Telefoncular telefonu ne kadara alır?

Eğer kullandığınız telefonu satmak istiyorsanız ve bunun için de ikinci el fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız ilan sitelerine göz gezdirebilirsiniz. Telefon ikinci elde kaça gider sorusunun cevabını telefon dükkanlarında da bulabilirsiniz. Yani telefoncular telefonu ne kadara alır bunun için tabii ki en sağlıklı yol telefoncuları ziyaret edip cihazı canlı olarak göstermenizdir. Tabii telefonunuzu satmadan önce birtakım hazırlıklar yapmanız daha yüksek fiyata telefon satmak için önemli. Örneğin; kullandığınız ekran koruyucu varsa çıkartıp asıl ekranın ne kadar temiz olduğunu gösterebilirsiniz. Benzer şekilde kılıf gibi koruyuculardan arındırılmış ve sıfır görünümüne yakın bir telefon telefoncular için çok daha cazip olacaktır. Kutu, kutu içeriği, fatura gibi detaylar da telefoncuların telefon alırken dikkat ettikleri şeyler arasındadır. İkinci el telefonu yüksek fiyata satmak için bu gibi ayrıntıları her zaman göz önünde bulundurmalı ve telefonunun kutusunu asla kaybetmemelisiniz. Çünkü telefon alan yerler yeni müşterilerine telefon gösterirken bu gibi ayrıntıların olduğunu ve titiz bir kullanıcıdan telefonun alındığını söylemek için kutu ve diğer ayrıntıları göstermek zorundadır. Yani telefon dükkanlarında yüksek fiyatlı telefon satışı için sizin de onlara gerekli zemini bu şekilde hazırlamanız gerekiyor. Elbette durumu iyi ve sıfır gibi telefonlar ikinci el fiyatları daha yüksek olmaktadır. Daha yüksek fiyata alınan sıfır görünümde ikinci el telefonlar yine daha yüksek fiyata alıcı bulmaktadır. Özellikle üst seviye telefonlarda ikinci el tercih edecek olan müşteriler cihazları çok ayrıntılı bir şekilde incelemekte ve biraz daha ödeyip sıfır görünümüne yakın bir telefon almaktan kaçınmamaktadır.

Telefoncular telefonu ne kadara alır, en fazla para veren telefoncular

Telefoncular telefonu ne kadara alır sorusu elbette telefon satmak isteyen herkesin aklında vardır. Öncelikle telefoncular telefon alırken fiyatı neden düşük söyler, telefoncular neden fiyatı öldürür gibi düşüncelerden sıyrılmanız gerekiyor. Elbette özellikle düşük fiyat söyleyip fiyatı öldüren telefoncular vardır fakat bu firmalar profesyonel olarak çalışmamakta, sadece günü kurtarma düşüncesi ile tek bir cihazdan çok fazla kar etmeyi planlayanlardandır. Normalde olması gereken müşteri memnuniyeti dengesini çift taraflı olarak sağlamaktır. Yani 2. el al telefon alan yerler fiyat hesaplaması yaparken mümkün olduğunca yüksek fiyata alım yaparak o an telefonu satan kişiyi memnun etmeli, üzerine ekleyeceği karı da iyi hesaplayarak alıcının memnuniyetini de düşünmeli. Yani kısa süreli yüksek karlar yerine müşteri kazanmaya odaklanmalı. Ne yazık ki birçok meslekte olduğu gibi telefon alım-satım sektöründe de bu ticari anlayış tam olarak yerleşebilmiş değil. Bu nedenle çok fazla açılıp kapanan telefon dükkanına şahit olursunuz. Bizler Teknoway olarak İstanbul Kadıköy’de 20 yıla varan geçmişe sahibiz ve bu zaman zarfında binlerce müşteri ile iletişim kurarak yüksek müşteri memnuniyeti elde ettik. Özellikle telefoncular telefona kaç para verir? Yüksek fiyata telefon alan yerler neresi? Kadıköy’de en iyi telefoncu hangisi gibi sorularınız varsa Söğütlüçeşme Cami karşısındaki mağazamıza gelerek bizimle mutlaka tanışmanızı öneririz.

Kadıköy’de en yüksek fiyata telefon alan dükkan hangisi?

Türkiye’de cep telefonu alım-satım merkezi Kadıköy’dür. Kadıköy hem İstanbul’un çok önemli bir merkezi, hem de cep telefonu piyasasının nabzının tutulduğu yerdir. Ayrıca yapılan birçok araştırma amiral gemisi sınıfındaki yüksek fiyatlı akıllı telefonların birçoğunun da İstanbul’da kullanıldığını ifade etmektedir. Dolayısıyla Kadıköy’deki telefon mağazaları telefonu ne kadar ucuza alabilirim yerine ne kadar yüksek verip ben alabilirim rekabeti içerisindedir. Bizler mağazamıza gelen tüm müşterilere başka hiçbir yerde alamayacağı en kadar yüksek fiyata cep telefonu satabilecek yer olduğumuzu ifade ediyoruz ve çoğu zaman da yanılmamış oluyoruz. Üstelik Türkiye’nin neresinde olursanız olun güvenli kargo imkanı ile telefonunuzu en yüksek fiyata bize satabilirsiniz. Böylece İstanbul’da olmayan müşterilerimiz de cihazlarını “değerinde” satma avantajına ulaşıyor. Anında Nakit Telefon Sat sloganı ile devreye aldığımız alt sitemiz telefonsat.teknoway.com.tr üzerinden önce marka, sonra da model seçerek cihazınızın geçmişi ile ilgili formu doldurduğunuzda müşteri hizmetleri departmanımızdan satın alma yetkilisi ile görüşmeye başlayabilirsiniz. İnternette telefonunuzun özelliklerini alarak ikinci el telefon fiyat hesaplama aracı olarak çalıştığını vaat eden bazı internet siteleri bulunmaktadır ancak bunlar hiçbir zaman gerçekçi fiyatlar verememektedir. Telefon fiyatları döviz kuru başta olmak üzere birçok sebebe bağlı olarak değişebilmektedir ve dolayısıyla bu sistemi bir yazılıma bağlayarak otomatik fiyat hesaplama yapabilmek mümkün değildir. Bizler ayrıcalıklı hizmetimizde “telefonum ne kadar eder” veya “telefoncular telefonu ne kadara alır” gibi sorularınız için sizi canlı şekilde müşteri hizmetleri yetkilimiz ile görüştürüyoruz.

Telefonun ikinci el fiyatını etkileyen tüm detayları Anında Nakit Satış Formu ile bize ilettiğinizde telefon en fazla kaça satılabilir size söylüyoruz. Anlaşma sağlandığında size sağlanan ücretsiz kargo kodu ile telefonunuzu bize gönderiyorsunuz ve nakit ödeme aşaması böylece devreye girmiş oluyor. Telefonunuz İstanbul Kadıköy’deki Söğütlüçeşme bölgesinde faaliyet gösteren beş katlı binamızın teknik servis departmanında incelendikten sonra ödemeniz aynı gün banka hesabınıza gönderiliyor. Dilerseniz müşteri hizmetleri yetkilimizden o an elimizde bulunan ikinci el telefon durumuna göre avantajlı takas seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Teknoway olarak aynı gün ekran değişimi, kırık ekran yenileme, batarya değişimi, anakart tamiri, şarj soketi yenileme, kulaklık girişi değiştirme gibi neredeyse bir cep telefonu ile ilgili tüm alanlarda çok gelişmiş tamir imkanlarına sahibiz. Bu nedenle kırık, bozuk veya arızalı telefonları da avantajlı nakit fiyatlara satın alabiliyoruz. Kırık telefona telefoncular ne kadar para verir veya arızalı telefon kaça satılır, bozuk telefon 2. el fiyatı nedir gibi birçok sorunuzun cevabını bizden alabilirsiniz. Cihazlara göre arızaların onarım bedelleri Teknoway sitesinde ayrıntılı olarak gösterilmiştir. Satmak istediğiniz telefonun fiyatı hesaplanırken arıza giderilme ücretleri de size belirtilerek onayınız alınacak ve bu doğrultuda ikinci el telefon alım fiyatı teklifi yapılacaktır. Onayınız doğrultusunda nakit ödeme veya takas işlemlerini başlatabilirsiniz.

Kullanılmış telefon en yüksek fiyata satış

Teknoway’in Anında Nakit Telefon Sat sistemi altında yüzlerce marka ve model yer almaktadır. Ancak elinizde çok farklı bir model varsa veya Anında Nakit Telefon Sat sisteminde bu model herhangi bir nedenden ötürü sitemizde yer almıyorsa 0 (533) 508 90 03 üzerinden iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Yurt dışı telefon alan mağazalar, IMEI kaydı olmayan telefon nereye satılır, garantisiz telefon alan dükkanlar, ikinci el telefona en yüksek ödemeyi yapan yerler gibi sorularınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle yurt dışından getirilen iPhone Türkiye’de nerede satılır şeklinde araştırma yapan kullanıcılarla oldukça fazla iletişim kuruyoruz. Elbette bu cihazların resmi sahipleri tarafından belirli bir süre kullanılmaları gerekiyor ancak böyle bir durum söz konusu değilse servisimizde tamamen sökümünü gerçekleştirip ekran değişimi, batarya değişimi, kasa yenileme, anakart entegre değişimi, Touch ID sensör değişimi veya Face ID tamiri gibi konularda yedek parça olarak değerlendiriyoruz. Teknoway aynı zamanda en profesyonel ve en güvenilir iPhone servisi olarak hizmet vermektedir ve özellikle ekranı değiştirmeden ön camı değiştirme gibi kullanıcıların parasının cebinde kalmasını sağlayan yenilikçi servis hizmetleri ile ün yapmıştır. Bilindiği gibi Apple servislerinde ekranı değiştirmeden ön cam değişimi işlemi yoktur ve bu sadece özel cihazlarla Teknoway’de yapılabilmektedir.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü