İkinci el yenilenmiş iPhone kim alır?

İkinci el yenilenmiş iPhone kim alır? Refurbished olarak da tanımlanabilen iPhone’lar ikinci el birçok cihazdan daha değerlidir ve hatta tamamen yenilendikleri için tekrardan satılabilmesi kolaydır. İkinci el telefon alım-satım yapan mağazalar bu nedenle yenilenmiş iPhone’u satmak istiyorum dediğinizde daha cömert olacaktır.  Yenilenmiş cihazlar bu alanda uzman firmalar tarafından yapılmakta ve yenileme işleminde tamamen orijinal yedek parçalar tercih edilmektedir. Garanti süresinde herhangi bir arıza nedeniyle değişime gönderilen cihazlar profesyonel teknik servis ortamında birçok kusuru tamamen sıfır ve orijinal parçalar kullanılarak yenilenmekte ve tekrardan satışa çıkarılmaktadır. Bu nedenle yenilenmiş mi, ikinci el mi daha mantıklı ve güvenilir şeklinde merak içerisinde olan birçok kullanıcı açısından yenilenmiş iPhone almak daha mantıklıdır. Yenilenmiş telefonlar servisten çok ciddi testler uygulanarak kusursuz şekilde çıkmaktadır. İkinci el telefonlarda ise şarj soketinin gevşemesi, cihaz kasasında açıklık olabilmesi veya çizikler gibi türlü türlü sorunlar görülebilmekte, daha önceden sıvı teması gibi bir durum var mı anlaşılamamaktadır. Öte yandan yenilenmiş cihazlar 12 ay garantili ikinci el telefon sınıfında olduklarından yine standart ikinci el telefonlara göre birçok yönden daha avantajlıdır. Bu işi yapan telefoncu açısından bakıldığında ikinci el iPhone alış fiyatları yenilenmiş birçok cihazda daha yüksek olmalıdır denebilir.

İkinci el yenilenmiş iPhone kim alır, iPhone merkezi alım-satım-takas

Yenilenmiş iPhone’u anlamanın birçok yolu vardır ancak telefoncular genelde yenilenmiş telefonu anlamak için Ayarlar > Genel > Hakkında bölümüne giderek model numarasına bakarlar. M ile başlayan telefonlar sıfır alınarak herhangi bir yenileme işlemine tabi tutulmamış iPhone’lardır. Eğer model numarası N ile başlıyorsa yenilenmiş bir iPhone’dan bahsedilebilir. Yenilenmiş iPhone sorun çıkartır mı, yenilenmiş iPhone tekrardan bozulur mu gibi birçok düşünceye sahip olabilirsiniz ancak yenilenmiş telefonları tamamen sıfır telefon gibi düşünmeniz gerekir. Tabii ki ikinci el iPhone alan yerler standart bir iPhone alıyormuş gibi kutu, fatura, aksesuar, kozmetik görünüm, yurt içi- yurt dışı durumu gibi bilgileri alarak bir fiyat belirlemesi yapacaklardır. Önemli olan telefonun ne derece temiz kullanıldığı ve iyi bakıldığıdır. Bu nedenle yenilenmiş iPhone’a en yüksek fiyat neresi verir diye araştırmadan mağazamız Teknoway ile iletişim kurabilirsiniz. Bir telefonun yenilenmiş olması kesinlikle ikinci el piyasa değerini değiştirmez; tam aksine ikinci el ve uzman olan servisler dışında kalitesi belli olmayan parçalarla tamir görmüş ürünler çok daha eksi yönlere sahiptir ve ikinci elde fiyat kaybı yaşarlar. Pahalı bir iPhone’da eğer yan sanayi ekran ile tamir yapıldıysa telefoncular bunu kolay şekilde anlayabilir ve siz bu durumun farkında olmasanız bile size söyleyebilirler. Özellikle ikinci el iPhone alırken tamir geçmişi öğrenme kısmına dikkat etmeyen birçok kullanıcı bu tarz durumlarla karşı karşıya kalabiliyor.

Yenilenmiş iPhone ikinci el fiyatları

Yenilenmiş bir iPhone’a sahipseniz ve satmayı düşünüyorsanız ilan sitelerinden fiyat araştırması yapmak bir seçenek olabilir. Telefoncuların hepsi farklı ticaret anlayışına sahip oldukları için sorduğunuz birkaç tanesi ile yola çıkarak yenilenmiş iPhone’u internetten satmak gibi bir düşünce içerisine girmemenizi tavsiye ederiz. İnternetten iPhone satmak elbette bir seçenek ancak karşılıklı güven ortamının oluşması zor. Her ne kadar ikinci el ilan siteleri çeşitli koruyucu sistemler oluştursa da bazı kötü niyetli kişiler mağduriyetler yaşanmasına neden olabiliyor. Ek olarak ilan sitelerinde ciddi düzeyde komisyon oranı ve hizmet bedeli gibi dikkat edilmesi gereken noktalar da var. Ancak fiyatlarda uçanlar, sırf alıcı ile temasa geçip ikna etmek için düşük fiyat yazanlar gibi birçok kurnazlığı da bir arada görebilirsiniz. Genelde ilan sitelerinde bu alım-satım işini ciddi şekilde yapan firmaların (şahısların değil) ilanlarını ciddiye alarak fiyat tespiti yapmanızı öneririz. Önceliğiniz de her zaman telefoncuya nakit para yenilenmiş iPhone satışı olmalı. iPhone alan yerler için yenilenmiş telefon alım fiyatları normal iPhone fiyatları ile kıyaslandığında farksızdır. Teknoway’in sahibinden.com mağazasını inceleyerek satışa sunduğumuz bazı ürünleri inceleyebilir, ikinci el fiyat teklifi alırken yaklaşık olarak iPhone’unuzun değerini öğrenebilirsiniz. Teknoway yenilenmiş iPhone fiyatları verirken müşterilerinden en yüksek fiyat ile alım yapmakta ve yeniden satışa sunarken en düşük fiyatı veren bir ticaret anlayışına sahiptir.

Teknoway İstanbul’un ikinci el iPhone alım satımı olarak en hareketli bölge sayılabilecek Kadıköy Söğütlüçeşme’de hizmet vermektedir ve her gün onlarca ikinci el iPhone alım-satımı yapmaktadır. Yenilenmiş iPhone alım süreci standart bir telefon alım süreci ile aynıdır. Mağazamıza gelen cihazlar önce teknik özellik, kutu / fatura / garanti durumu olarak incelenir, kozmetik görünüme bakılır ve teknik servis kontrolünden geçirilir. En yüksek iPhone alış fiyatı hesaplanarak alım gerçekleştirilir. Eğer İstanbul dışında yaşıyorsanız ücretsiz kargo ile mağazamızdan iPhone alış fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da olup vakti olmayan ve iPhone hemen satmak ve nakite çevirmek istiyorum diyenler için de moto-kargo ile iPhone alımı hizmeti veriyoruz. telefonsat.teknoway.com.tr sitemizden cihazınızla ilgili formu doldurup bize ulaştığınızda telefon alımı için en yüksek fiyat tarafınıza iletilecek ve devamında moto-kurye adresten teslimat için sizi ziyaret edecektir. iPhone’unuzun kontrolleri teknik servisimizde gerçekleştirildiğinde her şey anlatıldığı gibiyse hemen banka hesabına EFT şeklinde nakit ödeme alabilirsiniz. Fakat sizin de farkında olamayacağınız (eski sahibini zamanında yapılan işlemler gibi) sorunlar varsa bunları size bildirerek yeniden fiyat değerlemesi yapıyoruz.

iPhone yenileme merkezi

Eğer kırık, bozuk, çalışmayan, hasarlı, açılmayan, açılıp-kapanan bir iPhone’unuz varsa ve teknik servisimize getirerek satmak istediğinizde onarıma dair tüm işçilik giderlerini ücretsiz olarak karşılamaktayız. Böyle durumlarda örneğin; şarj girişi arızalı veya ön camı çatlak iPhone satmak istiyorum diye geldiğinizde sadece parça parasının kesintisi yapılarak cihazın alımı gerçekleştirilmektedir. Diğer birçok telefon mağazası arızaları büyük kusurlar gibi göstererek fiyat kırmaya çalışmakta ve daha ucuza iPhone almak istemektedir. Teknoway olarak tüm profesyonel teknik servis hizmetlerini ikinci el iPhone alım-satım ile birlikte aynı çatı altında sunmakta ve böylece müşterilerimize daha güvenilir bir ortam sağlamaktayız. İkinci el iPhone alımı sırasında fiyattan büyük kesinti yapan yerler teknik servis ihtiyaçlarını başka firmalardan karşıladıklarından hoşunuza gitmeyecek fiyatlar verebilirler. Teknoway aynı zamanda iPhone yenileme merkezi olarak çalışmaktadır. iPhone komple ekran değişimi, sadece ön cam değişimi, arka cam kapak değişimi, metal çerçeve değişimi gibi kasaya dair tüm sıfırlama işlemlerini teknik servisimizde garantili olarak yaptırabilir ve cihazınızı görünüm olarak sıfırlatabilirsiniz.

Teknoway Türkiye’nin her yerindeki kullanıcılara iPhone’u değerinde satmak için avantaj sağlamaktadır. Komisyon ödemeden, ücretsiz kargo ile internetten iPhone satmak için yapmanız gerekenler basit. İkinci el yenilenmiş iPhone kim alır diye bir düşünceniz asla olmamalı ve telefonunuzu değerinde satmayı kendinize hedef koymalısınız. İkinci elde en çok aranan telefonlar iPhone’dur ve herkes ucuza iPhone almak istediğinden telefoncular daha da ucuz almayı istemektedir. Teknoway sürümden kazanma ve yüksek adetli günlük trafiği sayesinde en yüksek alış ve en düşük satış fiyatları ile ikinci el iPhone ticareti yapmaktadır ve müşteri kazanma düşüncesiyle hizmet vermektedir. Teknoway’e danışmadan ikinci el iPhone almayın ve satmayın.

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü