NAVEE N65

NAVEE N65 satmak istiyorum diyen herkesi İstanbul’da Kadıköy ilçesi Söğütlüçeşme bölgesinde 20 yıla yakın deneyimle firmamızın ayrıcalıklı güvenli ikinci el satış hizmetini yaşamaya davet ediyoruz. Hemen şimdi NAKİT ÖDEME ile hızlı ikinci el elektrikli scooter satışı gerçekleştirebilmek için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizimle WhatsApp görüşmesi başlatmanız yeterlidir.

NAVEE N65 elektrikli scooter en yüksek fiyata alan mağaza artık size daha da yakın.

NAVEE N65

FİYAT TEKLİFİMİZİ ALIN

Cihazınız bize ulaştıktan sonra aynı gün içinde en yüksek fiyat teklifini alın.

CİHAZINIZI KARGOLAYIN

Anlaşmalı kargo ile satmak istediğiniz cihazı bize ücretsiz yollayabilirsiniz.

ÖDEME AYNI GÜN BANKADA

Cihaz için satış bedeli ödemesini aynı gün banka hesabına al.

NAVEE N65 Anında Nakit Satış Formu

Cihaz Bilgileri

Yüzde 0

Kişisel Bilgiler

Elektrikli scooter satışını başlatmak için WhatsApp butonuna basınız.

NAVEE N65 nakit alan yerler için sık sorulan sorular

Sitemiz ziyaretçilerine NAVEE N65 model tüm elektrikli scooter’ları aynı gün nakit ödeme ile satma imkanı sunmaktadır. İstanbul Kadıköy’de ikinci el elektrikli scooter alan yerler arasında ilk sırada gelen firmamız, mağaza teslim nakit ödeme elektrikli scooter satışında profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Durumu ne olursa olsun tüm NAVEE N65 model elektrikli scooter’larınızı anında satış ile Söğütlüçeşme mağazamızda nakite çevirebilirsiniz. İkinci el kullanılmış elektrikli scooter nakit satış için formu doldurarak müşteri temsilcilerimizle WhatsApp görüşmesi yapmanız gerekmektedir. Eğer İstanbul Anadolu Yakası bölgesi Kadıköy civarına yakınsanız elden ödeme imkanı ile de satış gerçekleştirebilirsiniz.

Kullandığınız elektrikli scooter’ı artık değiştirmek isteyebilirsiniz veya çeşitli sorunlar nedeniyle elden çıkartmayı düşünebilirsiniz. NAVEE N65 elektrikli scooter’ınız arızalı, bozuk veya kazalı olsa bile firmamızda değerinde satış anlayışı ile hak ettiği ücrete satabilir, ödemeyi nakit alabilirsiniz. Kaza yapmış veya sıvı teması gibi sorunlar yüzünden açılmayan NAVEE N65 elektrikli scooter’ların kullanılır durumdaki parçalarını benzer cihazların onarımında kullanarak hem sizin cihazınızı, hem de yenilediğimiz diğer elektrikli scooter’ları ekonomiye kazandırarak müşterilerimize garantili ve ikinci el yenilenmiş elektrikli scooter seçenekleri sunuyoruz. Durumu ne olursa olsun tüm NAVEE N65 elektrikli scooter’ları en yüksek fiyata sizden alıyoruz ve nakit ödeme yapıyoruz.

Eğer İstanbul‘da ikamet ediyorsanız ve “NAVEE N65 satmak istiyorum” diyorsanız size güvenilir ikinci el elektrikli scooter alımı konusunda ayrıcalık sunuyoruz. Eğer zamanınız yoksa ve ikinci el elektrikli scooter’ı hemen peşin para nakde çevirmek istiyorsanız, adresinize ileteceğimiz kurye ile evden veya ofisten çıkmadan NAVEE N65 satışı yaparak ödemenizi alabilirsiniz. Cihazınız ve sizinle ilgili ön bilgileri alabilmemiz için NAVEE N65 Satış Formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Cihazınız moto-kurye ile alınıp servis kontrolünden geçtiğinde ödemeniz belirttiğiniz IBAN hesabına aynı gün içerisinde yapılacaktır.

Firmamız müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.

HİZMETLER

  • NAVEE N65 alan yerler
  • NAVEE N65 aynı gün nakit ödeme
  • 2. el NAVEE N65 alımı
  • Kullanılmış NAVEE N65 elden satış
  • NAVEE N65 internetten aynı gün ödeme satış
  • Bozuk ve çalışmayan NAVEE N65 alan mağazalar
  • İkinci el NAVEE N65 yenileme

NAVEE N65 sahibi kullanıcılar artık hiçbir endişe yaşamadan cihazlarını aynı gün internetten güvenli satış yapabiliyorlar. Elektrikli scooter’ınızı satarak ödemenizi nakit veya EFT alabilmeniz için öncelikle NAVEE N65 Satış Formu‘nu doldurulmanız ve sonrasında size sağlayacağımız ücretsiz kargo anlaşma numarası ile NAVEE N65 elektrikli scooter’ı servisimize göndermeniz gerekmektedir. NAVEE N65 detaylı test ve incelemelerden geçtikten sonra eğer formda belirtilenlerden farklı bir durumda ise yeniden değerlendirme yapılarak tarafınıza fiyat teklifi yapılacak ve kabul etmeniz durumunda da ödemeniz nakit veya IBAN numarasına bankaya EFT olarak gerçekleştirilmektedir.

Elektrikli scooter alım-satım sektörü çeşitli nedenlerle dalgalı fiyatlara sahip olabiliyor. Kimi zaman ikinci elde fiyat düşmesi görülürken bazen de kur ve üretim sıkıntıları nedeniyle aldığınız fiyattan daha yükseğe satma gibi durumlar yaşanabiliyor. Teknoway olarak NAVEE N65 elektrikli scooter’larınıza en iyi ve en yüksek fiyatı veriyoruz. Sektörümüzde alırken ve satarken kazandığınız ve müşteri odaklı bir ikinci el pazarı oluşturduk ve NAVEE N65 elektrikli scooter’lara ek olarak diğer birçok marka ve modelin alım satımı ve yenilenmesi işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. 

Elinizdeki aynı gün nakit paraya satmak istediğiniz NAVEE N65 elektrikli scooter’ın fiyatını hesaplarken NAVEE N65 Satış Formu üzerinden bize sağlamış olduğunuz verileri analiz ediyoruz. Cihaz gerçekten de formda anlatıldığı gibiyse ve sizin de farkında olmadığınız sürpriz bir sorunu yoksa WhatsApp’ta belirtilmiş olan teklif üzerinden nakit ödeme ile alımı gerçekleştiriyoruz. Bunun için elbette elektrikli scooter’ınızın teknik servis merkezimizde incelenmesi gerekiyor. NAVEE N65 elektrikli scooter’ınızı kendiniz getirebilir, ücretsiz kargo ile gönderebilir veya moto-kurye ile İstanbul içi adresten alım yaptırabilirsiniz.

Popüler elektrikli scooter alma işlemleri

Xiaomi elektrikli scooter alan yer

Elektrikli scooter 2. el fiyat

Kadıköy ikinci el scooter satış

Xiaomi scooter fiyatları

Kazalı scooter nereye satılır?

Kaza yapmış scooter kim alır?

Kadıköy elektrikli scooter alan yer

2. el scooter alan dükkanlar

Xiaomi elektrikli scooter tamiri

Elektrikli scooter kargo ile sat

Elektrikli scooter aynı gün nakit

Moto-kurye Kadıköy scooter sat

Menü