2.el telefon alan site

İnternet ortamında araştırma yaptığınızda 2.el telefon alan site olarak karşınıza birden çok seçenek çıkabilir. Hatta Vodafone başta olmak üzere büyük firmalar da müşterilerden ikinci el telefon alışı için hizmetler vermeye başladılar. Bu sitelerin büyük çoğunluğu sizden telefonunuzun geçmişiyle ilgili bilgi alır ve yazılım aracılığıyla bir satın alma teklifi sunar. Fakat tekliflere baktığınızda hiç de güncel olmayan ve asla tatmin etmeyen rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun en büyük sebebi telefon fiyatlarının sürekli olarak değişmesi ve de bu robot yazılımlarda yer alan yüzlerce modelin fiyatlarının güncellenmesinin yeterli olmayışıdır. Genelde tüm sistemler sizden bilgileri alır, ortalama bir fiyat teklifi sunar ve vermiş olduğunuz bilgiler aracılığı ile bir uzmanın sizinle iletişim kurmasını sağlar fakat bu işler asla anlık olarak gerçekleşmez. Yani telefonumu hemen nasıl satabilirim, telefonu aynı gün nakite çevirme, anında telefon satabileceğim internet siteleri veya 2.el hemen telefon satılan internet siteleri diye araştırma yapıyorsanız bu siteler beklentinizi karşılamaz. Kadıköy’de 20 yıla yakın bir süredir ikinci el cep telefonu alım-satımı konusunda güvenilir bir adres olan Teknoway’in sunduğu telefonsat.teknoway.com.tr hizmeti ise telefonum ne kadar eder sorusunun cevabını alabileceğiniz, o günkü değerini hemen öğrenebileceğiniz ve anında nakit satabileceğiniz bir platform olma özelliğine sahip. Bunun için yapmanız gereken tek şey diğer 2.el telefon alan site hizmetleri gibi telefonunuz hakkında bilgi formu doldurmak. Fakat ikinci el telefonlara en yüksek ödeme yapan Teknoway’in sisteminde farklı olarak anında bir uzman ile WhatsApp görüşmesi başlatılıyor. Girdiğiniz bilgilere ve güncel telefon değerlerine göre anında bir hesaplama yapılıyor. Örneğin; Apple 6 Haziran 2022 zammı yaptı ve eğer bizden 4 Haziran’da iPhone 12 alış fiyatı öğrendiyseniz 7 Haziran’da alacağınız rakam daha yüksek olacaktır. Teknoway’de telefon alış rakamları gerçek insanlar tarafından ve sadece sizin telefonunuza özel hesaplanmaktadır.

2.el telefon alan site en güvenilir, en yüksek fiyat

Telefon alan yerler Kadıköy

Telefonumu satsam ne kadar eder, telefoncularda ikinci el telefon alış fiyatları, telefoncuya telefon satmak mantıklı mı, 2.el telefon alış fiyatı listesi, kullanılmış cep telefonu değeri hesaplama, telefon bozdurmada telefon fiyatı ne kadar düşürülmeli, yenilenmiş telefon alan yerler, eski telefonu yenileyen telefoncular ve daha birçok konu ikinci el telefon alan site araştırmasında olan kullanıcıların ilgi alanına girebilmektedir.  Fakat telefon satmak istiyorum diyen herkes öncelikle telefonu yüksek fiyata “değerinde” satmayı istemektedir ve telefonu değerinde alan dükkan, mağaza, telefoncu şeklinde aramalar gerçekleştirmektedir. Günümüzde artık yeni bir akıllı telefon alabilmek için eski telefonu mümkün olduğunca yüksek fiyata satıp aradaki fiyat farkını kapatmak gerekmektedir. Ya da Kadıköy’de telefon bozdurma yapan yerler arıyorsanız yine yüksek fiyata telefon alan telefoncular arasından bir seçim yapmanız gerekecek. Teknoway bu alanda en bilinen ve en güvenilir cep telefonu mağazasıdır. Yüksek adetli günlük cihaz trafiği ve oturmuş müşteri profili ile Teknoway durumu ne olursa olsun tüm sıfır ve ikinci el cep telefonlarını değerinde almaktadır. telefonsat.teknoway.com.tr servisimiz aracılığıyla İstanbul’da ikamet etmeseniz bile ilan siteleriyle uğraşmadan en güvenli 2. el telefon satışı gerçekleştirebilirsiniz. İnternetten komisyon ödemeden ikinci el telefon satışı yapmanızı sağlayan yeni hizmetimiz ayrıca ücretsiz kargo avantajıyla cep telefonumu en yüksek fiyata nasıl satarım diyenler için tek adres olmayı başarıyor.

2. el telefon ne kadar eder güncel fiyatı

Telefoncu ikinci el iPhone alış fiyatı, kutusuz telefon ne kadar eder, yurt dışı iPhone neresi alır, taksiti bitmemiş iPhone’u nereye satabilirim, 2. el telefon satmak yasak mı, telefon satarken dikkat edilecekler, telefon satacağım dükkan tavsiyesi veya önerisi şeklinde kafanızda sorular varsa biraz internette araştırma yapmanızı öneririz. Tabii bu bir örnek. İnternetteki ilan siteleri üzerinden telefonların ikinci el fiyatları araştırılabilir ancak burada müşteri avlamak için düşük fiyat yazan veya ya tutarsa mantığıyla fiyatı uçuran ilanları görmezden gelmeniz gerekiyor. Yani Samsung’un amiral gemisi bir modeli için 13.000 TL yazan da var 24.000 TL de… Tavsiyemiz sizin telefonunuza uyan özelliklerdeki ilanları araştırın ve kafanıza göre bir fiyat belirleyin. Bunu nelere göre belirleyebilirsiniz?

İKİNCİ EL TELEFON FİYAT HESAPLAMA DİKKAT EDİLENLER

  • Fatura var mı? Kayıp mı?
  • Garanti devam ediyor mu?
  • Yurt dışından mı geldi? Evet ise IMEI kaydı var mı ve kimin adına?
  • Kutu tam mı, aksesuarlar orijinal mi ve durumları iyi mi?
  • Telefonun tamir geçmişi var mı? Daha önce parça değişimi yapıldı mı?
  • Tamir yapıldıysa orijinal mi yoksa yan sanayi parçalar mı kullanıldı?
  • Ekran üzerinde veya gövdede çizik, vuruk, leke veya başka bir şey var mı?

Bu ve buna benzer sorular 2. el telefon ne kadar eder güncel fiyatı hesaplama konusunda oldukça etkilidir. Şöyle düşünün 20 bin TL’ye bir iPhone modeli alacaksınız ve ekranın ortasında kocaman bir çizik var. Nasıl ki siz almak istemeyeceksiniz telefoncular da bu çiziği düşünerek yeniden bir fiyatlandırma yapacaklardır. Bu nedenle telefoncular neden düşük fiyat verir demeyin. Fiyatı öldürmeyen telefoncular elbette var; Teknoway olarak aldığımız cihazları çok iyi kontrol ederek 6 ay garantili olarak satışa çıkartıyoruz fakat mümkün olduğunca fabrika çıkışına yakın halde olan cihazlar da elbette daha yüksek fiyata alınmaktadır. Anında Nakit Satış Formu doldurarak müşteri hizmetleri yetkilimiz ile canlı görüşme başlattığınızda form üzerinde yer alan tüm bu veriler müşteri hizmetleri yetkilimize iletilecek olup fiyatlandırma aşaması başlayacaktır. Teklifi kabul etmeniz durumunda cihazı Teknoway’e getirebilir, kargo ile gönderebilir veya moto-kurye ile iletebilirsiniz. Cihazınız Teknoway’e ulaşır ulaşmaz anında nakit şekilde ödemeniz yapılacaktır.

Telefonu yeniletip satmak mantıklı mı?

Son dönemlerde bir telefon yenileme trendi var ve Teknoway olarak bu zaten bizim 20 yıla yakın deneyimimizin olduğu bir alan. Mağazamıza herhangi bir telefonu getirip kusurlu olan her şeyini sıfırlatabilirsiniz. Yani ön cam değişimi, ekran değişimi, arka kapak değişimi, batarya değişimi, kulaklık girişi veya şarj soketi tamiri gibi akla gelebilecek tüm teknik servis imkanları İstanbul Kadıköy’de bulunan beş katlı binamızda mevcuttur. Arzu eden bazı kullanıcılarımız için telefonu komple yenileme hizmeti de vermekteyiz. Düşen veya bir kazaya karışan telefonlara komple kasa, gerekiyorsa ekran ve arka kapak değişimi yaparak fabrikadan çıktığı günkü haline getirebiliyor ve böylece ikinci el satış fiyatını yükseltmelerini sağlıyoruz. Eğer telefonunuzu Teknoway’e satacaksanız işçilik ücreti ödemeden ve malzeme parasına telefon yenileme gerçekleştirerek en yüksek fiyata alım garantisini sizlere de sunabiliriz. Teknoway İstanbul dışı her gün onlarca cep telefonunun tamir bakım ve yenileme ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve şehir dışından her gün Anında Nakit Sat sloganı ile hizmet veren sitesi aracılığıyla onlarca cep telefonu ve elektrikli scooter alımı yapmaktadır. Sıfır kapalı kutu telefon satmak istiyorum, eski telefonumu en yüksek fiyata neresi alır, takasta cep telefonunu yüksek sayan telefoncular, Kadıköy’deki en iyi ikinci el telefon dükkanı, ikinci elde garanti veren telefoncular hangileri gibi konular için bizlerle iletişime geçmeden kararınızı vermeyin. Teknoway’de sıfır gibi ikinci el cep telefonu alım satımı yapılmakta ve özellikle kolay ödeme avantajlarıyla takas teklifleri sunulmaktadır.

 

Son yazılar

İkinci el iPhone alan yerler

İkinci el iPhone alan yerler Telefonunuzu satmak istiyorsanız ve bir Apple kullanıcısıysanız ikinci el iPhone alan yerler hakkında sıkı bir araştırmaya başlamış olma şansınız oldukça

GÖRÜNTÜLE >>

Yeni eklenenler

Popüler telefon alma işlemleri

iPhone 13 satmak istiyorum

Kadıköy iPhone alan yerler

iPhone 12 sat

Menü