Kapalı kutu telefon alan yerler

Kapalı kutu telefon alan yerler deyince ilk olarak akıllara telefon dükkanları geliyor. Sıfır ve kapalı kutu olan yani daha kutusu açılmamış telefonu değerinde satmak için izleyebileceğiniz birçok farklı yol var ve artık dükkan dükkan dolaşmadan veya ilan sitelerinin samimiyetten uzak ortamıyla uğraşmak zorunda kalmadan da kapalı kutu telefonu değerinde satmak mümkün. Kapalı kutu telefona telefoncular ne kadar verir sorusunun cevabını öğrenmek için semtinizde bulunan telefoncuları ziyaret ederek fiyat almanızı öneriyoruz. Fakat özellikle amiral gemisi diyebileceğimiz düzeyde üst seviye bir cihaza sahipseniz, değerlerinin günden güne yükseldiğini unutmamanız gerekiyor ve bu nedenle fiyatın ne kadar olduğunu bilerek telefonculara gitmelisiniz. İnternetten telefon kaça satılır öğrenme için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilir ve uzmanlarımızdan gerçek güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Bugün özellikle iPhone ve Samsung olmak üzere birçok markanın amiral gemisi (mesela Galaxy S22 Ultra) düzeyinde günden güne artan fiyatları görebilmek mümkün. Normal şartlarda ikinci el fiyatları ne zaman düşecek sorusu için yaklaşık bir şeyler söylemek mümkün olabilirdi ancak son zamanlarda her şey gibi onların da fiyatı durmadan yükseliyor.

İkinci el telefon fiyatları neden düşmüyor veya telefonlar neden sürekli pahalanıyor sorusuna verilebilecek çok cevap var. Elbette her model için durum böyle değil; modellerin belirli bir güncellik durumu var ve bu süre sona erdiğinde fiyatların ciddi bir şekilde düştüğünden bahsedebiliriz. iPhone modelleri ne zaman ucuzlar sorusuna örneğin; üç nesil geçtikten sonra diyebiliriz. Yaklaşık üç nesil atlaması demek bir iPhone’un güncelleme bakımından yarı ömrüne yaklaştığını ifade ediyor ve de fiyatının artık makul seviyeye gelmeye başladığını ifade ediyor. Günümüze bakıldığında iPhone 11’e neden zam geldi veya iPhone 12 fiyatları neden yükseldi şeklinde birçok soru sorabilirsiniz. Elbette birincisi iPhone fiyatlarının dolar karşılığının yükseliyor olması ve Apple’ın da buna bağlı olarak fiyat artırması. Haklı olarak sıfır fiyatı artan bir şeyin ikinci el piyasasındaki değerinin de artması beklenir ve tıpkı otomobil piyasasında olduğu gibi iPhone’larda fiyat yükselmesinin nedeni de bu şekilde ifade edilebilir. Kapalı kutu iPhone fiyatları da bu nedenle bir “yatırım” olarak bile düşünülebilir. Gerçekten de araştırdığınızda bugün bir iPhone X-11-12 serisi bir modeli sıfır olarak ilk çıktığında alan birinin aldığından daha yüksek fiyata TL olarak satabildiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Tabii bu bir değer artışı olarak görülmemeli çünkü yeni bir iPhone modeline terfi için ödenmesi gereken rakam da önemli ölçüde arttı.

Telefon alan yerler için kutu ve aksesuar önemli mi?

Kapalı kutu telefonu satmak aslında sıfır telefonu satmak ile eş anlamlıdır. Tabii genelde kapalı kutu telefon bir başkalarından size gelir. Yani bir hediye olarak alabilirsiniz veya bir çekilişten kazanabilirsiniz; bir armağan olarak size takdim edilmiş olabilir ve siz de bunu değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kimse kutusunu açmadan telefonu satayım düşüncesinde olmadığından kapalı kutu telefonu satmak ancak bu şekilde mümkün olabilir. Kapalı kutu telefonu en güvenli şekilde doğrudan müşterisine satmanız gerekir ancak burada yüz yüze görüşme gibi durumlar olabileceğini unutmayın. Yani bu herkesin hoşuna gidebilecek bir alışveriş yöntemi değildir ve üstelik şehrinizle kısıtlıdır. Şehir dışı kargo ile telefon satmak da ayrı riskler taşıyan bir konu olduğundan günün sonunda yine telefoncular kapalı kutu telefona ne kadar verir öğrenmek gerekir. Normalde telefoncular telefonu neden düşük fiyata almaya çalışır diye bir inanış vardır ve çoğu zaman da doğrudur. Bazı telefoncular aldıkları ikinci el telefonları daha büyük çapta çalışan ikinci el alım-satım yapan telefonculara satmaktadır ve alım-satım arası makas açılmaktadır. Dolayısıyla doğrudan müşteriye satış yapan bir telefoncuya satmak daha doğru bir adım olacaktır. Bunun için de Kadıköy gibi büyük bir piyasada kapalı kutu telefona daha yüksek fiyat alabilirsiniz.

kapalı kutu telefon alan yerler

Kadıköy’de 2. el telefon alan yerler arasında tüm ikinci el ve kapalı kutu sıfır telefonlara en yüksek fiyatı veren firmayız ve teknik servis olarak da beş katlı binamızda profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Kapalı kutu telefonu satmak ve aynı gün nakit ödeme ayrıcalığı ile değerlendirmek istiyorsanız Söğütlüçeşme Cami karşısındaki mağazamıza sizleri bekliyoruz. İstanbul dışı olan kullanıcılarımız da Anında Nakit Telefon Sat servisimizi kullanarak cihazları hakkındaki bilgileri bizlere iletebilir ve nakit ödeme alarak telefonlarını aynı gün satabilirler. Bunun için telefon alımı yapan yerler konusunda size kolaylık sağlayan sitemizi bu bağlantı üzerinden ziyaret ederek müşteri temsilcilerimizden “telefonum ne kadar eder” sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz. Teknoway olarak 20. yıla yaklaşan geçmişimizde ikinci el telefon alımı yapan yerler arasındayız ancak müşterilerimize garantili ikinci el telefon satışı da yapıyoruz. Örneğin; Kadıköy’de iPhone alan yerler olarak araştırma yaptınız ve ikinci el iPhone alan mağazalar diyerek bizi buldunuz. iPhone’a aynı gün nakit ödeme yaparken yeni bir telefona geçiş avantajını da düşünebilir ve o an satışta bulunan ikinci el iPhone 12 almak veya iPhone 13 fiyat farkı gibi konularda bilgi edinebilirsiniz. Kapalı kutu telefonu değerinde satmak önemli bir konudur ve aceleye getirmeden en yüksek fiyata satmak için mutlaka sıfır telefon alan yerler dışında bizden de fiyat öğrenin.

Kapalı kutu 2. el telefon fiyatını etkiler mi?

İnternet üzerinde karşılaşabileceğiniz telefon değeri belirleyen online telefon değeri tespit araçları güncel değildir ve arka planda uzmanlardan bağımsız şekilde çalıştıklarından hiçbir zaman kullanıcıları memnun edebilecek fiyatlar veremezler. Bizler Teknoway olarak Telefon Sat altyapımızda sizin cihazınız hakkında ön bilgiler aldıktan sonra sizi uzmanımıza yönlendiriyoruz ve birebir fiyat görüşebileceğiniz bir ortam hazırlıyoruz. Tüm görüşmeler WhatsApp üzerinden kayıtlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Teklifi aldıktan sonra cihazınızı kendiniz getirebilir veya İstanbul içi (Gebze dahil) moto-kurye ile adresten alım şeklinde satabilirsiniz. İstanbul dışı kullanıcılarımız ise aynı gün ücretsiz kargo yaparak kapalı kutu telefonları nakde çevirme işlemi gerçekleştirebilirler. Kutu, kulaklık kablo ve adaptör gibi tüm aksesuarlar fiyat üzerinde etkileyici faktöre sahiptir. Hatta orijinal olup olmadıkları ve durumları da önem arz etmektedir. Dolayısıyla kutulu telefon satışında alacağınız fiyat her zaman daha yüksek olmaktadır. Temel mantık olarak telefon fabrikasından çıktığındaki haline ne kadar yakında o kadar yüksek fiyatla satış yapabilirsiniz şeklinde özetleme yapabiliriz. Özellikle amiral gemisi seviyesi modellerde ön camdaki tek bir çizik bile fiyat üzerinde oldukça etkili olmaktadır. Yani sonuç olarak kutu ikinci el telefon fiyatlarını etkiler çünkü ikinci el telefon alışı yapan mağazalar kutulu bir telefonu daha rahat şekilde müşteriye ulaştırabilir.

Konu sıfır telefon olduğunda da kapalı kutu telefon satışı bu noktada önemlidir çünkü kapalı kutu olmaları o kutuyu ilk kez sizin açacağınız anlamına gelmektedir. Bu aynı zamanda tüm kutu içeriğinin sıfır ve asla kullanılmamış olduğunun ispatı olduğundan satıcının sıfır telefonu en yüksek fiyata alan mağazalar için beklentisi yüksek olmalıdır. Teknoway olarak tüm cihazlarınızı, bozuk veya ekranı kırık olsalar bile en yüksek fiyatlarda alım yaparak müşteri memnuniyeti ilkemizi devam ettiriyoruz. Bu nedenle sıfır telefon alan yerler konusunda bize mutlaka ulaşın.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü