İkinci el iPhone alan yerler

Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça yüksek.  Genelde tüm telefoncular ikinci el iPhone alan yerler arasındadır ancak dükkandan dükkana telefoncuların iPhone alış fiyatları farklı olabilmektedir. İkinci el iPhone fiyatı hesaplama konusunda her dükkanın farklı çalışan sistemleri vardır ancak genelde telefonun yurt içi olması, faturasının bulunması, kutusu ve kutu içeriği gibi ayrıntılar fiyat üzerinde doğrudan etkilidir. Elbette bir diğer önemli nokta da cihazınızın ne derecede temiz olduğudur. Fabrikadan çıktığı hale yakın olan telefonlar satıcı açısından da risksiz olduğu için hızlı şekilde el değiştirebilirler. Ancak ekranı önceden yan sanayi bir ekranla değişmiş veya kenarlarında darbe olan telefonlar bazı hassas kullanıcılar tarafından kabul görmeyeceği için bu tarzda telefonların ikinci el fiyatları kusursuz olan cihazlara göre biraz daha farklı olabilmektedir.

İkinci el piyasası en hareketli olan iPhone aileleri iPhone X, iPhone 11, iPhone 12 ve iPhone 13 şeklindedir. Eğer iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max modellerinden birine sahipseniz çok hızlı bir şekilde nakite çevirebilirsiniz. Mağazamız Teknoway’de her gün onlarca ikinci el iPhone alım-satımı yapılmaktadır ve ikinci el iPhone alan yerler arasında Kadıköy’de en çok tercih edilen nokta olma başarısını göstermekteyiz. Teknoway satın alma öncesinde tüm iPhone modelleri üzerinde çok ciddi teknik kontroller gerçekleştirerek alım yapar ve alınan cihazları garantili olarak yeni sahiplerine ulaştırarak ayrıcalıklı bir hizmet anlayışı sunar. Teknoway Kadıköy’de kullanılmış iPhone’a en yüksek ödeme yapan mağaza konumundadır.

iPhone X ikinci el

iPhone X ailesi özellikle OLED ekrana geçiş sebebiyle devrimsel yenilikler sunuyordu ve bu nedenle ikinci el piyasasında halen oldukça fazla şekilde ilgi görüyor. Üzerinden üç nesil geçmiş olmasına rağmen iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone X halen aranan cihazlar arasında bulunuyor. Eğer iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max veya iPhone X satmak istiyorum diyorsanız mağazamız Teknoway’e gelerek size en yüksek fiyat teklifini sunmamıza yardımcı olabilirsiniz. Teknoway oturmuş müşteri profiliyle tüm Türkiye üzerinden ikinci el iPhone alımı yapmaktadır ve kargo ile iPhone satmak istiyorum veya İstanbul’daki telefonculara kargo ile telefon satmak düşüncesinde olan kullanıcılara da yardımcı olmaktadır.  Telefon Sat sistemi üzerinden telefonunuzun geçmişine dair bilgileri girdiğinizde sizin de telefonunuza internet üzerinden fiyatlandırma yapabilir ve kabul etmeniz durumunda ücretsiz kargo kodu sağlayarak nakit ödeme ile sizden alışını gerçekleştirebiliriz.

iPhone 11 ikinci el

iPhone 11 modelleri özellikle ekran ve kamera yönünden büyük yenilikler içeriyor. Günümüzde iPhone 11 kullanan kişilerin bir kısmı halen iPhone 12 veya iPhone 13 almak için geçerli birer neden bulamıyor çünkü özellikle iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max gibi modeller son derece ileri düzey özelliklere sahip ve şarj ömürleri olarak da bekleneni fazlası ile karşılıyor. iPhone 11’i yüksek fiyata satmak veya daha üstü bir modelle takas yapmak istiyorsanız mağazamızda satışa sunduğumuz ikinci el iPhone modelleri konusunda telefonla veya WhatsApp ile bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Teknoway iPhone 11 ikinci elde kaça gider, iPhone 11 Pro ikinci el fiyatları veya telefoncular iPhone 11 Pro Max’ı kaça alır gibi konularda araştırma yapan ve bilgisi olan kullanıcılar için en iyi fiyatı sunmaktadır. Teknoway en düşük kar oranları ile çalışmakta ve kısa zamanda yüksek kar elde etmek yerine müşteri kazanarak marka bilinirliğine yatırım yapmak isteyen bir çalışma anlayışına sahiptir. Teknoway’de tüm iPhone’a en fazla para veren dükkandır ve ödemeyi nakit olarak gerçekleştirmektedir.

iPhone 12 ikinci el

iPhone 13 modellerinin çıkışı ile birlikte iPhone 12 modelleri daha cazip bir fiyat aralığına geriledi. Bugün iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max gibi modeller halen en iyi iPhone modelleri olarak görünüyor çünkü iPhone 13 ile kıyaslandığında çok ciddi farklar içermiyorlar ve tasarım olarak da benzer yapıya sahipler. Eğer ikinci el iPhone 12 satmak istiyorsanız ve kafanızdaki yüksek fiyatı almak istiyorsanız Teknoway ile görüşmeden son kararınızı vermeyin. Teknoway ikinci el cep telefonu pazarının en hareketli olduğu İstanbul Kadıköy bölgesinde yer almakta ve oturmuş bir müşteri profiline sahiptir. Bu nedenle cihazınız hemen satılacağı için Teknoway size en yüksek fiyatı teklif edecektir. Eğer ekranı veya kasasında sorunlar olan bir iPhone 12’ye sahipseniz Teknoway’in en iyi iPhone özel servisi olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Cihazınızı satmak istediğinizde sadece yedek parça parasına ve malzeme parası ödemeden sizden satın alabiliriz ve böylece istediğiniz fiyatı elde edebilirsiniz.

iPhone 13 ikinci el

iPhone 13 en iyi iPhone modelleri denebilecek iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’tan oluşuyor. Yüksek fiyatlı olmasına rağmen tüm iPhone 13 modellerinin çok hızlı bir ikinci el piyasası vardır. Bazı kullanıcılar iPhone 13 ile iPhone 13 Pro farkları araştırıp takas yapmak isteyebiliyor veya büyük ekranı nedeniyle iPhone 13 Pro Max düşünebiliyor. Teknoway Kadıköy’de en yüksek paraya iPhone alan yerler arasındadır ve iPhone 13 modellerine de en iyi fiyat teklifini verecektir. Tüm Türkiye’den cihaz alımı yapan güvenilir bir nokta olduğumuz için satışa sunduğumuz ikinci el garantili iPhone modelleri arasında genellikle iPhone 13 ve iPhone 13 Pro Max gibi modeller olmaktadır.  Ayrıca bazen de kullanıcılar hediye gelen veya alıp kullanmadıkları sıfır iPhone 13 Pro – Pro Max gibi modelleri bize satabilmektedir ve bu nedenle mağazamızda piyasa fiyatından daha ucuz iPhone 13 ikinci el alım imkanı da olabilmektedir. Satışa sunduğumuz tüm modeller için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Tıklayın ikinci el iPhone alın satın

İkinci el iPhone satmak istiyorum diyen ziyaretçilerimizin yapması gerekenler basittir:

  1. telefonsat.teknoway.com.tr/iphone  sayfamızı açın.
  2. Karşınıza gelen listeden veya arama motorunu kullanarak iPhone modelinizi seçin.
  3. Karşınıza getirilen Anında Nakit Satış Formu’nu doldurun.
  4. WhatsApp görüşmesi başlatıp fiyat teklifini alın.
  5. Müşteri temsilcisi yetkilisinden aldığınız ücretsiz kargo kodu ile cihazınızı bize gönderin.
  6. Nakit ödemenizi alın.

Telefon Sat sistemini kullanarak iPhone satmak oldukça basittir. Genelde birçok kullanıcı internetten yüksek fiyatlı olduğu için iPhone satışını güvensiz bulur ancak Teknoway’in geliştirmiş olduğu Telefon Sat sistemi ile iPhone’unuz Kadıköy’deki beş katlı mağazamıza geliyor ve teknik servis kontrolü sonrasında fiyatlandırılıyor. Eğer belirtilenlerin dışında bir durum söz konusu değilse ödeme nakit olarak gerçekleştiriliyor veya şehir dışındaysanız banka hesabınıza EFT yapılıyor. Böylece internetten kargo ücreti ödemeden, komisyonsuz iPhone satışı mümkün hale geliyor. Komisyon ödemeden iPhone satışı ve internetten güvenli iPhone satışı için mağazamız Teknoway ile görüşmeniz yeterlidir. Teknoway aynı zamanda ikinci el iPhone alımı ve satışı gerçekleştirmektedir. iPhone satıp Samsung almak, iPhone verip Xiaomi’ye geçmek veya diğer istekleriniz için mağazamız stoklarında yer alan ürünlerle takas seçenekleri ile ilgili bilgi alabilir ve uygun ödeme koşulları ile işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü