İkinci el cep telefonu alan yerler Kadıköy

İstanbul’da ikinci el cep telefonu alan yerler Kadıköy başta olmak üzere birçok semtte hizmet vermektedir. Kadıköy’deki telefon mağazaları özellikle ikinci el cep telefonu alımı satımı üzerine uzmanlaşmışlardır ve Türkiye’nin en hareketli ikinci el cep telefonu pazarı bu açıdan Kadıköy’dedir diyebiliriz. Kadıköy’de ikinci el telefon alan dükkanlar rekabet nedeniyle telefonlara yüksek fiyat vermektedir ancak elbette cep telefonu satın alan mağazalar zaman zaman farklı teklifler de sunabilmekteler. Özellikle Kadıköy’ün Söğütlüçeşme bölgesi bugün ikinci el cep telefonu almak istiyorum veya cep telefonumu değerinde satmak istiyorum diyenler için merkez haline gelmiştir. Kadıköy’deki telefoncular sıklıkla şehir dışından cep telefonu satmak için gelen müşterilerini de ağırlamaktadır ve böylece günlük hacim olarak çok ciddi bir alım-satım trafiğinden bahsedilebilir. Teknoway olarak ikinci el cep telefonu alımı satımı yapan yerler arasında Kadıköy’deki en profesyonel hizmet anlayışını müşterilerimize sunuyoruz. 20 yıla yaklaşan geçmişimizle Kadıköy’deki beş katlı mağazamızda ikinci el telefon alımı satımı işlemlerinin yanı sıra aksesuar satışı, teknik servis, mağaza ve akıllı ev aletleri / elektrikli scooter deneyimleme alanı imkanlarından faydalanabilirsiniz. Teknoway aynı zamanda telefon yenileme merkezi olarak arızası veya hasarının boyutu fark etmeksizin tüm telefonları tamamen sıfırlayabilmekte ve arızalarını giderebilmektedir.

İkinci el cep telefonu alan yerler Kadıköy mağazalar dükkanlar esnaflar tezgahlar

İkinci el cep telefonu alan yerler Kadıköy merkezli olarak İstanbul’da Beşiktaş, Şişli, Beyoğlu, Üsküdar, Maltepe gibi ilçelerde yoğun şekilde yer almaktadır ancak Kadıköy’deki tüm imkanlar diğer ilçe merkezlerindeki telefonculara göre daha fazla olmaktadır. Kadıköy telefoncular açısından bir merkez konumunda olduğu için müşteriler tarafından da bu bilinmektedir ve satın alma gücü yüksek olan, yüksek fiyatlı akıllı telefonları satmak isteyen birçok kullanıcı Kadıköy’ü tercih etmektedir. Teknoway’de ikinci el cep telefonu alımı hemen nakit ödeme ile yapılmaktadır. Telefonunuza ait tüm kutu, aksesuar, belge ve diğer unsurları telefonunuzla birlikte dükkanımıza getirdiğinizde en yüksek fiyata telefon alan yerler arasında ilk sırada  olduğumuzu kolaylıkla görebilirsiniz. Şehir dışında yaşayan veya İstanbul’da telefon satmak için gelmek istemeyen kullanıcılar artık yeni devreye alınan Telefon Sat sisteminden de faydalanabiliyorlar. telefonsat.teknoway.com.tr üzerinden sisteme giriş yaptığınızda marka ve model seçimi yaparak formu doldurduğunuzda müşteri hizmetleri yetkilisi üzerinden telefonum ne kadar eder, telefoncular telefonuma ne kadar fiyat verir, telefonumun ikinci el değeri nedir gibi merak edilen soruların cevabını öğrenebilir ve dilerseniz satış aşamasına geçebilirsiniz.

Telefoncularda (Kadıköy) ikinci el cep telefonu fiyatları ne kadar?

Önceden yeni bir cep telefonu alındıktan sonra eskisi eşe-dosta-akrabaya-kardeşe verilir veya kullanmak ister misin diye sorulurdu. Şimdi artık yükselen fiyatlar nedeniyle önce eski cep telefonunu yüksek fiyata satmak ve peşinat yapmak gerekiyor. Kullanıcılar da bu nedenle cep telefonunu yüksek fiyata alan yerler Kadıköy olarak aramalar gerçekleştiriyor. Bahsettiğimiz gibi Kadıköy bu sektörde Türkiye’nin nabzının attığı yerdir ve Kadıköy’deki ikinci el cep telefonu alım satım piyasasının hacmine başka hiçbir yerde rastlanamamaktadır. İnternetteki ilan siteleri üzerinde araştırma yaptığınızda kullanıcılar tarafından satılan ikinci el telefonların en fazla Kadıköy ilçesi içerisinde satıldığını kolaylıkla görebilirsiniz. Kadıköy’ün ayrıca amiral gemisi ve üst – orta sınıf telefonlarda da bir ağırlığının olduğunu belirtmek gerekiyor yani bütçenize göre en uygun ikinci el telefonlar Kadıköy’de kolaylıkla bulunabilmektedir. Peki, ikinci el telefonu değerinde satmak için ne yapmak gerekir? Hangi dükkanlar yüksek fiyata telefon alır, internetten kullanılmış cep telefonu satabileceğim mağazalar var mı, kargo ile cep telefonu satın alan, takas yapan telefoncular hangileri şeklinde araştırma yapıyor olabilirsiniz. Teknoway olarak ikinci el telefonlara en yüksek ödeme garantisi sunuyoruz ve ister mağazamıza gelerek, isterseniz de Telefon Sat sistemimiz üzerinden form doldurarak ikinci el cep telefonunu internetten yüksek fiyata satış işlemini başlatabilirsiniz. Teknoway’in geliştirdiği Telefon Sat sistemi bu açıdan bir ilktir ve sektörde sizi gerçekten canlı bir satın alma uzmanı ile birebir görüştürecek fiyatlandırma yapma avantajı sunar. Diğer birçok benzer yapıda otomatik ve güncel olmayan fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Kadıköy’de müşterilerimize ikinci el cep telefonu modelleri için için yüksek fiyat ayrıcalığı sağlıyoruz.  Telefoncularda ikinci el cep telefonu fiyatlar ne kadar, telefonum kaç para eder, telefonumun güncel değeri, telefonum kaç para oldu, telefonumu kaça alırlar, telefonum takasta kaça gider, telefonumu kaça sayarlar gibi sorularınızın cevabını yine Telefon Sat sistemimiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Telefon Sat sistemi size iPhone ikinci el piyasası güncel fiyatları, kullanılmış Samsung telefonlar ne kadar eder, 2.el Xiaomi fiyat listesi, OPPO ikinci el fiyatlar gibi birçok bilgiyi sunmak için geliştirilmiştir ancak cep telefonu fiyatlarının değişmesi nedeniyle elinizdeki telefonun ne kadar edeceğini öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Anında Nakit Satış Formu üzerinden size telefonunuzla ilgili olarak bazı bilgiler sorulmaktadır ve bu bilgiler telefonunuzun ikinci el fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Aslında bu anketi size müşteri hizmetleri yetkilimizin önceden soracağı sorular gibi düşünebilirsiniz. Telefon Sat sistemi sayesinde tüm gerekli bilgiler tek seferde müşteri hizmetleri temsilcimizin WhatsApp hattına iletildiği için her iki taraf için de bir zaman kaybı yaşanmasının önüne geçiliyor. Anında Nakit Satış Satış Formu merak edilen şu sorulara cevap niteliğindedir:

İKİNCİ EL CEP TELEFONUN FİYATINI BELİRLEYEN NOKTALAR

 • Cihazın hafızası ne kadar?
 • Cihazın RAM’i ne kadar?
 • Fatura var mı?
 • Garanti durumu
 • IMEI kayıt durumu
 • Dış görünümü (Kozmetik)
 • Pil sağlığı
 • Cihaz açılıyor mu?
 • Arızalı kamera var mı?
 • Değişen parça var mı?
 • Cihazı teslim etme şekli

İkinci el telefon alan yerler Kadıköy ve diğer tüm semtlerde ikinci el cep telefonlarında fiyatı belirleyen noktalara dikkat etmektedir. Temel mantık telefoncuya en yüksek fiyatla telefon satmak ise ilk aldığınız günkü haline en yakın şekilde bir cihaz sunmalısınız. Çünkü bu hem telefoncu, hem de telefonun yeni sahibi için cezbedici olacaktır. Jelatinlerine kadar saklanmış, aksesuarları yıpranmamış, nokta hatasız, faturası bulunan bir ikinci el cep telefonu her zaman yüksek fiyatla alım yapılabilir. Herhangi bir sebeple yan sanayi şarj aleti, kutusuzluk, faturanın kaybolması veya gövde ile ekran üzerindeki çizikler ikinci el telefonun fiyatını belirleme sırasında etkili olmaktadır. Elbette telefonun yurt içi – yurt dışı durumu, IMEI kaydı var mı, yoksa fiyat ne kadar fark eder gibi soruları da fiyat belirleme aşamasında görüşmeniz gerekir. Garantinin devam ediyor olması yine nakit telefon satışı sırasında önemli bir avantajdır ve ikinci el telefon alan yerler Kadıköy firmaları garanti sunsa da yine de kullanıcılar açısından resmi bir garantinin devam ediyor olması ikinci el cep telefonlarında bile önemli olmaktadır. Eğer ikinci el cep telefonu eskiyi getir yeniyi götür şeklinde bir takas kampanyasından faydalanmak istiyorsanız Telefon Sat sistemi üzerinde görüşeceğiniz müşteri hizmet yetkilimize bunu belirtmeniz yeterli. Mağazamızın güncel ikinci el cep telefonu stokları konusunda yine WhatsApp’tan bilgi edinebilir ve takas için ödemeniz gereken veya almanız gereken fiyatı netleştirebilirsiniz. Mağazamızda hasarlı, ekranı kırık, çizik, açılmayan tüm marka ve model cep telefonlarının internet üzerinden de nakit ödeme ile alımı gerçekleştirilmektedir.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü