Cep telefonu alan yerler

Cep telefonu alan yerler dendiğinde aklınıza birçok dükkan, mağaza, teknik servis ve hatta stantlar gelebilir. Ancak cep telefonu alırken nasıl titiz şekilde hareket ediliyorsa cep telefonu satmak da aynı derecede hassasiyet gerektiren bir durumdur. Genelde cep telefonu alırken güven duygusu veren ve malının arkasında duran yerler tercih edilir. Cep telefonu alan yerler de aynı şekilde satacakları müşteriyi mağdur etmemek adına gelen cihazların tüm ayrıntılarını inceleyip size telefonun 2. el fiyatını söyler. Sorunu olan bir cihazı kimse almak istemeyeceği gibi satmak da istemez. Bu nedenle cep telefonu alan yerlerin bazı teknik imkanlar barındırması gerekir. Cep telefonu alımı ayaküstü telefonun sağına soluna bakılarak yapılacak bir işlem değildir. Telefonun ekranının orijinalliği, batarya sağlığı, hoparlör ve mikrofonun ne derece iyi çalıştığı, hatta şarj soketinin yıpranmışlığına kadar ayrıntılı incelemelerin yapılması gerekir. Ayrıca cihazı garanti dışı bırakacak yazılım müdahalelerinin yani root atma, jailbreak yapma gibi işlemlerin olup olmadığına bakılmalıdır. Ayak üstü incelenerek alınan bir cep telefonunun kusurları detaylı olarak incelenemeyeceğinden bu işi profesyonel şekilde yapan teknoloji mağazalarını tercih etmelisiniz. Özellikle büyük şehirlerde “çarşı” denebilecek hareketli merkezlerde bu işi yapan çokça firma görebilirsiniz. Bu noktada tavsiyemiz elbette köklü bir geçmişi olan ve hizmet kalitesiyle bir yerlere gelmeyi başarmış firmalar seçmenizdir. Fakat konu cep telefonu alan yerler ile birlikte telefonu mağazaya değerinde satmak ise bu kez farklı bir şekilde ilerleme şansınız da bulunuyor: İnternetten aynı gün nakit telefon satışı yapmak.

cep telefonu alan yerler istanbul

İnternetten aynı gün nakit telefon satışı iPhone, Samsung, Xiaomi, OPPO, Huawei, HONOR, General Mobile ve Realme başta olmak üzere birçok marka ve model için yapılabiliyor. İstanbul dışında oturduğunuzu varsayalım. Elinizdeki telefonun internetteki ilan sitelerinde benzerlerine yüksek fiyatlar verilirken şehrinizdeki dükkanlar daha düşük fiyat teklifleri sunabilirler. Çünkü açık olmak gerekirse en çok ikinci el telefon alım-satımı yapılan yer İstanbul’dur ve İstanbul dışı ikinci el telefon fiyatları iline göre daha düşüktür. İstanbul’a gelip telefon satmak maliyeti elbette birçok model için mantıklı gözükmeyebilir ancak internetten aynı gün nakit telefon satışı yapabilir ve cihazınızın karşılığını değerinde alabilirsiniz. Normal şartlarda birçok kullanıcının telefon dükkanları 2. el alım fiyatları düşük olur şeklinde bir inanışı vardır. Aslında bu bir bakıma da doğrudur çünkü alınan telefonun bir başkasına satılmasının tabiatında kar etmek vardır. Bizler Teknoway olarak İstanbul’un ikinci el telefon merkezi Kadıköy’de 20 yıla yakın süredir yüksek fiyata ikinci el cep telefonu alan yerler arasında ilk sırada geliyoruz. Detaylı şekilde inceleyerek aldığımız tüm ikinci el cep telefonlarının testini ve incelemesini yaparak varsa bakım ve onarımını tamamlayarak garantili şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Devreye aldığımız Telefon Sat sistemi ile de ücretsiz kargo ve moto-kurye ile 2. el telefon satışı gibi hizmetleri sunmaktayız. İstanbul içindeyseniz ve telefonunuzu satmak istiyorsanız Anında Nakit Satış Formu’nu doldurarak aynı gün ödemenizi alabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetimiz ise tüm Türkiye için geçerlidir ve böylece İstanbul’da yüksek fiyatlı telefon satmak büyük bir maliyet olmaktan çıkıyor.

Kullanılmış telefon fiyatları neye göre değişiyor?

Günümüzde telefon fiyatları kutusunu açmasanız bile değişiyor. Daha önceden aşağı yönde değişiyordu şimdi global çip krizi veya döviz kuru gibi nedenlerden ötürü yukarı yönlü artışlardan da bahsedebilmek mümkün. Bugün 1-1.5 yıl önce sıfır telefon alan herkesin ikinci el piyasasında cihazının değeri TL bazında daha yüksek. Tıpkı otomobil piyasası gibi düşünebilirsiniz; kullanılmamış telefon fiyatları artış nedeni ile ikinci el telefon fiyatlarının artma sebebi tamamen aynı. Elbette bu bir bakış açısı. Kullanılmış telefonların fiyatlarını belirleyen birçok farklı etken var. Gövdenin kozmetik durumu, ekranın temizliği, kutu, kutu içeriği, fatura, cihazın edinme şekli (yurt içi veya yurt dışı durumu), rengi, kapasitesi, RAM’i, 5G desteği veya çift SIM desteğinin olup olmadığı gibi birçok ayrıntı fiyatta belirleyici olmaktadır. Hatta tamir görmüş veya yenilenmiş bir cihaz olup olmadığı da özellikle amiral gemisi seviyesinde bir cihaz için oldukça önemlidir. Hatta yine bu seviyede ekranda derin çiziklerin olması bile birkaç bin TL’lik fiyat dezavantajları doğurabilmektedir.

İnternetten güvenli ve değerinde telefon alan yerler konusunda fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Teknoway olarak olması gereken her şeyi düşündük ve sizi tanımadan önce cihazınız hakkında bilgileri istiyoruz. RAM’i ne kadar, nereden alındı, kozmetik durumu nasıldır gibi birçok soruyu cevapladıktan sonra müşteri hizmetleri temsilcimiz ile online 2. el telefon satışı görüşmesi başlıyor. Görüşme sonrasında telefonunuzun piyasasına en uygun şekilde en yüksek teklif veriliyor ve sizinle anlaşma sağlanıyor. Anlaşma sağlandıktan sonra Kadıköy’deki mağazamıza cihazınızı elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz. Şehir dışından cihaz gönderecek olan tüm kullanıcılar ücretsiz kargo avantajından faydalanabiliyor ve ertesi gün ödemeyi hiç beklemeden anında banka hesabına alabiliyor. Teknoway olarak hasarlı cep telefonu alan yerler arasındayız ve yine hasar durumuna bağlı olarak cihazlara en yüksek fiyatları veriyoruz. Ekranı kırık iPhone’un fiyatı ne kadar düşer veya açılmayan Samsung telefon nereye satılır diye düşünmenize hiç gerek yok. Çevrimiçi hizmet veren telefon alma danışmanı size 2. el telefonun fiyatı ne kadar konusunda ayrıntılı bilgi verecektir. Bozuk ve arızalı telefon alan yerler için 0 (533) 508 90 03 üzerinden bize ulaşmanız yeterli.

Telefonu en yüksek fiyata alan yerler

Telefonu en yüksek fiyata alan yerler sizin de tahmin edebileceğiniz gibi yüksek alım-satım hacmine sahip olan, büyük şehirlerin en çok insan ve ticaret trafiğinin bulunduğu yerlerde güvenilirliğini ispatlamış olan mağazalardır. Teknoway olarak her gün yüzlerce müşterimize sıfır telefon satışı, ikinci el telefon alımı, aksesuar ve yedek parça, akıllı ev ürünleri, elektrikli scooter tamir ve bakımı gibi konularda hizmet vermekteyiz. Mağazamıza gelmeden de internetten ücretsiz kargo ile tüm hizmetlerimizden faydalanabileceğinizi belirtelim. Yüksek müşteri trafiği ile Teknoway bugün telefonu en yüksek fiyata alan yerler arasında ilk sırada gelmektedir. Yüksek müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız alış fiyatı ve satış fiyatı arasındaki makası kapalı tutarak her iki müşterisinin de memnun olmasını benimsemiştir. Dilerseniz internetten telefon satışı konusunda anlaşıp cihazınızı gönderdikten sonra mağazamızda satışta bulunan sıfır veya ikinci el telefonlarla avantajlı takas imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Günümüzde yeni telefon almak veya üst modele geçmek için ilk etapta elinizdeki telefonu satmanız ve hemen aynı gün yeni telefona geçmeniz gerektiğinin farkındayız ve bu nedenle mutlaka ve mutlaka satmak istediğiniz telefonu değerlendirirken ikinci el telefon fiyatlarında da bize sormadan son kararınızı vermeyin. Teknoway satışını yaptığı tüm ikinci el telefonları ekspertiz yaparak alır ve verileri tamamen güvenli silerek yeni kullanıcıları için hazır hale getirir. Mağazamızda satışı yapılan tüm ikinci el telefonlar 6 ay garantilidir. Bununla birlikte mağazamızda yapılan tüm tamir işlemleri için de 6 ay garanti verilmekte ve bu zaman zarfında çıkabilecek her türlü arıza ücretsiz olarak giderilmektedir. Telefonu en yüksek fiyata satmak için bize ulaşın.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü