İkinci el cep telefonu alanlar

İkinci el cep telefonu nereye satılır? İkinci el cep telefonu alanlar nelere dikkat ederler? Kullanılmış telefonun fiyatı nasıl belirlenir? 2. el iPhone neden sıfırından daha pahalı? Eğer ikinci el cep telefonunuzu değerinde satmak istiyorsanız sizin de aklınızın bu tarz sorularla meşgul olma ihtimali oldukça yüksek. İkinci el cep telefonu satılabilecek yerler olarak ilk etapta internet kanalı ve mağazalar akla geliyor. İnternet üzerinde elbette faydalanabileceğiniz farklı ortamlar var. İlan siteleri işe yarayabilir, aynı şekilde Facebook alım-satım grupları da telefonunuzu satmanızı sağlayabilir ancak bu şekilde bir satış sisteminde hem karşı tarafa kargolama veya birebir görüşme ile elden cihaz satışı aşamalarında yaşanabilecek bazı riskler bulunmaktadır. Hatta birçok kişi de ikinci el ilan sitelerinden telefon satmak riski sebebiyle genelde ikinci el cep telefonu alanlar aracılığıyla cihazını elden çıkartmayı istemektedir. Normal şartlarda internetteki ilan siteleri güvenli alışverişe dair birçok yenilik sunuyorlar. Havuz ödeme sistemi birçok ikinci el eşya için uygun olsa da özellikle IMEI numarası çalınması ihtimali yüksek olan pahalı telefon modelleri için bu yöntem düşündürücü olabiliyor. Havuz ödeme sisteminde kullanıcı ödemeyi yaptıktan sonra satıcı ürünü kargoluyor ve sistemde tüm bilgiler kaydediliyor. Alıcı kontrol yapıp onay verince para bir komisyon kesilerek karşı tarafa gönderiliyor. Ancak alıcı kontrol edip onay vermezse bu kez satıcının aklında türlü türlü sorular gelebiliyor. En başında IMEI numarası başka birisi tarafından görülmüş olabiliyor. Tabii böyle durumlar her zaman gerçekleşecek diye bir durum da söz konusu değil.

İnternetten kargo ile ikinci el cep telefonu alanlar

Kargo ile gönderim dışında birçok ikinci el cep telefonu satılan yerlerde yani başka türde ilan sitelerinde elden alışveriş imkanı da sunuluyor. Elden telefon satmanın avantajları elbette site komisyonunu aradan çıkartmak ve kargoda başına bir şey gelme ihtimalini ortadan kaldırmak. Ayrıca biraz önce bahsettiğimiz kargo ile telefon satmanın riskleri de elden satışta geçerli olmuyor ancak elden telefon satışı bu kez başka risklerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Telefonun gelişigüzel kontrol edilerek alınması ve geçmişinin tam olarak bilinmemesi, alıcı veya varsa satıcının kötü niyetinin anlaşılamaması veya daha da kötü bir durum olarak gasp gibi durumlarla karşılaşabilme de bu riskler arasındadır. Dolayısıyla ikinci el telefon satmak istiyorum nereye satabilirim diyenler için en dertsiz çözüm her zaman ikinci el cep telefonu alanlar olmuştur. Yani dükkan veya mağazalardan bahsediyoruz. İkinci el cep telefonu alan dükkanlar neden fiyatı düşük söylüyor veya neden çok az para teklif ediyor şeklinde düşünmeniz son derece doğal ancak burada yapmanız gereken cihazınızın gerçekten piyasa değerini bilerek ve ikinci el alım-satımının en fazla yapıldığı yerlerde alışverişi yapmanız. Yani haftada 2-3 tane telefon alıp satan bir telefon dükkanından aldığınız teklif elbette pek içinize sinmeyecektir ancak günde en azından 10’a yakın telefon alım-satımı yapılan yerlerde size sunulacak olan teklifler daha caziptir. Yoğun şekilde cihaz trafiği olan telefon dükkanları daha fazla ödeme yapar ve cihazınızı vakit geçirmeden bir başkasına satar. Hem alıcıyı, hem de satıcıyı hoş tutmak için kar makası mümkün olduğunca kapalıdır yani alıcıdan mümkün olduğunca yüksek fiyatlı alım yapılır ve satıcıya da en az kar ile düşük fiyatlı satış gerçekleştirilir. O yüzden telefonu en yüksek fiyata nerede satabilirim araştırmasını bulunduğunuz şehrin merkezinde yapmalısınız.

En yüksek ikinci el telefon alanlar

İkinci el telefon alanlar en yüksek fiyat için şehir merkezinde insan ve ticaret trafiğinin yoğun olduğu bölgelerdeki dükkan ve mağazalardan fiyat araştırması yapmalı. Türkiye’nin bu açıdan kalbi, işletmemizin de yer aldığı İstanbul’un Kadıköy ilçesidir. Teknoway olarak 2. el cep telefonu alım-satımı yapan en eski firma olarak gösteriliyoruz ve 20 yıla yakın bir geçmişimiz bulunuyor. Eğer mağazamıza gelme imkanınız varsa ikinci el, sıfır, kutulu, yurt içi veya yurt dışı fark etmeksizin tüm cep telefonlarınıza en yüksek fiyatı verebiliriz. Ancak İstanbul’da oturmuyorsanız veya cihazınızı bize ulaştırma şansınız yoksa telefonunuzu kargo ile de bize satabilirsiniz. Yoğun cep telefonu ikinci el alım-satım ve takas işlemlerine şehir dışından da birçok takipçimiz ilgi göstermekte. Özellikle sahibinden.com Teknoway sayfamıza İstanbul dışı oldukça fazla takas talebi almaktayız. İstanbul’da kargo ile telefon alan yerler arasında devreye aldığımız Anında Nakit Telefon Sat sistemi ile güvenli ve birebir müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşerek fiyat alabileceğiniz bir platform oluşturduk. telefonsat.teknoway.com.tr sitesine girdiğinizde yapmanız gerekenler oldukça basit. Telefonunuzun markasını seçip modelini arattığınızda karşınıza gelen görsellerden telefonunuza uygun modeli seçin. Anında Nakit Satış Formu sizden telefonunuzun kozmetik durumu, teknik bilgileri ve batarya seviyesi gibi bilgileri isteyecek. Formu doldurduğunuzda sistem sizi WhatsApp üzerinden telefon satmak için canlı destek müşteri hizmet yetkilimiz ile görüştürmeye başlayacak. Fiyatta anlaşma sağlandığında ücretsiz kargo veya İstanbul içi müşterilerimiz moto-kurye ile cihazlarını bize göndererek anında ödeme alabilirler.

İnternetten telefon mağazasına telefon satmak veya telefon dükkanına telefon satmak zor bir iştir çünkü öncelikle telefonda anlaşabilmek gereklidir. Anında Nakit Telefon Sat sistemi bize telefonun ikinci el değerini hesaplayabilmemiz için tüm bilgileri alabileceğimiz bir form içeriyor. Form WhatsApp üzerinden yetkilimize ulaştığında değerleme yapıp en yüksek teklifi size iletiyoruz. Dilerseniz cihazınız bize ulaştığında nakit ödeme almak yerine garantili ve ekspertizli ikinci el telefon satışı yapan yerler arasında olduğumuzdan size avantajlı takas teklifleri de sunabiliriz. Böylece almak istediğiniz ikinci el telefona da oldukça uygun bir fiyata sahip olabilirsiniz. Bunun için de müşteri hizmetleri yetkimizle görüşme sırasında böyle bir talebinizin olduğunu söylemeniz yeterli. Müşteri hizmetleri yetkilimiz size güncel stoklara göre ikinci el modelleri bildirerek en cazip takas tekliflerini iletecektir.

Cep telefonu eskiyi getir yeniyi al

Teknoway’in eskiyi getir yeniyi al hizmeti için İstanbul’daki mağazamıza gelmenize gerek yok. Marka ve modelinizi seçerek Anında Nakit Telefon Sat formu üzerinden bilgileri müşteri hizmetleri temsilcimize ileterek eskiyi getir yeniyi al cep telefonu kampanyası hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Normalde internetten cep telefonun ikinci el fiyatını hesaplama aracı gibi hizmetler sunulduğu oluyor ancak sürekli olarak değişen fiyatlar nedeniyle bu sistemler kullanıcılara çok da doğru bilgiler sunamıyor. Bizler Anında Nakit Telefon Sat sistemimizde başvuru formunun ucuna WhatsApp üzerinden iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri departmanımızı yerleştirdik. Böylece 2. el telefonum ne kadar eder, telefoncular telefonuma ne kadar para verir, telefonumu takasta kaça sayarlar, bozuk telefonu kaça alırlar, en yüksek fiyata telefon alan yer neresi gibi birçok sorunun cevabını tek bir yerde bulabilirsiniz. Özellikle telefonlar, tabletler, akıllı saatler, akıllı ev ürünleri ve elektrikli scooter’lar konusunda tamir-bakım, teknik servis ve ikinci el alım-satım tecrübesiyle sektörünün öncüsü olmayı başaran Teknoway, bu hizmetiyle İstanbul’da olmayan kullanıcıların da değerinde anında nakit telefon satmasına olanak sağlıyor. iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, HONOR, General Mobile ve realme telefonlarınızı anında nakit olarak “değerinde” alıyoruz; ödemeyi hemen yapıyoruz.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü