Cep telefonu alımı yapan yerler

Cep telefonu alımı yapan yerler genelde mağazalar ve dükkanlardır. Günümüzün rekabet şartları cep telefonu alımı-satımı yapan yerleri de kapsıyor ve bu sebeple eskiden “telefoncu” olarak tabir edilen cep telefonu esnafları artık kurumsallaşma adımları atarak daha profesyonel düzeyde hizmet sunmaya çalışıyor. Tabii henüz hepsinin bu şekilde hizmet verdiğinden bahsetmek mümkün değil ancak genelde İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerin önemli ilçelerinde son derece profesyonel şekilde hizmet veren dükkan ve mağazalardan bahsedebilmek mümkün. Özellikle İstanbul’da en hareketli cep telefonu ticareti Kadıköy bölgesinde gerçekleştiriliyor. İnternetteki ilan sitelerinde yapacağınız araştırmalarda cihazların büyük çoğunluğunun Kadıköy bölgesinde olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Kadıköy’de bu konuda büyük bir rekabet söz konusu ve rekabetten karlı çıkanlar da elbette müşteriler oluyor. Bugün İstanbul dışı herhangi bir şehirde ilçe merkezlerinde telefoncular ikinci el telefonumu kaça alır diye dükkan veya mağaza gezdiğinizde düşük tekliflerle karşılaşabilirsiniz çünkü cihaz alım-satım hacmi asla İstanbul kadar olamaz. Dolayısıyla az sayıda cihazdan yüksek kar elde edilmesi gerekir; cep telefonu satışında sürümden kazanmak imkansızdır. İstanbul’un Kadıköy bölgesi ise ikinci el cep telefonu ticareti konusunda bir merkezdir. Nüfus yoğunluğu ve gelir düzeyi olarak ileri gelen bir ilçe olan Kadıköy’de en pahalı modellerin bile ikinci elini kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Cep telefonu alımı yapan yerler Kadıköy yol tarifi

Kadıköy’de cep telefonu alımı yapan yerler sürümden kazanır. Kendimizden örnekleyecek olursak Teknoway’de her gün onlarca ikinci el cihazın alımı satımı yapılır ve müşterilerimizden cihazları her zaman piyasa değerinde ve yüksek fiyata alırız. Genelde “cep telefoncular fiyatı öldürür” anlayışı mağazamızda geçerli değildir. Mağazamızda cep telefonları ekspertiz yaptırma şekli ile alınır ve sizden sonraki sahibine de 6 ay garantili olarak satışa sunulur. Cep telefonu alım satım kar oranı mağazamızda oldukça düşüktür çünkü Teknoway müşteri kazanmayı daha ön planda tutmaktadır ve böylece Kadıköy’deki en düşük ikinci el cep telefonu fiyatları nerede sorusunun cevabı olarak gösterilmektedir. Teknoway’in yeni hizmeti Anında Nakit Sat servisi ile siz de İstanbul’da olmasanız bile kargo ücreti ve komisyon ödemeden anında nakit şekilde cep telefonu satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için telefonsat.teknoway.com.tr sayfamıza giderek, marka ve model seçiminden sonra müşteri hizmetleri yetkilimiz ile bir WhatsApp görüşmesi başlatmanız yeterli. Anında Nakit Sat servisimiz sizi gerçek bir müşteri temsilcisi ile görüştürerek cep telefonunuzun güncel fiyatını öğrenmenizi sağlayacaktır. Bildiğiniz gibi cep telefonu fiyatları döviz kuru ve birçok etkene bağlı olarak her gün değişir duruma geldi. Elbette cihazın kondisyonu fiyatı nasıl etkiler, kutu içeriği, fatura durumu gibi bilgiler ne derecede önemli bunun da farkında olduğunuzu varsayabiliriz.

Kadıköy’de cep telefonu alımı yapan yer yol tarifi

Kadıköy’de telefoncular nerede diye soracak olursanız Söğütlüçeşme’de diyebiliriz. İkinci el en yüksek fiyata telefon alan ve en ucuz fiyata satan mağaza olan Teknoway’e Anadolu Yakası’ndan gelmek için Kadıköy’e giden İETT otobüslerini kullanarak Söğütlüçeşme durağında inmeniz yeterlidir. Teknoway Söğütlüçeşme Cami’nin tam karşısında beş katlı mağazada hizmet vermektedir ve ilk katta ikinci el cep telefonu alımı satımı yapılmaktadır. İstanbul’un en iyi telefon dükkanına Metrobüs’le gelmek için de Söğütlüçeşme durağında inerek 5 dakika yürümeniz yeterli olacaktır. Avrupa Yakası’ndan geliş içinse Marmaray, Metrobüs ve İETT otobüsleri seçeneklerini yine kullanabilirsiniz. Eğer araçla gelmeyi düşünüyorsanız Söğütlüçeşme Cami otoparkını kullanmanız yeterli olacaktır. Teknoway olarak beş katlı binamızda aksesuar satışı, cep telefonu ve elektrikli scooter tamiri servisi, cep telefonu ikinci el alım satım ve elektrikli scooter satışı yapmaktayız. Eğer İstanbul’daysanız ancak telefonunuzu Teknoway’e getirme şansınız yoksa kargo ile cep telefonu satışı veya moto-kurye ile aynı gün nakit ödeme telefon satışı yapabilirsiniz. Moto-kurye seçeneğinde verdiğiniz adresten telefon alınmakta, Teknoway servis merkezinde kontrol edilmekte ve aynı gün IBAN hesabına nakit ödeme yapılmaktadır. Kargo gönderiminde ise ertesi gün cihaz kontrolü yapılarak ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Teknoway’de ikinci el cep telefonu alımı oldukça kapsamlı şekilde yapılmaktadır. Yani yurt dışından gelen telefon nereye satılır diye düşünmeden Teknoway’e gelebilir en yüksek fiyata satabilirsiniz. Mağazamız ayrıca taksiti bitmemiş telefon alan yerler arasındadır. Operatör sözleşmesi bitmeden telefonu satmak veya senetle alınan telefonu bozdurmak gibi konularda müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşerek cazip teklifler elde edebilirsiniz. Teknoway ayrıca sıfır kutulu telefon alımı, yenilenmiş telefon satılabilecek yerler, telefonu yüksek fiyata alan dükkan olarak gösterilmektedir. Eğer elinizde ekranı kırık veya arızalı bir akıllı telefon varsa yine bunu Teknoway’de değerinde satabilirsiniz. Normal şartlarda birçok telefon dükkanında ekranı çatlak telefon büyük bir fiyat kesintisi ile teklife uğrar ve bu da genelde pek satıcının hoşuna giden bir teklif olmamaktadır. Teknoway’de ise teknik servis mağaza bünyesinde yer aldığı için işçilik ödemeden ve sadece malzeme parasına cep telefonunu sıfırlatabilir ve ikinci el yüksek değerde satışa sunabilirsiniz. Mağazamızda satın alma öncesinde telefonlarda detaylı testler gerçekleştirilmekte ve yan sanayi ekranlı telefon satışı veya ekran değişimi olmuş telefon fiyatları müşteriye bilgi verilerek oluşturulmaktadır. Daha önceden ekranı değişmiş ikinci el telefonu bunu bilmeden alabilen müşteriler olmaktadır.

İnternetten kargoyla cep telefonu alan telefoncular

İnternetten ilan siteleri aracılığıyla telefon satmak güvenli midir, riski midir diye düşünüyor olabilirsiniz. İnternet ilan siteleri güvenli alışveriş için havuz sistemi gibi önceden ödeme alınan ve alıcının onayıyla satıcıya para geçen güvenli alışveriş sistemleri geliştirmiştir ancak bazen istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalınabilmekte ve bu hizmetin bedeli olarak da özellikle yüksek fiyatlı telefonlarda ciddi komisyonlar ödenebilmektedir. Mağazamız Teknoway size yüksek fiyat teklifini, ücretsiz kargo avantajı ve komisyonsuz satış farkı ile sunmakta ve cep telefonu satışı ödemesini aynı gün nakit olarak yapmaktadır. Anında Nakit Sat platformu üzerinden yapacağınız başvurularla marka ve model fark etmeksizin tüm cep telefonları piyasa değeri üzerinden satılabiliyor. Platformumuz cep telefonunuz ile ilgili bilgileri müşteri hizmetleri yetkilimize yönlendirerek kozmetik durum, kutu içeriği, fatura, tamir geçmişi gibi bilgilerle müşteri hizmetlerinin en yüksek fiyat teklifini size iletmesini sağlıyor ve güncel fiyatlar üzerinden bunu gerçekleştiriyor. Dolayısıyla Teknoway’de telefon satışı için her zaman canlı bir uzmanla karşı karşıya görüşebilir, yazılıma bağlanmış robot sistemlerin gerçek dışı tekliflerinden uzak kalırsınız. Dilerseniz Teknoway’in sahibinden.com hesabından anlık olarak satışa sunduğu ikinci el garantili ucuz uygun fiyatlı cep telefonları ile takas seçeneklerini de taksitli ödeme koşulları ile değerlendirebilirsiniz. Mağazamızda özellikle ikinci el iPhone model yükseltme, Samsung Galaxy takas, OPPO yeni modele geçme, Xiaomi alım satımı ve birçok konuda ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Müşteri hizmetleri yetkilimizle takas seçeneğini görüşmeye başladığınızda seçeceğiniz modele yönelik size indirim sunulur ve arada varsa fiyat farkı sizden banka kanalı ile tahsil edilir. Eğer şehir dışında ikamet ediyorsanız ve fiyat farkı sizden yanaysa banka hesabınıza ödeme yapılır ve cihaz aynı gün kargo ile size ulaştırılır. Teknoway internette en güvenli cep telefonu alışverişi sistemini gururla sunar!

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü