İkinci el cep telefonu alan yerler

Telefon dükkanları ile ilgili olarak akıllarda her zaman merak edilen sorular vardır. Telefoncu dükkanı ne kadar sermaye ile açılır, telefoncular ayda ne kadar para kazanır, bir telefon satışından ne kadar kar edilir, ikinci el telefon kar yüzdesi, onaylı ikinci el telefon satıcısı nasıl olunur, onaylı telefon yenileme merkezi şartları, ikinci el telefon alım satımında dikkat edilecekler, telefon tamir teknisyeni maaşları nedir, telefon tamircileri ne kadar para kazanır, maaşları ne kadardır gibi birçok soruyu düşünüyor olabilirsiniz. Evet, gerçekten de yapabildikten sonra fırsatlar ülkesi Türkiye’de ikinci el cep telefonu alan yerler iyi kazançlar elde ediyor. Bu tabii ki her zaman geçerli olan bir durum değil ve her meslek dalında olduğu gibi riskler her zaman fazla. Cep telefoncu dükkanı açmak basit yalnız içeride bulunduracağınız ürünler, aksesuarlar vb. oldukça güçlü bir sermaye istiyor ve aynı şekilde telefon tamiri için kullanılan ekipmanlar da oldukça yüksek fiyatlı. Müşteri memnuniyeti sunabilmek için belirli bir yedek parça stoğuna sahip olmalısınız ve bu da bir maliyet. Her ne kadar ilk etapta ikinci el cep telefonu alan yerler alım-satım ile dükkanı döndürebilirim diye düşünse de cep telefonu tamirinden ne kadar para kazanılır diye hesapladığınızda amortisman süresi sonrasında buna değeceğini kolaylıkla görebilirsiniz. Elbette aşılması gereken bazı süreçler var. Dükkanınız iyi bir yerde olmalı, büyük olmalı, internette sizden iyi bahsedilmeli, reklamınız olmalı ve hatta oturmuş müşteri profiliniz olmalı. Ancak bir zaman geçtikten sonra kar edebilmekten bahsedeceğinizi ve kendinizi de bu sürede idare edebilecek şekilde ayarlamanız gerekli. Bir de şöyle bir şey var: şu anda piyasada açık olan çok fazla cep telefonu dükkanı ve ikinci el cep telefonu alan yerler var ancak kapatıp giden çok çok daha fazla…

İkinci el cep telefonu alan yerler Kadıköy tavsiye iPhone Samsung

İkinci el cep telefonu alan yerler hemen her mahallede vardır diyebiliriz ancak her işte başarının anahtarı hakkını vermektir ve herkes için de hakkını vermeye çalıştığını söyleyemeyiz. İkinci el bir otomobil nasıl alınıyorsa yani dışarıdan bakmak yeterli olmuyorsa ekspertiz yaptırılıyor, bir uzman değişen parçalara bakıyor, varsa tamir ve kaza geçmişleri inceleniyor ve satıcının aldatma ihtimallerini ortadan kaldırmak için araya profesyonel düzeyde hizmet veren ekspertiz merkezleri giriyor ve böylece alıcının olası mağduriyeti de ortadan kalmış oluyor. İkinci el telefon alan yerler de aynı hassasiyetle bu işi yaptığı sürece günden güne güven kazanacak ve büyüyecektir. Dolayısıyla profesyonel düzeyde eğitimli teknisyenler bulunmayan, teknik servis ekipmanları yetersiz ve bilgisi olmayan yerler için “ikinci el telefon alan yerler” değerlendirmesini yapmamanız gerekir. Zaten bu tarz yerler yüzünden telefoncuların telefonlara düşük fiyat vermesi gibi bir algı oluşmuş durumda. Yüksek fiyata telefon alan yerler elbette sizin onlara sunduğunuz cihazın o anki durumu ile ilgili bu teklifi verebilmekteler. Yine otomobil örneğine dönelim. Kullanılmış olsa bile bugün nasıl temiz olan bir ikinci el otomobil bir zamanlar alınan sıfır fiyatının misli misli üstüne satılabiliyorsa telefonlar için de benzer cümleleri kurabilmek mümkün. Ekspertizli ikinci el telefonlar her zaman kullanıcılar açısından güven verici ve uygun fiyatlıdır. İkinci el cep telefonu alan yerler ekspertizle satıcı ve alıcıyı bilgilendirdiği sürece hem fiyat olarak memnuniyeti sağlayacaktır, hem de kısa süreli yüksek kazançlar değil müşteri kazanacaktır. Tabii iyi bir telefon dükkanı nasıl olmalı burada insan trafiğini fazla olduğu yerler de önem taşıyor.

En iyi ikinci el cep telefonu alan yerler

Türkiye’de özellikle büyük şehirlerde nüfus yoğunluğu oldukça fazladır ve Antalya, Adana, Ankara, İzmir, Bursa ve tabii İstanbul gibi büyük şehirler sektöre yön veren iller arasındadır. Ancak Türkiye’de ikinci el telefon pazarı en çok nerede diye soracak olursanız bu soruya “İstanbul” şeklinde cevap vermemiz gerekir. İstanbul’da artık mahallelerin arasında bile ikinci el cep telefonu alan yerler görebilirsiniz ancak gerçek anlamda telefonunuzu inceleyerek “değerinde” fiyat veren yerler için bu işin merkezine yani Kadıköy’e gitmeniz gerekiyor. En iyi ikinci el cep telefonu alan yerler yani en yüksek fiyatı veren ve aynı gün ödeme yapan yerler Kadıköy’dedir ve Teknoway 20 yıla yaklaşan sektörel deneyimi ve profesyonel hizmet anlayışıyla Kadıköy’deki en fazla bilinen telefon alım-satım merkezleri arasındadır. Bugün nasıl ki Kapalıçarşı’daki altın fiyatları diğer birçok semt esnafına göre daha avantajlıysa Kadıköy’ün ikinci el cep telefonu piyasası fiyatları da diğer her yerden daha yüksektir. Kadıköy özellikle iş ve insan trafiğinin çok yoğun olduğu, ayrıca ekonomik seviyesi yüksek yerel halkın yaşadığı bir bölgedir. Teknoway, Söğütlüçeşme Caddesi üzerinde ve Söğütlüçeşme Cami’nin tam karşısında yürüyüş yolu üzerinde hizmet vermekte ve ikinci el cep telefonu alan yerler arasında bulunmanın dışında aynı gün tamir, takas, yenileme, sıfır akıllı ev aletleri satışı ve elektrikli scooter showroom, tamir-bakım ve teknik servisi olarak beş katlı binasında hizmet vermekte ve bölgenin en geniş çaplı işletmesi konumundadır. Oturmuş müşteri profili sayesinde her gün onlarca cep telefonu tamiri ve ikinci el alım satımı yapılmaktadır.

Peki, İstanbul’da değilseniz ikinci el cep telefonu alan yerler arasında en yüksek fiyatı verenler hangileri nasıl bulabilirim diyebilirsiniz. Teknoway oturmuş müşteri profili sayesinde şehir dışı ikinci el telefon alım-satım, takas ve servis hizmeti konusunda da sistematik bir düzene sahiptir. Telefonu arızalanan şehir dışında oturan bir kullanıcı ücretsiz kargo ile Teknoway’e telefonunu gönderebilir ve aynı gün onarım gerçekleştirilerek iade kargo gerçekleştirilebilir. Şimdi, şehir dışından İstanbul’a ikinci el telefon satmak konusunda da Teknoway’in yaptığı bir yenilik var: telefonsat.teknoway.com.tr üzerinden Türkiye’nin her neresinde olursanız olun önce markanızı, sonra da modelinizi seçin ve karşınıza gelen Anında Nakit Satış Formu’nu doldurun. Anında Nakit Satış Formu cep telefonu kullanım geçmişi ile ilgili fiyat değerlendirmesi yapabilmemiz için birtakım genel bilgileri sizden istiyor. Form doldurulduğunda müşteri hizmetleri yetkilimiz ile canlı WhatsApp yazışması başlayacak ve fiyat teklifiniz yapılacaktır. Eğer telefonum ne kadar eder, cep telefonuma telefoncular ne kadar para verir, telefoncularda telefonuma ne verirler, telefonum kaç para eder, telefonumu yüksek fiyata nereye satabilirim, Kadıköy’de en yüksek fiyata telefon alan yerler neresi, telefonumu internetten güvenli nasıl satabilirim, kargo ile internetten nakit ödeme telefon satışı gibi sorularınız varsa tüm bilgilendirmeyi Anında Nakit Telefon Sat sloganıyla devreye aldığımız yeni alt sitemizden elde edebilirsiniz.

Kadıköy’de en yüksek fiyata telefon alan yer

Cep telefonunu nakit satmak isteyenler en yüksek fiyatı nereden alabileceğini araştırıyor. Teknoway olarak 20 yıla yakın bir süredir ikinci el cep telefonu alım-satımında oturmuş bir müşteri profiline sahibiz. Müşterilerimiz bizden daha önceden cihaz alan ve cihazlarını yine bize getirerek satan veya takaslayan kişilerden oluşuyor. Telefon satın alırken gerçekleştirdiğimiz özeni gören kişiler, bizden garantili ikinci el telefon alımı sırasında hiçbir şüphe duymadan alışverişini gerçekleştiriyor. Telefonun resmi garantisi bitmiş olsa bile sattığımız tüm telefonlarda 6 ay garanti sunuyoruz ve bu süre zarfında ortaya çıkabilecek tüm arızaları ücretsiz gideriyoruz. Örneğin; iPhone Türkiye’de iki yıl garantili olarak satılıyor ancak bizden garantisi bitmiş bir iPhone alsanız bile 6 ay garanti veriyoruz. Garanti süresi sona ermiş olsa bile birçok konuda müşterilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz. Teknoway’in Kadıköy’de en yüksek fiyata telefon alan yer olduğunu bildiği için müşterilerimiz asla hiçbir yere fiyat sormadan doğrudan alışverişini bizimle gerçekleştiriyor ve bizi “Kadıköy’ün en güvenilir 2.el telefon dükkanı” olarak çevresine tavsiye ediyor.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü