İkinci el cep telefonu alan yerler İstanbul

Bu yazıda ikinci el cep telefonu alan yerler İstanbul ilinde nerede var, hangi dükkan ve mağazalar güvenilir, ikinci el cep telefonu alan satan yerler tavsiyesi gibi konulara değineceğiz. Fakat öncesinde İstanbul’un ikinci el cep telefonu pazarındaki öneminden bahsetmemiz gerekiyor. İnternetin en popüler ilan sitelerinden birisi olan sahibinden.com üzerinden 30.05.2022 tarihinde gerçekleştirdiğimiz İstanbul İkinci El Cep Telefonu Modelleri konulu araştırmaya göre bu tarihte tüm Türkiye çapında satılık ikinci el cep telefonu sayısı 102.709 olarak görüntüleniyor. Arama sonuçları İstanbul için filtrelendiğinde ise 41.808 cihazın İstanbul’da olduğu bilgisi kolaylıkla elde edilebiliyor. İstanbul’un Avrupa yakası – Anadolu yakası kıyaslaması yapıldığında ise Avrupa yakası satılık cep telefonu sayısı 26.542 adet, Anadolu yakası satılık cihaz sayısı 15.272 adet sonucu elde edilebiliyor. İstanbul’un cep telefonu alım-satımı sektöründe en hareketli ilçesi ise 3472 cihaz ile Kadıköy oluyor. Kadıköy’e Anadolu yakası tarafında Üsküdar, Ümraniye ve Maltepe gibi ilçeler takip ederken Avrupa yakasında ise liderlik koltuğunda Şişli var. Şişli’yi Beyoğlu, Beşiktaş gibi merkezi konumdaki ilçeler takip ediyor. Yaptığımız bir diğer araştırma ise İstanbul’da iPhone alım-satımı konusunda hangi ilçenin en hareketli olduğu… Araştırma sonuçlarına göre Kadıköy ilk sırada. İstanbul’da satılan ikinci el cep telefonlarının yarısından daha fazlasının iPhone olduğuna yönelik ilginç bir bilgi daha elde ediyoruz. Kadıköy’ü hareketlilik açısından Ümraniye ve Beşiktaş gibi merkezler takip ediyor. Buradan çıkan sonuçlara göre ikinci el cep telefonu alan yerler İstanbul söz konusu olduğunda Kadıköy ilçesinde araştırılmalı. Rekabet, hizmet kalitesi ve cihaz çeşitliliğinin fazla olması durumu son kullanıcıların faydasına olacak alışveriş ortamları oluşmasını sağlıyor.

İkinci el cep telefonu alan yerler İstanbul dükkan mağaza iPhone

İstanbul dışında yaşayan kullanıcılar ikinci el cep telefonunu “değerinde” satmak için İstanbul’a satış yapmak isteyebiliyor ve bu konuda ilk olarak akla ilan siteleri geliyor. Bir diğer seçenek de İstanbul’da kargo ile ikinci el telefon alan dükkanlar bularak iletişim kurmak. İnternette elden veya kapora alarak yapılan alışverişlerde riskli bir ortam doğduğunu artık hepimiz az çok biliyoruz; çünkü karşımızdaki kişiyi tam olarak tanımıyoruz. İnternetin güvenilir ilan siteleri işte bu sebeple “güvenli alışveriş” sistemi sunarak önce karşı tarafın ödemesini havuza alıyor ve sizden cihazı göndermenizi istiyor. Cihaz alıcıya ulaştığında ve onay verildiğinde de bir komisyon kesilerek ödeme size iletiliyor. Günümüzde bazı ikinci el cep telefonu satılan ilan siteleri komisyon oranları en az olanları tercih edilmeye çalışılıyor ancak yüzde 13’e kadar komisyon keserek gönderen var. Bu da yaklaşık 15.000 TL seviyesindeki bir telefon için 2000 TL’ye yakın bir komisyon kesintisi demek oluyor. Peki bu durumda ne yapmalı? İnternetten komisyonsuz ikinci el cep telefonu nasıl satılır bu konuda sizin gibi birçok müşterimiz için Anında Nakit Telefon Sat sloganı ile telefonsat.teknoway.com.tr satış sitemizi geliştirdik. İkinci el cep telefonu markası ne olursa olsun iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, HONOR, General Mobile ve Realme fark etmeksizin anında nakit satabilir ve ödemeyi şehir dışındaysanız aynı gün banka hesabınıza alabilirsiniz. Teknoway’in Telefon Sat sisteminde herhangi bir komisyon uygulanmadığı için ve tüm cihazlar yüksek paraya satın alındığı için karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Telefonu Yüksek Fiyata Satmak, Nereye Satabilirim?

Günümüzde artık yeni bir cep telefonu almak için veya model yükseltmek için önce eski cep telefonunu yüksek fiyata satmak gerekiyor. Dolayısıyla bu şekilde planları olan bir kullanıcı telefonuma en fazla parayı neresi verir, yüksek ödeme ile telefon alan telefon dükkanları hangileri, ikinci el telefon alınabilecek yerler, kullanılmış telefonu değerinde alan tanıdık telefoncu tavsiyesi gibi araştırmalar yapıyor. Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi cep telefonunda İstanbul bir merkez, Kadıköy’de İstanbul’da bir merkez konumundadır. Bizler de Teknoway olarak 20 yıla yaklaşan ikinci el cep telefonu alım satım geçmişimizle ve beş katlı mağazamızla Kadıköy’de bir merkez olarak hizmet veriyoruz. Devreye aldığımız Telefon Sat sisteminde iPhone satmak istiyorum diyen veya Samsung telefonumu takas yapmak istiyorum diyen tüm kullanıcılar faydalanabilmektedir. Üstelik Telefon Sat sistemi şu ana kadar geliştirilenlerden farklı olarak sizi doğrudan bir müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüştürmekte ve telefonunuzun durumuna göre size canlı olarak güncel bir fiyat sunmaktadır. İnternette bilgileri girerek telefon satılabilecek internet siteleri vardır ancak gerçek dışı fiyatlar vererek kullanıcıları yanıltmaktadır. Teknoway’in internetten telefon satılabilecek siteler arasında ilk sırada gelmesi için geliştirdiği Telefon Sat sistemi basit tek bir sayfada size telefonunuzun geçmişi ile ilgili bir anket doldurtturuyor ve adınız-soyadınız gibi kişisel bilgilerle müşteri hizmetlerine erişerek canlı görüşme yapabilmenizi sağlıyor. Müşteri hizmetleriyle görüşerek telefonunuzun anlık ikinci el değerini öğrenebilir ve anlaşma sağladığınızda nakit satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da iPhone alan yerler

İstanbul’da iPhone alan yerler oldukça fazla sayıdadır ancak buradaki amaç gerçek anlamda ekspertiz hizmeti ile iPhone alım-satımı yapmaktır. Teknoway olarak elimizde en gelişmiş iPhone servis ekipmanları yer almaktadır ve bize gelen tüm iPhone’ları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek satın almaktayız. Eğer bir sorun varsa satın alma öncesinde müşterimizi bilgilendirmekte ve satışa sunduğumuz cihazları da 6 ay garantili olarak sunmaktayız. Teknoway İstanbul’un en hareketli ikinci el cep telefonu alım-satım bölgesi olan Kadıköy’de en büyük mağaza olarak hizmet vermekte ve en güvenilir ve müşteri memnuniyeti yüksek olarak tavsiye edilmektedir. Yüksek ikinci el cihaz alım-satım trafiği Teknoway’i yüksek fiyatlı ikinci el cep telefonu alan yerler arasına yerleştirmiştir ve aynı şekilde düşük kar oranı ile cep telefonu satışı yaparak hem alıcıyı hem de satıcıyı memnun etmekteyiz. Teknoway olarak iPhone veya diğer marka cep telefonlarında önceliğimiz kısa zamanda yüksek kar elde etmek yerine müşteri odaklı bir ticaret anlayışıdır. Telefon Sat sistemimizde başvuru yaptığınızda ücretsiz kargo ile cihazınızı bize gönderebilir ve ertesi gün kargo bize ulaştığınızda ödemenizi anında nakit olarak bankanıza alabilirsiniz. Eğer İstanbul içi yerinizden kalkmadan moto-kurye ile cep telefonu satışı yapmak istiyorsanız yine müşteri hizmetleri yetkilimize bunu bildirmeniz yeterli. Eğer takas düşünceniz varsa müşteri hizmetleri yetkilimizden o anda Teknoway’in satışa sunduğu ikinci el cihazların bilgilerini alarak avantajlı teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Teknoway cep telefonu teknik servisi olarak en gelişmiş teknik imkanlara sahiptir. Bu nedenle ekranı kırık iPhone’u kim alır, ön camı çatlak iPhone nerede satılır, suya düşen iPhone kaç para eder, kamerası bozuk iPhone’u nerede satabilirim gibi sorular için de tek cevaptır. Telefonunuzun arızası ne olursa olsun ve hatta markası ve modeli de fark etmeksizin Teknoway’den dilerseniz cihaz yeniletme hizmeti alarak daha yüksek fiyata satış gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı Kadıköy’de cep telefonu yenileme hizmetleri için de bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Yurt dışı, kayıtsız, arızalı, yanmış, batarya sorunlu, Face ID’si arızalı, ses entegresi bozuk veya hoparlörü açılmayan iPhone alım-satımı gibi tüm konular için Teknoway müşteri hizmetlerine buraya tıklayarak WhatsApp üzerinden ulaşmanız yeterli. İkinci el cep telefonu alan yerler İstanbul için Teknoway tek adresiniz…

 

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü