı yapmak istiyorsanız site menüsünden markaya giderek model seçimi yaptıktan sonra karşınıza gelen formu doldurarak bize ulaşmanız yeterli. Müşteri hizmetleri temsilcimiz ile WhatsApp üzerinden görüşme gerçekleştikten sonra fiyat teklifi karşınıza getirilecek ve onaylamanız durumunda satış işlemleri başlatılacaktır.

İkinci el güvenli telefon satışı

Teknoway size ikinci el telefonlar için güvenli satış imkanı sunmaktadır ve en yüksek fiyata nakit satış yapabilmeniz için sizden “Anında Nakit Satış Formu” aracılığı ile bazı bilgileri istemektedir. Cihazın hafızası ne kadar, cihazın RAM’i ne kadar, fatura var mı,  garanti durumu,  IMEI kayıt durumu, dış görünümü (kozmetik), pil sağlığı, cihaz açılıyor mu, ekran durumu nasıl, arızalı kamera var mı, Face ID çalışıyor mu (iPhone modelleri için), değişen parça var mı, cihazı nasıl teslim edeceksiniz, adınız-soyadınız, cep telefonu numaranız, bankanız, IBAN numaranız girildiğinde müşteri temsilcimiz ile WhatsApp üzerinden nakit telefon alım başvurusu yapılmaktadır.

Bu bilgileri sağlayarak WhatsApp üzerinden telefon satmak için Teknoway ile görüşme başlatabilir ve detayları görüşerek anlaşma sağlayabilirsiniz. Tüm bilgiler herhangi bir hatalı anlaşmaya zemin oluşturmamak için sizden yazılı olarak alınmakta ve fiyat teklifi bu doğrultuda oluşturulmaktadır. Beyan edilenlerin dışında bir durum söz konusu ise bu kez sizinle tekrar iletişime geçilmektedir.

Elimdeki telefon kaç para eder?

Akıllı telefon fiyatları son dönemlerde oldukça farklı bir grafik çizmektedir. Normal şartlarda ikinci el telefon fiyatları satın alındığından bir süre sonra yeni modelin de duyurulmasına bağlı olarak gerilemektedir ancak son yıllarda döviz kuru ve çip krizi gibi etkilerden dolayı ikinci el telefonlar da değer kazanmaktadır. Hatta çoğu zaman kullanıcıların satın aldığı sıfır telefon fiyatı bilindiğinden, ikinci el satış fiyatı daha yukarılara çıkabilmektedir. Teknoway olarak faaliyet gösterdiğimiz yani uzmanlık alanlarımızdan biri de ikinci el telefon alım-satımı olmaktadır. Eğer elimdeki telefon kaç para eder diye düşünüyorsanız hemen şimdi telefonunuzun modelini seçerek Anında Nakit Satış Formu ile en yüksek fiyat teklifini alabilirsiniz. Fiyat teklifini aldıktan sonra telefonunuzu adresinizde nakit ödeme ile telefon satışı yapabilirsiniz veya 2. el telefonu kargo ile güvenli satmak yöntemini tercih edebilirsiniz. Teknoway olarak ikinci el telefon satışında ücretsiz kargo hizmeti sağlıyoruz. Teknoway’in yeni Anında Nakit Telefon Sat servisini aynı zamanda telefon kaç para eder gibi merak ettiğiniz sorular için kullanabilirsiniz.

Teknoway’in siz değerli müşterilerine sunduğu bir diğer hizmeti de kredi kartına taksitle telefon takası olmaktadır. Mevcut kullandığınız telefonun tüm bilgilerini WhatsApp aracılığı ile bize bildirdikten sonra anında nakit fiyat teklifi alabilir, elimizdeki güncel sıfır veya ikinci el telefonlara takas yaparak avantajlı ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. Özellikle taksitle iPhone model yükseltme, Apple iPhone takas fiyatları, iPhone eskiyi getir-yeniyi götür kampanyası ve tüm Apple telefon alış fiyatları konusunda bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Eski telefonun modelini yükseltme ve taksitle gerçekleştirebileceğiniz işlemler konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Tüm 2.el iPhone ve diğer telefon modelleri garantili olarak satışa sunulmaktadır ve mevcut kullandığınız tüm akıllı telefonların onarım hizmetleri servisimizde işçilik garantili olarak yapılmaktadır. Ayrıca arızalı telefon alan yerler, bozuk telefonu satmak, ekranı kırık telefon ne kadar eder veya diğer talepleriniz için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü